Jump to content

OLD SCHOOL ekipe !


t1moth1

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

otk da bre :D al se secash za 666 ? isto iz paracina ?

ahahahhaa da :D koji su to tripovi bili 666 ekipa pa je isto bila ekipa 541 :P Pamtim da su ovi iz 666 posle svi kolektivno presli na war. razvijanje... Inace pamtim kad je bio tur. u house igraoni, kad ste dobili neke Nishlije u finalu :)) , svi smo kolektivno navijali za vas :)) ...Eeeee beshe 10 puta zanimljivije tad...ostarelo se!!! :((

Link to comment
Share on other sites

pa da Nish je imao dosta ekipa...igraonica da ne pominjem...od igs-a,spidernet-a do onih u zoni mnogo bash...secam se i klana vVv :) ali najbolje je bilo za thc 1 i 2...oni su stalno varirali...jedno vreme je thc 2 bio bolji od thc1...smej zivi bio...a za krushevljanje...best tur of all time...kad je organizovano u 3 igraone umrezene...secam se...sinalco girls :D ekipa nam se zvala "zali boze 50 marke" :D jer je ufur bio 50 maraka :D

Eeeee... da da...Bilo je organizovano u CatNetu, Colloseumu i Virtualu cini mi se...nisam siguran za trecu igraonicu...Sve najbolje ekipe Srbije su bile tu, secam se da je finale igrao G vs ne znam koga, mislim da je bio GcV (ali ne verujem nisam siguran)....znam da je pocelo negde oko 5-6 ujutru...kuci sam bio tek oko 9 :D....Ma sta da se prica, bila su to najbolja vremena realno...Nije bilo net zezanja i svega, nego u igraonu brate pa LAN, i nema chiteva i gluposti...Kad bi se to vreme vratilo, verujem da bi se i CS scena poboljsala...bar koliko toliko...:(

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

SPACE : ghost,mankind,hitman,dezurni (sens 12 ahhhah:) i IGI .. (pre ove postave igrali Flex ,napalm i cletus valjda)

[sVI] (AgD) : praEtorian,acid man,psycho,mad cow i IGI

Metronet : Cesto se menjala petorka ..Evo Biza je naveo jednu,ja cu jos jednu : ghost,mankind,dyle,ziggy i IGI (Posle dosao mladi bucmasti Biza(do tada kralj armagedon public servera)i poceo da vlada nasom cs scenom ,hehehhe <3

SyE (Syntex Error) : hitman1860,discomrav,Flekaja,Andrej,IGI ,kasnije valjda i Herga,ne secam se ..

Mozda ce rev sada uspeti da se seti,imali smo neku ekipu i igrali smo iz Playhouse-a (Cuveni Dingo travar:)Ripper,Rev,ja,pajser i ne secam se stvarno ko jos ..

Sve ostale ekipe ja mislim da ste vec naveli ..Samo da napomenem, "Guild" da je ostao da igra u onom sastavu jos 1-2 godine,garantujem da bi bili medju 15ak u svetu ...Svaka cast hyberu,veliki igrac,odlican Team leader,ali mislim da je predator neprevazidjen ..:)

P.S. Veliki pozdrav za sve gore navedene ljude ,vecinu nisam jako dugo video ...

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

pa mi smo igrali aktivno dok ne znam de si ti bio, u periodu izmedju caca i metroneta, pH, kasnije per4mance kad se playhouse ugasio. prvo kemp, menka, hitman, cletus i ja, kasnije ripper, pajser, buba, mali fica, cletus, igor plejboj i ja. ako me secanje ne vara :)

Link to comment
Share on other sites

pa mi smo igrali aktivno dok ne znam de si ti bio, u periodu izmedju caca i metroneta, pH, kasnije per4mance kad se playhouse ugasio. prvo kemp, menka, hitman, cletus i ja, kasnije ripper, pajser, buba, mali fica, cletus, igor plejboj i ja. ako me secanje ne vara :)

Jaooo da,per4mans,ahahaa ,dobro si me podsetio ..Pa u jednom trenutku postava je bila : ti,pajser (ili malecki Fica),ripper,buba i ja .. :)Jbt,Igor playboy,haha,ne bih se setio nikada ..sanse nema .. ::)

P.S.GDE NACI DEMOE IZ TIH ZLATNIH VREMENA ?????? :)Bas bih voleo da vidim neki demo space-a,mnet-a ..

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ja nisam igrao tad kada si ti igrao, tj da smo ja i cletus tad preshli da igramo u agd-u onom starom na krstu :) mislim mozhda smo odigrali mech ili dva, ali znam da sam uglavnom igrao protiv tebe odn. spejsa :) jebote kolko se dobar cs igrao u tom kraju, g, zk, exe, panzer, spejs, ph...

a niko ne pomenu stari exe/sX kroz koji su proshli saddam, vlada, flex, critical, zlo, proksi, nappalm, pyroph, zliki i ne mogu se setiti ko josh sve :)

ni misterse niko nije promenuo :) blua, grina, bleka, reda i petom ne mogu se setim nicka :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ja nisam igrao tad kada si ti igrao, tj da smo ja i cletus tad preshli da igramo u agd-u onom starom na krstu :) mislim mozhda smo odigrali mech ili dva, ali znam da sam uglavnom igrao protiv tebe odn. spejsa :) jebote kolko se dobar cs igrao u tom kraju, g, zk, exe, panzer, spejs, ph...

a niko ne pomenu stari exe/sX kroz koji su proshli saddam, vlada, flex, critical, zlo, proksi, nappalm, pyroph, zliki i ne mogu se setiti ko josh sve :)

ni misterse niko nije promenuo :) blua, grina, bleka, reda i petom ne mogu se setim nicka :)

Jao da,exe/sX ..Odlicni su bili ..Proxy je igrao extra,saddam zabadao snajpom zajedno sa vladom,Zlo sa kalasem samo po glavici ..cc ..Naravno,nisu dugo opstali,ne moze se sa Saddamom praviti ozbiljna ekipa ;)

Eee i ekipa "first" ..mixa,egzi,mali Dzon,bacuska (MOZDA SU NA A A MOZDA I NA B:)ahhahah ...

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

Oooooo da MNR objasnjava i naravno ADVANCEEEEE! :) Gledam topic i većinu starih ekipa ste spomenuli... meni je palo na pamet par ekipe koje nisam video na spisku tj deus je spomenuo Biža ali u nekom dugom sastavu... DeuS pamtim iz vremena kada su igrali Distro, Eli, Blade, Nightkin, Helium itd... zatim Plato+ koji je nastao raspadom nekoliko ekipa.... jedna stara stara ekipa sastavljena od odličnih pojedinaca u to vreme ali nisu se nešto puno dokazali: Cp6uja (Simke, HAD, Joker... ne mogu ostalih da se setim) :) ....zatim klan Art011 it istoimene igraone, eto toliko od mene!

Edited by Twister
Link to comment
Share on other sites

mozgovi na raspustu LOL

u vreme kada sam ja pocinjao:

BG: G, GcV, sX, zK, mnr i jos dosta ekipa, samo sto su meni te ostale u secanju.

NS: x3m, btl

NI: thc1-2 (i njihova dzungla od igraone)

KG: RTP-coLoseum-AA, HAG

KS: cnk, NN

JA: vF i to je to

posle kada je upao ESL da se cepa, isli smo u druge gradove SAMO da bi odigrali matcheve :)

ali opet, najbolje vreme CS-a, barem za mene! Izvinjavam se ako sam propustio nekog, ali opet pominjem, to su ekipe koje sam ja zapamtio iz tog vremena.

POZ

SJ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...