Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Mrtvi stars necu da ga igram vise jebem mu sve.

Igram 3.30 rebuy.

Na pocetku se digo na nekih 6-7k chipova, dobijam AJ u trefu, dizem do 500, 2 lika me placaju. Flop 8 9 J off. Ja all in, jedan me placa sa 10 7 off. Gde je tu logika jebena da platis cetvrtinu svog stacka da vidis flop sa 10 7 off. Sledeca ruka ja opet AJ dizem do 450 isti lik grune all in, ja ga platim, on A4 off i izlazi mu 4 na flopu. Zamrzeo sam stars jebeno.

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi stars necu da ga igram vise jebem mu sve.

Igram 3.30 rebuy.

Na pocetku se digo na nekih 6-7k chipova, dobijam AJ u trefu, dizem do 500, 2 lika me placaju. Flop 8 9 J off. Ja all in, jedan me placa sa 10 7 off. Gde je tu logika jebena da platis cetvrtinu svog stacka da vidis flop sa 10 7 off. Sledeca ruka ja opet AJ dizem do 450 isti lik grune all in, ja ga platim, on A4 off i izlazi mu 4 na flopu. Zamrzeo sam stars jebeno.

tako ti je svuda, evo ja sam u subotu u 3betovanom potu gurnuo calling stejsunu 80$ sa QQ (zato sto je on imao toliko) na flopu J24r i lik zove i pokazuje QJ -> na turnu blank a river mozes da pogadjas i sta da radim? ae nije smak sveta uvatio je ta 2 izlaza, nego me nervira kada zapali sa stola i ne mogu da povratim kintu i udje na neki random sto i zakuca se u nekog dobrog igraca (posto ga nije usralo opet) i izgubi sve pare jebem li mu kevu!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

sto je bio deep stack,chip lider je imao oko 150 hiljada valjda,taj neki fazon.Ne mogu da se setim zaista koje su akcije bile preflopa i to. Ali ono,naveo sam samo primer da to sto Taurus pricha jeste istina.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi stars necu da ga igram vise jebem mu sve.

Igram 3.30 rebuy.

Na pocetku se digo na nekih 6-7k chipova, dobijam AJ u trefu, dizem do 500, 2 lika me placaju. Flop 8 9 J off. Ja all in, jedan me placa sa 10 7 off. Gde je tu logika jebena da platis cetvrtinu svog stacka da vidis flop sa 10 7 off. Sledeca ruka ja opet AJ dizem do 450 isti lik grune all in, ja ga platim, on A4 off i izlazi mu 4 na flopu. Zamrzeo sam stars jebeno.

Ti ko da si juce krenuo da igras poker.

Sta ja da pricam cega sam se sve nagledao pa evo me ziv i zdrav. ( na live game-u ).

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da je dole par hiljada dinara i da liku radi jedan aut i da mu izadje( samo river se ceka , i izadje mu, jel ti ne bi bila muka a ? To je poker, uvek racunaj na preostale aute :)

PS: Jel ima neko iz Novog Sada da igra? Ako ima da li idete po klubovima ?

Link to comment
Share on other sites

relativno isplativo igrati u paru je jedino u sluchaju da je jedna osoba izmedju vas, jer igrate protiv te osobe...u svakom drugom sluchaju ni matematichki ni logichki nije ispravno...naglasio bih prvu rech svog posta, tako da ni to bash nije bajno

U pravu si ako se misli na cerupanje tog sto je izmedju, to zna biti jako isplativo.

Medjutim, stedis kesh i kada ste jedan pored drugog i ostajete sami u ruci, bar zbog rejka. Takodje, dogovorom mozete jedan drugom dosta toga reci o kartama koje imate, postoji bezbroj signala koji mogu pomoci da se eliminisu nezeljeni outovi protivnika ako ih neko od vas ima.

U svakom slucaju je isplativo, samo je pitanje koliko.

Ti ko da si juce krenuo da igras poker.

Sta ja da pricam cega sam se sve nagledao pa evo me ziv i zdrav. ( na live game-u ).

Na live gejmu se desava 10x manje ono sto ces videti na netu bas zbog manjeg broja ruku. I nekako je lakse moronima da se glupiraju na netu jer ih niko ne gleda, samo ugase program i gotovo :)

Link to comment
Share on other sites

U pravu si ako se misli na cerupanje tog sto je izmedju, to zna biti jako isplativo.

Medjutim, stedis kesh i kada ste jedan pored drugog i ostajete sami u ruci, bar zbog rejka. Takodje, dogovorom mozete jedan drugom dosta toga reci o kartama koje imate, postoji bezbroj signala koji mogu pomoci da se eliminisu nezeljeni outovi protivnika ako ih neko od vas ima.

U svakom slucaju je isplativo, samo je pitanje koliko.

Na live gejmu se desava 10x manje ono sto ces videti na netu bas zbog manjeg broja ruku. I nekako je lakse moronima da se glupiraju na netu jer ih niko ne gleda, samo ugase program i gotovo :)

nije toliko strasno kao sto ti mislis... poker je igra informacija i prilagodjavanja, ako odredjeni igrac vidi da "igraju protiv njega" sigurno ce promeniti stil i adaptirati se na isti... jednostavno smanjice broj marginalnih ruku kada je sa obojicom u flopu i to je to, zvace sa parovima (u nameri da nabode set, ako omasi izi fold), isto tako zvace sa jakim sutovanim konektorima pre flopa tipa (JT+) koji se donekle lako igraju u poziciji i jos mnogo toga, najbitnije je biti stripljiv i adaptirati se na igru protivnika. ali da ne pametujem puno posto nisam igrao live, idem sledece nedelje sa drugom do nekog kluba pa cu da sibnem utiske.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

U pravu si ako se misli na cerupanje tog sto je izmedju, to zna biti jako isplativo.

Medjutim, stedis kesh i kada ste jedan pored drugog i ostajete sami u ruci, bar zbog rejka. Takodje, dogovorom mozete jedan drugom dosta toga reci o kartama koje imate, postoji bezbroj signala koji mogu pomoci da se eliminisu nezeljeni outovi protivnika ako ih neko od vas ima.

U svakom slucaju je isplativo, samo je pitanje koliko.

Na live gejmu se desava 10x manje ono sto ces videti na netu bas zbog manjeg broja ruku. I nekako je lakse moronima da se glupiraju na netu jer ih niko ne gleda, samo ugase program i gotovo :)

Na live game-u se desavaju takve bolestine da je to neverovatno. Ima svakakvih profila igraca od onih so ce ti sa kecom platiti sve samo da ga vidi , do onih sto se okockavaju sa 6-3 off suted all in pre flopa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pokerstars ima najmanji rake na low sng-ove, dok za partypoker npr mozhesh da uzmesh 50dolara no deposit bonus na pokerstrategy.com. ja ti savetujem da prvo pochnesh tamo, probash da oslobodish taj bonus i u tom procesu uvecash banku pa sve to prebacish na pokerstars i tamo skinesh 100% depozit bonus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...