Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

ja sam nalozen ko ceo zivot :)))...svako svetsko prvenstvo sam ispratio skupljanjem slicicama...jbt,ipak je to jednom u 4godine :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

france 98 je stvarno gotivan bio,a italiju sam bio premali da skupljam,pa sva sreca imao sam caleta koji je skupljao to za mene :)))...eh vi stariji narastaji,stvarno ste uzivali uz najgotivnije stripove,crtace i sta ja znam jos :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nista ne moze da zameni one slicice "france 98"

jedno to sam skupljao...ovo ostalo je skroz lose :(

meni nista ne moze da zameni sp 94 usa:)italy 90 je prvi panini koji sam video

razmisljam se da prodam kolekciju ep,sp,nba(kartoni slike) od 92 do 96 :)taj nba smo skupljali nas cetvorica posto je bio izuzetno skup,a naravno ja sam ga zaboo na kraju:)"hologram" dzordana ne bi prodo ni za sve pare sveta:)

ortak ima ovaj novi za sp2006,fale mu dva hrvata,jer masovno cepaju te slicice kad ih izvuku [b)] .ima brdo duplikata,tako da recite ako vam fale par slicica mogu da izdejstvujem [:D]

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ortaku sam otvarao jednu kesicu...

1)slicica, kao neki logo

2)Ronaldinho

3)Messi

4)Riquelme

5)neki Saudijci, ili tako nesto... u svakom slucaju dva lika na jednoj slicici...

inache ja sam razmisljao da ih skupljam ali ipak... nista.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

isuse, juche sam ishao terazijama u vreme zakazanog menjanja slichica kod moskve... uzas koliko ljudi od 40+ godina se zabavlja sa tim stvarima ;) naravno, svi su opremeljeni olovkama, papirima na kojima ispunjavaju shta im fali, shta su uzeli, itd.

a na bk sam chuo pre neki dan da je neki lik ponuio 1700 evra za popunjen album iz meksika '86... strashno :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

isuse, juche sam ishao terazijama u vreme zakazanog menjanja slichica kod moskve... uzas koliko ljudi od 40+ godina se zabavlja sa tim stvarima ;) naravno, svi su opremeljeni olovkama, papirima na kojima ispunjavaju shta im fali, shta su uzeli, itd.

a na bk sam chuo pre neki dan da je neki lik ponuio 1700 evra za popunjen album iz meksika '86... strashno :)

e koji je to termin kod moskve?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lik ovde shto radi u kladzi kod mene vidim ja zabio klavu iza "shaltera" u kladzi... ja gledam... on dize glavu kad dole slicice i album... popunjava chovek. a lik pored njega otvara kesice... a red se napravio u p. materinu. :)

lep je to hobi...

ali kada bih poceo ne bih prestao da skupljam dok ne sakupim ceo album...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa za prosli album koji sam skupljao (France '98) trebala mi je samo zastava Italije... i lepo sam je uzeo i nacrtao i zalepio :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem koja je to pomama. Bash smo nesto pricali, pa Lex ima teoriju zasto je to tako :) Tek, nakon te price, kad sam is'o na RHH, neki klinci dosli u prodavnicu i menjaju slicice sa tipom koji tamo radi ... sutra ujutru u pekari isto, i onda vrhunac, dve ribe, ono 22-3-4 godine, u kaficu, dosle, sele, i op, vade album i lepe slicice.

Link to comment
Share on other sites

koje je to leto bilo '94. majka mu stara... fantastichno. tad sam pvi put skapirao zhar fudbala. za staru jugu sam bio premlad a onda doshle sankcije i nasha liga ode u qrac pa nisam ni imao gde da se naprzhim sve do USA '94.

bio sam mlad i zelen pa sam navijao za Italiju.. chak i u finalu protiv Brazila :(

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...