Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa sve ok, ta ruka se sama odigrava od sebe, call do kraja. Ne rejzujes ni u jednom trenutku.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzmem neki freeroll na osmicama... turbincinu gde je avg oko 7-10bb...  i to je sredinu igrao ortak koji nije ni adfon uzeo a bili smo bedni... udjem u 4$ r&a... isladnem 13... padnem KK na A9s... pa onda ATs na KK... i odem na starse da odigram ponocni big od 4.4$... i tako je sarmageddon zabo prvu cetvorocifrenu nagradu... nisu hteli da chopuju u trojku posle 10h igre, pa sam odlucio da ih jebem ruzno... hocu da podelim moju lovu, a oni sisaju kurac... tako da sam osvojio... \o/

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

hvala buraz... \o/

haram... bio sam smoren jedno dva meseca i zbog rl sranja (em novcanih, em zdravstvenih, em licnih) sam povukao svu lovu sa pokera... necu da se strovaljujem ako nemam zivaca ni kafu sa nekim da popijem, a kamoli da cepam poker... i zove ortak jedan dan i kaze mi oces da odigras neki tur... imam 2.5$ na osmicama... SJAJAN BANKROLL!!! odigram ja neki freeroll i goldfish od dolar i za 6h dodjem na 150$... i od tada sam odigrao jedno 5 HU a sve su turniri od minimum 300 ljudi... i jos jedno 10 finalnih stolova... od 5.7. smo u plusu oko 700$  od turnira i oko 100$ od snap-a 0.02/0.05 (da lecim frustracije dok se bacam na nekom zajebanom turniru)...

na starse smo prebacili 20 dolara da odigramo po neki micromillion i kada sam usao u big na acc je ostao jedan jebeni dolar... :D

e dosta sam se hvalio... imam do jaja problem za koji sam znao da cu ga imati, samo se nisam nadao ovolikoj cifri, pa sam mislio da cu ga premostiti na drugi nacin...

PS acc je od ortakovog kuma... (tj na njegovo je ime)... da ga ne bismo cimali (a trebali smo jebo nam pas mater... :P ) prebacili smo lovu na skrill acc sa koga je i uplacena lova... kada smo pokusali da prebacimo lovu na karticu trazio nam je verifikaciju kartice (iako je kartica verifikovana sa onom random cifrom pre ko zna koliko)... prebacite 2 evra sa kartice i kada kliknem ok zabode skrill i fejdovano izadje error 404... (na kartici ima love)

nista otvorimo bank acc... ubacimo swift iban i ostala sranja, ali KURAC trazi da se verifikuje bank acc... odem na link i traze mu pasos i proof of adress (posto nema racune koji stizu na njegovo ime ode on do banke i uzme iz banke dokaz)... posaljemo sve to i nema nikakvog odgovora...

ono sto znam:

1. kada sam povlacio lovu sa mog PS acc uvek je sumu koja je bila deposit sa skrill-a vracao na skrill, a ostatak na banku (tako da nema svrhe da vratim lovu na PS i odatle probam bank transfer na kuma)

2. limit za slanje sa PS acc na PS acc je 270$ nedeljno ili tako nesto, tako da ce mi trebati fazon do nove godine da prebacim lovu na svoj acc i povucem na svoj bank acc... :D

3. skrill nema jebeni live chat i uzasno su spori da urade bilo sta, makar po komentarima ljudi na netu...

ono sto ne znam:

1. kome da jebem mater (osim sebi, to sam vec ucinio zato sto sam degenerik i slusam ortaka koji veruje u taliju kao i svaki kockar i ima trip da je taj acc jebeno blessed... a i sta da mu kazem, kada rezultati govore da je u pravu :D)...

2. da li mogu da prebacim lovu na neciji skrill koji je verifikovan (cifra je 1.8k evra)... makar mi uzeli proviziju za konverziju iz evra u dolare, pa u dinare ako treba koje cu ponovo da vracam u evre... :DDD

3. koliko da cekam odgovor od skrill-a pre nego sto pocnem da penim...

4. da li jebeni skrill moze da se zove preko skype-a ili ce pola love da mi ode na racun za telefon...

5. da li je istina da se jebena skrill kartica ceka po metar dana... posto sam final table igrao kao u transu imajuci u glavi samo jedno LETOVANJE... a ne zimovanje... :P

click... help...

p.s. sve video zapise i slike koje sam gledao za verifikaciju su drugacije od onoga kako skrill danas izgleda iako sam trazio clanke i klipove sa novijim datumima... e sarmo sarmo... dabogda nemao, pa se tripovao da imas iako nemas... :P

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

u sjajno... zvacu ih u ponedeljak... nece da verifikuju ni karticu, ni racun... da smo iscimali coveka samo za njegov devizni vec bismo bili na moru... :D

danas sam pao preflop keceve na 8.8 bigu, 7.5 hotu i 11 progressive knockout-u (na knockout-u je lik imao jedan izlaz na riveru... posto bi mi Qh pravila nuts boju)... na 4.4 sam izgubio pola stacka i bacio ih na boardu 4x7c8c 3x 9c... a bili smo obojica bas deep... branio je bb i check call me flop check raise me turn i donk all in na river-u... nisam mogao da bacim na turn-u dok sam u poziciji, nadao sam se check-u na riveru... da sam makar imao Ac pa da razmisljam o blefu, ovako me rusilo previse ruku... ali sam usao u lovu tu i osmice me izvadile... i kad ne ide, ide... ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 za Skrill karticu. Nesto najbolje sto se desilio online kockarima u Srbiji :D Ja sam moju uradio pre dve godine i spasava mi zivot. Cale mi je posla postom u Ameriku i ovde funkcionise najnormalnije. Osvojim turnir veceras, odradim withdraw i sutra sa tim parama mogu u supermarket, restoran ili da kupim nesto na ebayu bez ikakvog kontakta i cimanja sa Srpskim bankama, deviznim racunima i verifikacijama.

 

Sarmo ako ti hitno trebaju pare nadji nekog pouzdanog sa Skrill karticom. Posaljes mu pare i on ti digne sa bankomata isti dan. Platis samo mali fee prilikom transfera sa jednom Skrill accounta na drugi. Bankomat fee ces placati svakako kad ti stigne tvoja (kumova) kartica koju cekas oko mesec dana zajedno sa pin kodom kao sto je neko vec napisa. Imaj u vidu da ces isgubiti neku svoticu zbog razlike u kursu.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

stigla je lova jutros na banku... \o/

mislio sam da ce biti mnogo vecih sranja oko tih limita i njihove azurnosti, ali su me prijatno iznenadili... popricao sa likom 5 minuta, on proverio dokumenta koja sam mu poslao i u roku od pola sata mi regulisao acc... u ponedeljak uradio withdraw, danas proverio i sve je stiglo... 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bad Beat Jackpot u Golden Nuggetu $370k. Loose with quads 5's or better. Jedan lik 9d7d drugi AdKd. Flop JdQd8d. Turn neka crna, river crvena desetka ali srce :))))) Da je izasla 10d lik sa 97 bi uzeo $185k, AK bi uzeo $92.5k nas 6 ostalih za stolom bi chopovali preostalih $92.5k. Vise srece drugi put

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...