Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo 178 je verovatno koliko sec treba da ti opeljese ceo acc kad klikces na kineske linkove.... anyway Athene je uzeo najbrzi lvl 80 to svi znaju :D

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da otvarate samo 178 guild sajtove sto hostuju. Ukoliko to zelite ugasite zvucnike. Jer svaki njihov guild sajt je vukao Legends_of_azeroth.mp3 fajl sa mog servera, pa sam zbog toga bio primoran da zamenim isti samo sto se cuje zenski orgazam.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

imam jednog lika kineza u gildi, i jedan je od najboljih igraca sa kojim sam igrao

jos pre nego sto je kineski wow izasao , on je hteo da leveluje mage-a tamo, da proba da obori rekord u levelovanju do 80og, ali nije ;p

kaze da ima neki bug u SH HC, i da se izleveluje od 70-78 za 16 sati, ali da samo mage moze da exploit taj bug, e sada ne znam kako mu to uspeva, moracu da ga pitam :d

Link to comment
Share on other sites

zato sto Kineska vlada nije dozvolila da se wotlk pusti u Kini. Tek posle dugih pregovora dopustili su ali je igra morala da prodje rigoroznu cenzuru. Blizz je morao da promeni igricu skroz zbog komunjara

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Пошто немам игру, а не могу да нађем дискове, па сам почео да скидам клајент који је 7,5гб. Ако се добро сећам, мој вов је имао око 15 гига. Је л' овај клијент довољан, зна неко?

Link to comment
Share on other sites

Пошто немам игру, а не могу да нађем дискове, па сам почео да скидам клајент који је 7,5гб. Ако се добро сећам, мој вов је имао око 15 гига. Је л' овај клијент довољан, зна неко?

Mislim da jeste,jer sada kad se instalira dovoljno je wotlk,a on sam update patcheve nesto na taj fazon...

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

Da bio je FCM nakon konverzije, šteta što si (najverovatnije) propustio.

Da. :( Moraću da dajem krvavo zaradjenih 20 evra. :( Na koliko je servera to bilo? Je l' to na svima na kojima je jedna fakcija bila daleko brojnija?

(pre nego što neko ispali da izguglam - znam da to mogu, ali lepše mi da chatujem ovde)

Link to comment
Share on other sites

U tbcu i wotlku pve i pvp serveri namaju neku razliku osim sto na pvp serveru high lvl moze da gankuje low lvl skoro bilo kad.

Ako world pvp u cata ostane mrtav kao u ove dve ekspanzije nema potrebe da menjas server samo zato sto je "pve".

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...