Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

po svemu sudeci to je bio bs koji je neko izbacio da bi izbedacio ljude koji cekaju na key, jer je samo mali broj prijavio da su dobili keyelve a na blizovom forumu nije bio nikakav announcement.

Pre pustanja keyeva sa blizzcona 2007/2008 pustili su jedan mali deo igraca koji se prijavio za "OPT IN". Moguce je da ce uskoro da puste vecu masu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije BS, moj ortak je dobio 2 komada. Ali on je bio na Blizzconu :)

drugi wave sigurno nije bio ako su key dobili 3 lika na team liquid koje su iznapusavali za sirenje bs informacija, tvoj ortak i niko drugi..... javice valjda blizz kada bude bio drugi wave od destetak+ hiljada igraca sa opt in-om ne samo blizzcon, em sto ce biti gomila ljudi koji ce da potvrde tu informaciju wave od 5 ljudi je bs,nije wave.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Odgovor na zahtev da me prebace na EU server.

--

from austinf.support@blizzard.com

date Mon, Feb 22, 2010 at 8:14 PM

subject Re: Transfer from US to BETA-1 SERVER!

mailed-by blizzard.com

hide details Feb 22 (3 days ago)

Hello Vladimir,

I apologize for any inconvenience this may cause, but we do not currently offer the option to change the server/region that your account has been flagged to access. While this feature may become available in the future, I am unable to offer any time frames or guarantees.

Thank you for your understanding in this matter, and I hope that you continue to enjoy the Beta.

Regards,

Austin F.

Billing and Account Services

Blizzard Entertainment

www.worldofwarcraft.com

Edited by vrhunski
Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam 14 partija sinoc. Samo protose.

Ko kod da je igra SC1 i ocekivao da ce ovo biti isto ili bolje ce se razocarati... igra je dobra al ima dosta stvari koje mi smetaju.

Igra je brza kao i starcraft i igra se dosta na rush ili na mass t1 unita sa podrskom neke druge jedinice ... uglavnom jako je tesko blokirati choke i techovati se ili uraditi fast expansion... u principu fast expansion svaki put kada sam ja uradio uzgubio sam takodje sam pobedio svakog protivnika koji je pokusao fast expansion. Par puta kada sam se techovao ubio sam drugog koji se isto techovao al uglavnom digne se 2 3 barake i probije se choke ili se umasuju zealoti iz 4 gateway. Zealotu su super jaki ako uspes da im izvuces charge i onda samo warp in u njegovu ili ispred njegove baze. To zagradjivanje zbog nidusa i warp in je sada postalo dosta slabija strategija.

PvP uvek se igra agresivno skroz mass zealots sa onim novim kasterom za podrsku ako protivnik ide na stalkere.

PvT mass zealots rush ili ako se teran brani a vole da se brane samo tech 1 gate na 2x robo napravis 3 colosusa i 5 zealota ( ima nova magija na nexusu crono nesto ubrzava gradnju i istrazivanje to ustekas i bacis 3 puta na robo da se brze naprave i brze istrazis range za colosuse onda imaju veci range od tureta ) , jednom sam uspeo i sa darktemplarima da izrasujem sa warp in nema mnogo detekcije sada u igri medjutim mnogo treba da se techuje do DTa.

PvZ zergovi obozavaju da masuju roaches protiv njih mass zealots sentri da smanji damage i nekoliko imortala koji ih totalno unistavaju.

Grafika je odlicna... stvarno sve izgleda super i leti na mojoj dve god staroj masini , portreti jedinica su super. Jedna stvar mi smeta sto je nekada tesko fokusirati neku jedinicu jer valjda zbog engine jedinice obozavaju da se grupisu u neverovatno male grupe plus kada na to pridodas da recimo kolosus moze i obozava da stoji pravo iznad njih tako velikog colosusa je jebeno tesko fokusirati. Takodje to sto sve zna tako blizu da se grupise cini da bukvalno velika vojska moze da stane na povrsinu malo vece pesnice pa nema velikih bitki kao u sc koje se prenose na vise ekrana , mada to nije tako bitno.

Kao sto sam rekao voice unita su sranje i muzika mi nije nista posebno ne znam nema taj sc shmek ( nije nostalgija igrao sam u zadnje tri godine dosta sc i nagledao se repova ). Voleo bi da neko napravi neki youtube filmic i uporedi glasove jedinica iz prvog i ovog sada dela.

Igrace se ovo mnogo i zabavno je i zarazno. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da li se jos nekome desava da igra radi normalno , i onda samo odjednom puf : ugasi mi se komp ... mnogo nervira

daj nalog da probam kod sebe :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li se jos nekome desava da igra radi normalno , i onda samo odjednom puf : ugasi mi se komp ... mnogo nervira

ima na netu nesto o tome da pregreva odredjene video kartice itd,mozda zato ali i to je cudno da ti se komp gasi tek tako..........moras da uradis neki fix da ogranicis fps na 60 ako je to u pitanju izguglaj

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imajte u vidi da je ovo josh uvek beta [:)]. Treba josh DVE ekspanzije + gomila patcheva. Realno SC:BW je poceo jezivo da pere od nekog 1.06 patch-a. U originalnom SC-u nije ni bili medica! [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...