Jump to content

Dreamhack ukinuo DOTU


Majstor bora

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaki heroj moze da sklopi milion orbova...(Pa nije to tek tako ogranicheno na jedan orb po heroju...)

Mozes ti da imas milion orbova ali samo jedan ce da ti bude ukljucen a ti mozes da izaberes i koji, ne znam kako mozes da lupetas tako :)

Stvar je u tome sto niko od ovih sto pljuju HON nije zapravo odigrao vise od 50 partija HONa, kad odigrate jedno 60-70 partija onda mozete da kazete da li je dobro ili lose a ja iza sebe imam par stotina DOTA partija i sto i nesto partija HONa, obe igre imaju svoje prednosti i mane samo sto HON ima veci potencijal nego DOTA to je sve.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Aj skontajte da u svijetu ima bar nekoliko miliona ljudi kojima ne moze HoN na racunar :) Ja sam jedan od njih.

Processor - 2.2GHz Pentium 4 / AMD 2400+ or faster

RAM - 1GB of RAM

Video Card - GeForce 5 and ATI 9800 w/ 128 MB VRAM

Windows XP, Win2k or Windows Vista

Network Connection Required

Ne znam zasto ne bi moglo da radi?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Razlozi zasto nisam ni probao HoN su:

1) IceFrog kao glavni developer - prosto, bilo je milion verizja dote i drugih AoS mapa a samo jedna je dosegla ovu popularnost. Ako mene pitate zasto, jedini razlog za to je IceFrog. Jeste, nije sve savrseno izbalansirano ni u doti, ali mnogi drugi developeri su se pokazali u tom poslu kao losiji pa samim tim verujem da i HoN developer nemogu biti bolji.

2) Najavljena stand-alone dota. Mogu ljudi da kazu da nije zvanicno najavljena, ali da IceFrog radi sa Valveom na Blizzardovom War3 enginu nema apsolutno nikakvog smisla, pa iako nije najavio direktno, najava je ocigledna. Samim tim, posto je HON slicna igra, necu da se navikavam na nesto sto ce vrlo verovatno biti opet zamenjeno.

3) HoN je tek u beti, i pitanje kako ce funkcionisati kada postane "alfa", a sobizrom da oni hostuju igre, sanse nema da samo kupis igru i igras, jer hosting ima svoju cenu koja ne staje u "one time" 35 evra. Ako ne bude HoN hostovao igre a "Varlock" napravi reconnect tool za war3, onda se lako vidi kako se prednosti HoNa tope cak i sa vrlo bajatim war3 enginom.

E sada, nakon sto sam procitao post od "SerbFromKrajina" i posto znam da su specifikacije za War3 P2 450MHZ i 8MB 3D karta, a dota opet drvi na 20 puta jacim kompovima, kapiram da je decko tu 100% u pravu, i da performanse mogu da budu razlog da bilo koji zahtevniji novi engin izgubi solidan deo popularnosti. (znam gomilu ljudi sa tolko losim kompovima, da kapiram da dalje od war3 dote i nemogu)

Link to comment
Share on other sites

Realno razlog zasto tvoj post nema nikakvog smisla je sto nisi ni probao HON... Razlozi sto nisi probao su jos gluplji nije IceFrog najveci balansero u istoriji i da samo to on moze i niko drugi to je jednostavan kretenizam, blizzard je savrseno balansirao starcraft na primer a tezina balansa Starcrafta prema Doti je ogromna.

Stand alone dotu niko nigde nije najavio cak nigde nema ni nekog zvanicnog izvestaja osim nekog njegovog posta na blogu koji cak ni ne najavljuje stand alone dotu vec samo neko prosirenje i poboljsavanje u vidu grafike i jos nekih stvari:

http://www.playdota.com/forums/blogs/icefrog/264/great-news-dota-fans/

Valve nije izbacio nikakav izvestaj da idu na stand alone dotu..

Link to comment
Share on other sites

njegovog posta na blogu koji cak ni ne najavljuje stand alone dotu vec samo neko prosirenje i poboljsavanje u vidu grafike i jos nekih stvari:

I am now leading a team at Valve! I finally have all the resources needed to do some very exciting stuff that you guys will love. I look forward to revealing more specific details when the time is right.

Sem ako ne mislis da vodi team u valveu koji ce da mu radi modele za wc3 i pomaze u balansu wc3 dote? lal

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu cega to moze blizzard da sprechi? Jedino da da frogu neki opasan kesh, ali ne verujem..

Pa ti mora da si genije kad si zakljuchio da korporacija koja je 30 puta veca i ima 70 puta vece prihode mozhe da ponudi veci kesh.

A da ne prichamo tek o ljudstvu koje mozhe da pruzhi tj kvalitetu istog.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ne lupetaj gluposti, radi se DOTA 2, ili ti standalone dota, krenuce i beta verzija za 3-4 meseca otprilike

Jel ima neka zvanicna informacija da krece za 3-4 meseca i da je uopste u realizaciji Dota 2?

Meni je neshvatljivo da nesto sto treba da za par meseci krene u betu nema ni screenshot, ni neki trailer ni neka zvanicna vest ni nista..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...