Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja igram na vegas365 i starlive-u . Oni su valjda mergovani sa http://www.pwin365.com. Pre nedelju dana sam na freeroll turniru uzo jedan evro i od njega napravio 40e :) Inace znam lika koji radi za njih tako da sam se isto vece kesh-outovao i sutra dobio pare. Naravno dinara necu u zivotu uplatiti na bilo koje online kockanje. Freeroll ftw. Ocu samo da probam live poker u nekom glubu ali samo jednom, sve dalje vodi u besmisleno kockanje koje svi znamo kako se zavrsava.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

odesh na pokerstrategy i registrujesh se (http://www.pokerstrategy.com/uFVYCQ - ako vec idesh idi preko mog linka, valjda ja dobijem neku kintu posle isto :D), odradish poker quiz i dobijesh 50dolara kojih mozhesh iskoristiti na nekom od ponudjenih poker sajtova. imash tamo i upustva i savete koje obavezno pogledaj, a mozhesh da ih gledash uporedo dok radish test. imash pet puta fore da odgovorish na 17 od 20 pitanja tachno. kad to prodjesh, PS ce ti ponuditi svoje ref. linkove preko kojih se registrujesh na nekom poker sajtu. potom unesesh svoj user sa tog pokera na PS sajt i nakon dan-dva ti stigne kinta. tu kintu ne mozhesh odmah da povuchesh, ali sve pare koje sa njom zaradish mozhesh. npr ako se sa tih 50 dignesh na 150, tih 100 mozhesh da vuchesh, a vremenom shto vishe igrash dobijash vishe poena, a kako skupljash poene polako ce ti se oslobadjati i taj startni depozit, 5 po 5 dolara i moci cesh i njega da povuchesh, naravno ako pre toga ne spichkash sve.

nadam se da nisam bio previshe konfuzan :D

Link to comment
Share on other sites

ja odradio iz druge, izlistaj (ako radis sitngo), early phase i bankroll management, pitanja su sva odatle bila

inace necu procitati nista vise tamo, strategije su jebeno retardirane

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

prvi utisci, stiglo mi je jutros 50$ na partypoker, odigrao sam sad jedan sit'n'go za 11$, uzeo sam prvo...moram da primetim da je mnogo retarda (ne postoji raise, samo all in, i tako celu partiju dok im se ne userem u zivot sa nekom rukom), i sad jedno pitanje posto nisam tamo uspeo da pronadjem : koliko poena mi treba da bih oslobodio tih 50$ deposita?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

evo ortak upravo igra na vegas365 satelit za live turnir u Italiji prize pool atm 216000 eura na final tablue je. Inace buyin za taj turnir je 1100e a za taj satelit je 5,5e. Ja bio chip lider i failovao ispao 33. Prva nagrada na satelitu buyin za turnir + troskovi prevoza i hotel (2k eura) Kaze da prenose u pokerfaceu ali kontam da me lozi :p

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bem ti forum :) Napisah ovo vetj jednom :)

Prva ruka:

Da li si ochekivao c/r na turnu sa njegove strane? Jedino to mi pada na pamet zashto si ti chekirao. Smrdi mi na QQ

Druga ruka:

Dao ti je do znanja da se ne baca. Plus. Ako si hteo da otimash trebao si na turnu shove i tjozdra. Ovako ti je stack mali za blefiranje na riveru. Iskreno, losh potez na riveru. Svaka chast ako si ga uhvatio na nekom draw-u, ali kontam da su male shanse za to. Mislim da je ovde najbolja opcija bila c/f na flopu.

Link to comment
Share on other sites

obe ruke su protiv istog idiota koji koluje 3bet maltene sa bilo koje 2 i onda pokusava da igra/nadigra na flopu (ne baca!) u bulji sam protiv njega nekih 300$ ovog meseca zbog ove 1 i jos jedne ruke gde sam ga blefirao...

AJ ruka trebao sam verovatno c/f na flopu protiv njega, ali sam osetio da je slab pa sam probao da ga oteram (sto nisam trebao jbg.) u retrospektivi mislim da sam trebao da shovnem turn ako sam vec mislio da je slab (mada ruka i nije tako losa, obzirom da mi ubuduce nece verovati a ja necu blefirati :)

AA ruka, imali smo 190bb (tako da je druga prica) turn sam cekirao posto sam u poziciji cisto da vidim sta ce magarac da uradi na riveru.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...