Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad vidim shokicin i egzeov post, jedan za drugim, nista mi nije jasno no dobro xD Ne znam rezultate ljudi, ja sam otisao da spavam posto sam dao restarte za finale i 3ce mesto... GG eu4ia, upoznao sam lika eu4ia - VooDoo i sad sam srecan !

Masine su nas ebavale ceo dan, teske reci su pale na sve strane, svi su u pravu i niko nije u pravu :D Na to mu dodje :D Najbitnije je da se privelo sve kraju i najbolji je pobedio ! GL 2uall

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Kad vidim shokicin i egzeov post, jedan za drugim, nista mi nije jasno no dobro xD Ne znam rezultate ljudi, ja sam otisao da spavam posto sam dao restarte za finale i 3ce mesto... GG eu4ia, upoznao sam lika eu4ia - VooDoo i sad sam srecan !

Masine su nas ebavale ceo dan, teske reci su pale na sve strane, svi su u pravu i niko nije u pravu :D Na to mu dodje :D Najbitnije je da se privelo sve kraju i najbolji je pobedio ! GL 2uall

Hahahah :D ja koliko vidim hteo si da kazes da je egze pobedio :D Hvala <3

Link to comment
Share on other sites

nikad posle stranaca za racunare :D umirao mi mis na svim portovima u usta ih ebem . GG svima, GG mith svaka cast na igri, pogotovo onaj prvi dan. Pucali ste kao pravi. ESS nije hteo da igra 1/8 jer smo retardirani ljudi,nikad sebi oprostiti necu. Hogare prestani da vrsis pritisak u saobracaju :D <3 . pozdrav i vidimo se u novom sadu ~

Link to comment
Share on other sites

nikad posle stranaca za racunare :D umirao mi mis na svim portovima u usta ih ebem . GG svima, GG mith svaka cast na igri, pogotovo onaj prvi dan. Pucali ste kao pravi. ESS nije hteo da igra 1/8 jer smo retardirani ljudi,nikad sebi oprostiti necu. Hogare prestani da vrsis pritisak u saobracaju :D <3 . pozdrav i vidimo se u novom sadu ~

ahahah :D <3 ess majstoriiii :D :*

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

prvo,sve cestitke euforiji na osvojenom turniru!

Zao mi je sto je mnogo drugih faktora uticalo na mene prvenstveno,a i na moje saigrace,pa smo pruzili takvu igru u tom 1/2 finalu,da je to bilo tragicno...po mojoj proceni,ni 30% nasih mogucnosti...

Smekeri,pokazali ste da je kgb turnir samo bio los dan,nista vise!

orga,mogu samo da kazem BRAVO za trud,stvarno je bio ogroman,i to se zaista ceni,ali je bilo previse propusta i problema,neke vasom krivicom,a neke krivicom drugih. U svakom slucaju,hvala vam sto ste nam omogucili da igramo ovaj turnis,i nadamo se da ce ih biti jos.

SCP: top20 matoriiiii,aaaaa? :D

i za kraj,vazno obavestenje za sve 1/2 finaliste:

KOSTUR SE MENJA ZBOG OZBILJNOG UKRSTANJA JAKIH EKIPA!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...