Jump to content

Matrix gaming Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

Ja ne znam sto si uopste produzio rok za uplacivanje ... ko je uplatio igra, ko nije hvala poz, sledeci tur ce da uplati na vreme... a ne ovako, produzis, pa im titras jajca da bi uplatili ...a svi su u fazonu " PISI TAMO DH team UPLACUJEMO MILION POSTO, ej brate PISI ASDF DOLAZIMO SIGURNO, TO BATE K@M@N TURNIS PISI TAMO FGFG"

Meni je zhao ako ste se vi iscimali da uplatite na vreme.

Uplate su produzhene jer ja i gazda (Xeqtor) zhelimo vetji turnir nego proshli. A verujem da nismo jedini ...

Jednostavno ljudi su ostavili vreme za razmishljanje o uplatama za turnir za kasnije, i onda je doshlo kasnije pa je frka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema sta da ti bude zao, pobogu :D samo smo uplatili kad je receno, sto je normalno :D.

A ostali su sviraci kurcu ocigledno, al dobro, verovatno imaju svoje razloge :D.

Vidimo se tamo.

P.S.

Morace neko da mi kaci opremu, ona kucista su nesto mnogo visoko be bate :D

Edited by mith.SATARA shokica

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Meni je zhao ako ste se vi iscimali da uplatite na vreme.

Uplate su produzhene jer ja i gazda (Xeqtor) zhelimo vetji turnir nego proshli. A verujem da nismo jedini ...

Jednostavno ljudi su ostavili vreme za razmishljanje o uplatama za turnir za kasnije, i onda je doshlo kasnije pa je frka.

Nije stvar u tome dal smo se mi iscimali da uplatimo na vreme ili pre drugih, vec je stvar u tome da ce svaki veci turnir koji bilo ko bude organizovao dolaziti do istih problema, jer kad bi se jednom organizovalo kako treba, ko je uplatio do roka igra ko nije vidimo se sledeci put, tako ce u buduce uplacivati svi na vreme o tome se radi samo... isti takav problem je imao confy u netplusu pa mu je par ekipa otkazalo vec na dan turnira... mislim nemoj da me shvatis pogresno, mene boli mudo ko ce da igra ovaj turnis i ko je uplatio a ko nije, vec ti kazem radi tebe samog i zbog drugih stvari . . . sryz za spam

Link to comment
Share on other sites

Bice HLTV.

Bitje hltv.org i bitje nash proxy koji tje da snima i kao ispomoc ako hltv.org punke, ili neshto.

Danas smo sve isprobali i sve radi. Nema brinete.

I odluchen je i sistem igranja.

Igrace se 2 dana, 8 grupa po 3 ekipe.

Prve 2 ekipe prolaze dalje u 1/8 finale i odigratje se chetiri 1/8 finala i dve 1/4 (bo3)

Satnice kada se zatvore uplate.

Fond nagrada tje zavisiti od broja ekipa.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...