Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka cast momci! :)

btw interesuje me nesto,cisto informativno(sa tehnicke strane),nemoj da neko pogresno shvati [;)]

elem,ko je izabrao ovu ekipu sad da ovi igraci predstavljaju Srbiju ?zar ne treba drzava da prizna ekipu i da je prezentuje kao svoju reprezantaciju u tom sportu,jer sportski savez treba da odobri kanter kao sport prvo pa onda da odobri ekipu da predstavlja zemlju.ko i kako se vrsila selekcija ko ce da igra?npr WCG je organizacija, WCG u svakoj zemlji odradi neku organizaciju i da joj licencu za kvalifikacije sto znaci da ce ta organizacija da odredi ko ide tako sto organizuje turnir/kvalifikacije i na njoj je da bira ko ce da ucestvuje znaci da bi neko odredio tim mora da ima neku vrstu potvrde od tog turnira(ili sta god da je) da on moze da bira ekipu za taj event (ili da predstavlja svoju zemlju).sta bi se desilo da se npr prijavila neka ekipa pre ove sada da prezentuje Srbiju ?

ako sam nesto pogresno skapirao,ispravite me :)

Edited by AyS^
Link to comment
Share on other sites

Mnogo smo se smorili... Imali smo mec, znali smo kako da igramo, kako oni igraju i opet kurac... Svako od nas 5 moze bolje nego sto je veceras odigrao, euforija nas ubi... Nismo bili smireni kao i obicno sto igramo, nabili smo pritisak i mi i navijaci :) kojima se iz sveg srca zahvaljujem, tako i treba oni da se ponasaju ali mi sami smo krivi i samo mi. Previse radovanja kod dobijene, previse smora kod izgubljene, a realno igra se mnooogo partija. Zbog toga, par situacija ima svako od nas, ja prvi gde se vidi odsustvo koncentracije u pojedinim momentima, NEDOPUSTIVO!!! Nemojte pogresno da me shvatite, atmosfera je bila vrhunska, igrali smo stvarno srcem, ali ovo su one male nijanse koje na kraju odluce, a s obzirom da 1 runda posle produzetka je presudila, to je uzrok poraza.... jebiga.... odoh na vops da se oraspolozim.... :(((

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Jbt da moze samo par sitnica da se popravi ovaj mech bi ishao u totalno suprotnom pravcu... bravo ljudi i za trud i za zhelju,dali ste sve od sebe,ali mogli ste bolje. Sale i ja smo vas bodrili koliko smo mogli :) opet svaka chast!

edit: da sad me podseti prota: po meni jedina greshka u toj prvoj shto ste promenili napadanje, a uzeli ste im 6 za redom... i onda promenite bash u toj prvoj i jbg... :)

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

@ayS^

ima odredjen period u kojem se igraci prijavljuju ko ce da bude kapiten. Posle tog perioda igraci glasaju za prijavljene kapitene. Ove sezone smo se prijavili samo king i ja i on je pobedio na glasanju i kao kapiten je izabrao reprezentaciju.

@mech

bra boys :) mileta je prodao sa plantom na b :)

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam se prijavljivao pre par sezona za selektora na CB morao sam da napishem svoj "gaming" rezime, shta sam i sa kim radio i od kojih potencijalnih igracha imam podrshku. onda oni u sluchaju da se vishe ljudi prijavilo vagaju ko je pogodniji. takodje Nicky koji je head admin za nations cup je nash lik i upucen je u nashu scenu pa nema shanse da se provuche neko ko je pao s'neba. za esl je malo komplikovanija pricha poshto osim gore navedenih uslova mora i neka firma da pruzhi garancije da ce pokriti troshkove puta na finalni event, ukoliko se neka od reprezentacija plasira.

inache dobar mech, davno nisam ovako uzhivao gledajuci neki nash mech, i klanski i repke. u principu to je i najvaznije, da ste uzivali vi shto ste igrali i mi shto smo vas gledali i ako se tako nastavi i rezultat ce doci. nekako mi se chini da vas je pomela malo ona pauza pre OT-a, taman vas je krenulo i da se odma pochelo mozhda bi bilo drugachije, al shta je tu je :) cheka se sledeci mech, srecno u nastavku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...