Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

Evo odigrao sam misiju, AI je retardiran, izasao je jednom iz baze sa 2 hidraliska i to je to.

Grafika je fina, ali ocekivao sam da ce na Ultra da izgleda malo bolje nego sto jeste.

Istina, odigrao sam samo jednu partiju, videcu kasnije kad vidim vise i kad tweakujem setovanja. Ajde ako se pojavi neki update koji popravlja AI ili bilo koji improvement u igri neka se postuje link ovde :)

Laku noc!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo odigrao sam misiju, AI je retardiran, izasao je jednom iz baze sa 2 hidraliska i to je to.

Grafika je fina, ali ocekivao sam da ce na Ultra da izgleda malo bolje nego sto jeste.

Istina, odigrao sam samo jednu partiju, videcu kasnije kad vidim vise i kad tweakujem setovanja. Ajde ako se pojavi neki update koji popravlja AI ili bilo koji improvement u igri neka se postuje link ovde :)

Laku noc!

http://www.mediafire.com/?tmgh2zyjion AI 5.0

na ovom sajtu izbacuju update za AI http://botdev.org/doku.php

U principu glup je ai, ali ako stavis njih 3 na tebe mozda te i sabiju, pogotovo ovi koji imaju cheat ukljucen jer ce da ti banu u isto vreme sa gomilom vojcke.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam da igram ovo cudo... E sad, problem je sto nisam igrao sc1, pa me zanima jel bi mi bilo previse zajebano da pohvatam sve u pocetku? Ne znam koliko su povezane recimo taktike iz sc1 i sc2... Znaci zanima me da li bi bio u velikom hendikepu u odnosu na likove koji godinama aktivno igraju sc1? I da, kojim cudom bih ja mogao da nabavim beta key a da ne dajem pare na ebayu :D

Link to comment
Share on other sites

Brate proslo je 10 godina, bice malo igraca koji su igrali aktivno sc1 i sc2, tako da ne brini... Mislim kapiram da masa koja je jako aktivno picila sc1 je tada imala 17-18-19-20 godina, tako da ce sada cisto iz nekog postovanja oprati par partija.

Mislim igrao sam i ja sc1 ali ne kako treba, imao sam 10 godina tada i to se svodilo na stek u bazi dok ne namasujem najjace jedinice i onda autoatack iza poslednje gradjevine u protivnickoj bazi...

enivej, tako da i ja koji sam igrao sc1, nemam veze realno koje taktike se koriste i to, tako da opusteno, navezbaces ^^

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam da igram ovo cudo... E sad, problem je sto nisam igrao sc1, pa me zanima jel bi mi bilo previse zajebano da pohvatam sve u pocetku? Ne znam koliko su povezane recimo taktike iz sc1 i sc2... Znaci zanima me da li bi bio u velikom hendikepu u odnosu na likove koji godinama aktivno igraju sc1? I da, kojim cudom bih ja mogao da nabavim beta key a da ne dajem pare na ebayu :D

nisi igrao sc1...?:( ubij se,treba da te je sramota i zbog toga treba da das pare na ebayu:)xexexe.... shalim se, naravno ali mislim da bi trebao da probas sc1 bar par partija, da shvatis sustinu ove kultne igre

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam nekih problema sa pustanjem replaya. Ne mogu nijedan noviji replay s neta da pustim, uvek mi javlja gresku tipa "some files required are not available locally...". Ne vidim na netu nigde da ima noviji cache od ono postovanog ovde od 18.8MB. Takodje, kad probam da pustim replay koji sam ja igrao protiv AI dobijem gresku "map not found" iako je mapa u folderu Maps. Zna neko o cemu se radi? Thx

Link to comment
Share on other sites

ako se neko pita pitanje zasto sc i kako ce to izgledati kao sc2

fora je u tome sto je sc bio ANTI retard friendly orijentisan rts

za ralziku od nekih drugih igara (koje sada necemo navoditi, da ne bi poceli ljudi da se prepucavaju)

a mislim da nema potrebe definisati sta znaci kad nesto nije napravljeno za promasene slucajeve

i ako sc2 bude isao u tom pravcu verovatno ce postati najkompetentija igra za multiplayer

kome se to svidja uvek ce biti dobrodosao

a ako bude bilo bas suprotno tome, ako budu aim-ovali da zarade pare (ne zelim da cujem HAHA VAZI STO NECE, posto i dalje verujem da postoji nesto na svetu sto nisu pare) i to ce onda biti ok

jer je to blizzardova filozofija koja im ide od jako od ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...