Jump to content

NationsCup XIII


krlee

Recommended Posts

sale saleta saletu saleta sale sa_saletom o_saletu

Pravilno je i Salu i Saletu. Sumadinci kazu "Evo me kod Bola" a ne "Evo me kod Boleta". Vise je u duhu srpskog jezika da se kaze "Evo me kod Bola". "Boleta"-"Saleta" je vise newage ili ti PO BEOGRADSKI :)

Srecno i nasima i Crnogorcima, i bez h8ta molim vas... Neka bolji (CHEATERI) pobede...

@ skrimke : Hybbi gel ostao u Novom Sadu... Sada ne moze da izgleda kao da ima 18 xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ista prica ce na kraju biti kao i svake godine, da smo vezbali prosli bi, kao i uvek.

hf.

Ali slusaj ovog Ronalda kad se javi ovako! Sta pricas bre ti? Si normalan? Sto ti ne pobedis ekipu koja 2 godine ne igra cs sem na turnirima(4gl) nego ispadas u grupama i slicno? Zasto neko ne uzme 2 vezana turnira, ne sedne i igra cs pa kao postane nova ta ista glorija? Pa ja sam prva 2 turnira izgubio od 4gl u finalu 13-11 a na trecem uzeo ligu dobivsi sve jake. Ili imas sta je potrebno u sebi ili ne. Svi bre nesto serete a nemate pojma o cemu pricate. Igra neko u repki? Zasto? Zato sto je bolji od svih vas? Oderu ga tamo! Zasto? Zato sto ne igra cs? Zasto je vas dobio? Zato sto tek vi nemate pojma. Cs kao i sport. Ne moze Lekic da trpa i trci kao Eto. Zasto? Nije crnac i ne trenira ni upola kao taj isti Eto. I da li ga neko smara sto ne igra kao on? Ne! Pogledajte pecu(debelog brata), bio nabara teska :), sjebo nogu, raspadao se kuci od cs-a i sada je igracina za sve vas. Zasto? Igrao, gledao demoe i vezbao, cimao se prvenstveno. Dodje onda neko i kenja nesto, igra 2 sata dnevno a veze s vezom nema. Da igraju ljudi koji ce kao svim srcem da igraju, za drzavu i slicno, da vezbaju i cimaju se ima opet da dozive debakl protiv stranaca, zato sto nemaju skill, jednostavno! A to sto se ne trude, pa izvini molim te. Ne mozete da organizujete ekipu od 5 clanova, da vezba i igra i da osvoji wcg vs timova koji NE VEZBAJU!!!! a mozete da orgate repku. VAZI!!! Raspadate se posle vezbanja obicnog vecina. Niko bre nikome ovde nije poklonio mesto u timu ili 1 mesto na turniru. Svi su zasluzili. Neko skillom, neko trudom, neko jednostavno medjuljudskim odnosima, ali cinjenica je da moras imati nesto u glavi, specificno da bi igrao. I sada su drugi ljubomorni na te iste ljude. Newave(comma, vlada, biza, kgr, hybaa) je placao 1 mesec igranje po metrou i igrali smo svaki dan da bi uzeli wcg, nista nismo imali, nismo igrali 2 god pre toga, barem nas 3ca i opet smo uzeli isti. Zasto? Radili smo, trudili smo se i to se isplatilo. I sada dodje neki anonimus i prosipa ovde neke umotvorine. Pa tim koji je bre vezbao i u tom trenutku ubedjivo, ali ubedjivo najbolji bio u srbiji je dobio po picki preko. Mislim na moj tim playmore. Zasto? Nismo mi bre atm ni do kolena. Da li mozemo da budemo ravnopravni, mozemo, ali treba vremena i mnooooogoo cimanja, a toga jebiga jednostavno NEMA! Visa sila, Srbija. A ti ako mislis da mozes bolje, dokazi se. Dobi lan u Srbiji, dobi drugi lan i onda reci da se igrac, do tada, shhhhhhhhhh, da te ne cuje neko! Ja sam svoje rekao, CG se mora dobiti makar pijani igrali, uz svo postovanje :) sry, Izrael isto, mora da se dobije, cudno igraju online ali su smesni. Za dalje cemo da vidimo. Ali ponavljam, svi vi sto mislite da mozete bolje, dokazite na lan-u kod nas. Vas barem 99% je reklo sto sale igra 3D turnir. Prodace vas sale, on je ovakav ili onakav. I pazi kurca, opra sale sve, izjurca, uze turnir. Eto koliki ste experti za cs.... smesno.....

A za tebe REAL, nista licno, ne mislim na tebe samo, nego mi je tvoj posto nekako najlaksi za quote.... NHF i uzivajte :))

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ce sale da uzme turnir kad sam vam namestio zhreb... shta je tu chudno!? :)))) Naravno da ce brat sale da uzme shta si misio' ??? AAA??? I josh neshto ne seri jarac prebicu te! :)

Al sad ozbiljno, to shto si rekao je totalno tachno i 100% si u pravu... LOCKZORZ!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ma brate on je nocas bio sa Distrom u Marshalu.... Budi me tu u pola 3 i prica mi neke gluposti, dodje kuci i napise ovo... Ne shvatajte ovaj post ozbiljno xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

hahahha namazao sam se makar! :D

@ hajber, svhatam ja brate sve sta si ti napisao i sve to stoji, ne kazem ja da sam bolji igrac od bilo koga u toj istoj repki, kamo srece..samo ne zelim da se ponavlja prica kao svake godine "e da smo vezbali prosli bi". ne kazem, ako vec mozete bez vezbe da prodjete i izrael i crnogorce(a nadam se da mozete) onda prolazite i cao. gl hf ;)

edit: kide cuvas mid ali pazis i b ali i dugo a i kratko :D

Edited by REAL~
Link to comment
Share on other sites

hahahha namazao sam se makar! :D

@ hajber, svhatam ja brate sve sta si ti napisao i sve to stoji, ne kazem ja da sam bolji igrac od bilo koga u toj istoj repki, kamo srece..samo ne zelim da se ponavlja prica kao svake godine "e da smo vezbali prosli bi". ne kazem, ako vec mozete bez vezbe da prodjete i izrael i crnogorce(a nadam se da mozete) onda prolazite i cao. gl hf ;)

edit: kide cuvas mid ali pazis i b ali i dugo a i kratko :D

Sam se namestas na penal :) zezam se.. :) Kakve veze ima prica da smo vezbali il' slicno. Nisu ljudi u mogucnosti i to je to... Nemanja(kgr) ima ispit u ponedeljak, na dan kada se igra mec. Realno je da se rasrafi od ucenja, i to je totalno normalno, i sada dodje neko i kaze ne, treba da vezbas... nebuloza! Nismo pro, nikad nismo ni bili, igramo u svoje slobodno vreme, umemo da igramo i to je to. Nekada kada se srafimo u periodima igramo vrhunski cs za evropske standarde, ali onda nas stignu obaveze koje smo odlozili zbog mrtvog cs-a i opet zaostanemo za strancima. E sad jebiga sto je repka ubola takav period. Ja sam za sebe vec rekao da mi je forma opala, i to je to. Igracu max, trudicu se max, ali generalno jebes to kada ne mogu da pruzim max. A kada pogledas ostale kandidate za repku vidis da i oni igraju malo... Nema lige, nema redovnih turnira, nema sponzora i nema razloga da u kontinuitetu igras cs, da si milioner ko neki :) pa i ajde, ovako kurac...

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...