Jump to content

NetPlus Volume #1


konfuzni

Recommended Posts

super :D nego nek bude obavezan smoke posto nisam jos citao pravila, jer ima neki virus sada, koji uklanja smoke iz kantera i mora se reinstalirati kanter :)

i ovo pravilo

- Ko dodje u bermudama i patikama ne moze da udje unutra !! ne razumem, treba odelo i cipele da nosimo :D BOBAN!!!!! :D

nije virus nego ko ima aviru prijavi mu neki fajl u cs kao virus. pa ako blokiras taj fajl, izgubis smoke ;).

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sjajna ideja za online deo .Biza ako nesto zna to je da organizuje turnir, i DU naravno :))

Smouk obavezno i SS jer stvarno ima bag/virus ko zna sta je i mozes da bacis 20 smoukova i da se sve vidi ko da nisi bacio nijedan :S

SVE U SVEMU KAMANNNNN :D

Nije bag, virus je. :D

Link to comment
Share on other sites

kbp igra skoro 100% :) javljam za koj dan da potvrdimo :))

samo sto se tice SS-ova...mi sto igramo iz MOJO-a/KGB-a...kako da iscimamo ljude , tj administratore da nam izvade na flash ,kad oni dolaze jedanput nedeljno? jel moze neki sudija onda koji je iz bg-a da stane iznad nas ,i da proveri..tj da dodje..

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Isto ti dodje dal igrao online ili LAN , kada se vec skoro unapred zna ko ce proci grupe a ko ne :)

Pa nije mi isto...Ovako dodjem do Beograda, sednem u lan , iznenadim neku tzv. pro ekipu, lepo se izigram napisem gg i kad pobedim i kad izgubim, odem posle sa Gilicem i drugarima napijem se kao svinja i srecan se vratim kuci...A ovako online realno mi se jebe da ucestvujem ;)) i naravno jos vise mi se jebe da li cu proci grupu na tako velikom turniru gde ce sam svetski vrh pratiti hltv preko spin cw servera...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, momci su postavili sistem takmichenja i prijavice se onaj kome se to svidja i kome odgovara. Malo je glup stav "kada se vec skoro unapred zna ko ce proci grupe a ko ne", ali dobro mozda nije bash tako i mislio c0nfy :)

Meni lichno sistem takmichenja ne odgovara i zato se necu ni prijavljivati sa ekipom. Srecno organizaciji i ostalim uchesnicima, ispraticu turnir iz svoje sobe :)

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mi isto...Ovako dodjem do Beograda, sednem u lan , iznenadim neku tzv. pro ekipu, lepo se izigram napisem gg i kad pobedim i kad izgubim, odem posle sa Gilicem i drugarima napijem se kao svinja i srecan se vratim kuci...A ovako online realno mi se jebe da ucestvujem ;)) i naravno jos vise mi se jebe da li cu proci grupu na tako velikom turniru gde ce sam svetski vrh pratiti hltv preko spin cw servera...

Ja ne razumem tebe zasto bacas hejt na spin servere? oni su mi izasli u susret da mi daju i ne vidim problem tu? svi ti isti serveri idu preko istog linka kgb-hosting tako da svaki server dal bio kgb ili spin rade isto. Pa ti ako ces da pijes i da se provodis onda dodji nebitno dal je turnir ili nije. Kao sto si sam rekao ako ti se igra turnir igra ako ne onda ne vidim zasto bacas bezpotreban hejt... Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, momci su postavili sistem takmichenja i prijavice se onaj kome se to svidja i kome odgovara. Malo je glup stav "kada se vec skoro unapred zna ko ce proci grupe a ko ne", ali dobro mozda nije bash tako i mislio c0nfy :)

Meni lichno sistem takmichenja ne odgovara i zato se necu ni prijavljivati sa ekipom. Srecno organizaciji i ostalim uchesnicima, ispraticu turnir iz svoje sobe :)

Kada je bio kode5 turnir sto se igralo online niko se nije bunio? i sada odjednom nikome ne odgovara da igra online , stavise jos je bolje da igraju od kuce posto su vecina onlineri i radice im bolje na njihovim kompovima od 2k evra :) Ovako nece biti guzve onaj ko je zasluzio da prodje grupe igrace sledeceg dana i tacka. Poz

Obe strane su u pravu donekle, mnogo je cimanja za turnir od 32 ekipe ako radi sve sam, ali opet mnogo je 5k za ucesce na online turu (za polovinu ekipa ce biti online tur). Mada opet, ko hoce - hoce, ko nece ne mora, ali se plasim da se nece prijaviti 32 ekipe.

Jbg ako je nekom problem da izdvoji 1k din za mesec dana onda stvarno ne znam....

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem tebe zasto bacas hejt na spin servere? oni su mi izasli u susret da mi daju i ne vidim problem tu? svi ti isti serveri idu preko istog linka kgb-hosting tako da svaki server dal bio kgb ili spin rade isto. Pa ti ako ces da pijes i da se provodis onda dodji nebitno dal je turnir ili nije. Kao sto si sam rekao ako ti se igra turnir igra ako ne onda ne vidim zasto bacas bezpotreban hejt... Poz

Bacam hate na spin cw servere i na sve domace cw servere, jer su losi! Ako organizujes ozbiljan tur gde je ufur 5000din onda si trebao da nabavis 2 game hosting servera ili neka druga strana, da se na njima igraju... Igra mi se lan turnir, kao sto sam igrao kad je bio prosli put...Dosao bih sa poentom da se sprdam sa drugarima i da odigram kvalitetan cs, naravno u Lanu! POZ

Link to comment
Share on other sites

Ma nije stvar u igri preko neta, ali na primer ja nisam ni uzimao u obzir da razmishljam o dolasku samo iz tog razloga shto je chetvrtak online, a petak lan :) Stvar je shta vishe i "geografske" prirode :D, jer ako prodjem u chetvrtak online deo moram da trchim da vadim karte i sve da organizujem da bih u petak ujutru mogao da se pojavim na lanu. A trenutno stanje na CS sceni je tako da ne mogu da garantujem da cu neku ekipu 100% dobiti, niti da ijedna ekipa 100% dobija moju.

Svejedno shvatam to kao moj problem i vec sam vam pozeleo lepo takmichenje.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Bacam hate na spin cw servere i na sve domace cw servere, jer su losi! Ako organizujes ozbiljan tur gde je ufur 5000din onda si trebao da nabavis 2 game hosting servera ili neka druga strana, da se na njima igraju... Igra mi se lan turnir, kao sto sam igrao kad je bio prosli put...Dosao bih sa poentom da se sprdam sa drugarima i da odigram kvalitetan cs, naravno u Lanu! POZ

Spin serveri nece biti verovatno , bice 4 servera direktno iz Euneta hostovano na linux masinama koje sam ja dobio od prijatelja na koriscenje , vecina ljudi je igralo vec na tom serveru u test fazi su i rade bolesno dobro za nase servere , neka se jave ljudi koji su igrali na njemu pa neka kazu ponesto. Jbg ne znam druze sta da ti kazem , onaj ko hoce da ga igra igrace ga i onaj ko je vezbao proci ce i te online grupe pa ce sutra dan doci u lan. Jbg bice jos prilika za koji LAN turnir uskoro

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Spin serveri nece biti verovatno , bice 4 servera direktno iz Euneta hostovano na linux masinama koje sam ja dobio od prijatelja na koriscenje , vecina ljudi je igralo vec na tom serveru u test fazi su i rade bolesno dobro za nase servere , neka se jave ljudi koji su igrali na njemu pa neka kazu ponesto. Jbg ne znam druze sta da ti kazem , onaj ko hoce da ga igra igrace ga i onaj ko je vezbao proci ce i te online grupe pa ce sutra dan doci u lan. Jbg bice jos prilika za koji LAN turnir uskoro

Hmm ako je to server na kom je radio Klan RUR CW server onda je stvarno do jaja , posto je server radio do jaja... I stvarno oni koji ne planiraju da igraju tur nek se manu ove teme. pOz

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...