Jump to content

OLD SCHOOL ekipe !


t1moth1

Recommended Posts

postovani igraci cs-a molim da se upisu samo ekipe koje su bili pioniri cs-a i legende prvih internacionalnih turnira u srbiji...

evo ja cu neke kojih se setim da nas zelja mine da se napravi neki manji tur od ovih ekipa tipa poziv na ultimate turnir 8)...

1. TCI......t1moth1......gurdian.....filip.......macer.......koks......ron_J......itd.

2. G.........stojke......headhunter.........neverdOOd......mali_zen........predator.......pilgrim........itd.

3. zli Kalashi......kojot.......koma........sergio......mao.....itd.

4. risK.......darklord.......toma.........aragorn.......itd.

5. net+........fleka.......kwar......i drugari.....

6. xTm........itd 8)

Ne mogu se setiti svih woona dodajte se cisto da se vidi ko je ovde igrao cs pravi 8) !!!!!

E SHKEM1 NE RADE MU MIS KAO KOD KUCE NE MOZE DA IGRA,AKO MOZES DA MU INSTALIRAS DRAJVERE.... PA NEKA MU MAMA INSTALIRA DRAJVERE !!! -komentar turnira u evolutionu 8)...

S C O T L A N D F O R E V E R !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam imao ekipu 2001. zvali smo se [buM] iliti Bolesni Umovi, ja i 4 drugara iz odeljenja, bez obaveza, 3. razred osnovne, bolelo nas uvo za sve. Nismo bili poznati, igrali smo samo u lokalnoj igraonic, ali smo vezbali.

Bez zezanja :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

G: predat0r, headhunter, neverhood, mali Zen, pilgrim (kasnije i Vlada, koj je pre toga igrao za sX)

GcV: Herga, Flekaja, Zevs, Toki, kwar (ekipa koja je isla u Dallas na CPL)

zK: COMMA, MAO, sergio, deniro, i ne mogu da se setim petog

GuerillaMethod: praE, anarchy, bjeli, loodilo, twister, posle GriM, mankind, c0mrad, dYLe, ziggy :) mnogo ih je bilo :) stalno su menjali ekipu :)

DS: Seth, Stinger, sakal_hunter, killygor i ziggy (ako nisam pomesao nesto) mislim da je i dYLe igrao jedno vreme

RISK: toma, ja, darklord, c0a, ne znam petog

HeaveN, High, Blade (philip), ziggy su skoro uvek igrali zajedno, ali ne secam se kako se zval prva ekipa, mislim DC da su se zvali...

bila je tu i FRJ ekipa (BLade, skater, zmija i ostali iz net+ igraonice, al ne mogu da se setim vishe :)

Huntersi (HS+) su takodje old school ekipa, znam da ih je uvek fraghunter predvodio, ali se ne secam kako se ekipa menjala...

ako se setim jos neceg, update-ovacu :)

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

MetroNet - COMMA , MAO , ghost , c0nfy , IGI

DeuS - hyber , Eli , Distro , sk8ter , nzn 5i

mnr - Cartman , cikota , gidra , thunder mali dzon

syntax error - Vlada , Fleka , diskomrav , IGI , Andrej i oni su se menjali dosta

ma ima jos ekipa :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo bash i nisu pioniri, ove postove su vishe drugi talas pionira. Ne znam dal je vishe od 2 te postave pre raspada SkG-a.

Vidim da se zaboravio SkG: Bjeli, Kemp, Blackadder, Man At Arms, Dominion (sada Bantu), Half Lifer, Lord (tj ja) i fali josh dosta znam da sam pozaboravljao.

Vortex ste iste zaboravili, iako je isto da kazhemo drugi talas. Onaj TMP UMP je isto pre raspada SkG. NOB isto, al tu smo samo Domi i ja igrali CS ako se dobro setjam....

Dugo se igrao kod nas CS pre nego shto su pocheo drugi (da ne kazhem tretji) talas pionira na internacionalnom nivou...onda opet par tih ekipa je tu izmedju.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo bash i nisu pioniri, ove postove su vishe drugi talas pionira. Ne znam dal je vishe od 2 te postave pre raspada SkG-a.

Vidim da se zaboravio SkG: Bjeli, Kemp, Blackadder, Man At Arms, Dominion (sada Bantu), Half Lifer, Lord (tj ja) i fali josh dosta znam da sam pozaboravljao.

Vortex ste iste zaboravili, iako je isto da kazhemo drugi talas. Onaj TMP UMP je isto pre raspada SkG. NOB isto, al tu smo samo Domi i ja igrali CS ako se dobro setjam....

Dugo se igrao kod nas CS pre nego shto su pocheo drugi (da ne kazhem tretji) talas pionira na internacionalnom nivou...onda opet par tih ekipa je tu izmedju.

SKG nije nesto mnogo ucestvovao na turinirima ako se dobro secam.

Vortex je gcv sto su naveli ovde sa OxO-om.

U risku su igrali jos Striker i Mrhe,u zlim kalasima Grad,Kha1ne ili tako nekako.Takodje iz GMa su neki igrali za ekipu SVI pretoriana ili ZLI (njih se secam od kad su se turniri igrali 3v3 4v4).Fin se kanter igrao tada lan turniri svake nedelje!,bleja itd :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo bash i nisu pioniri, ove postove su vishe drugi talas pionira. Ne znam dal je vishe od 2 te postave pre raspada SkG-a.

Vidim da se zaboravio SkG: Bjeli, Kemp, Blackadder, Man At Arms, Dominion (sada Bantu), Half Lifer, Lord (tj ja) i fali josh dosta znam da sam pozaboravljao.

Vortex ste iste zaboravili, iako je isto da kazhemo drugi talas. Onaj TMP UMP je isto pre raspada SkG. NOB isto, al tu smo samo Domi i ja igrali CS ako se dobro setjam....

Dugo se igrao kod nas CS pre nego shto su pocheo drugi (da ne kazhem tretji) talas pionira na internacionalnom nivou...onda opet par tih ekipa je tu izmedju.

Nob Nob :)) tu sam ja igrao sa nekim ljudima pre nego sto sam poceo za misterse , zaboravio sam nikove, mijovic je igrao, cini mi se i dominus,...ali to je bila stara prva postova kada nas je nedelja cimao. Ko je jos igrao za nob ?

Link to comment
Share on other sites

DS: Seth, Stinger, sakal_hunter, killygor i ziggy (ako nisam pomesao nesto) mislim da je i dYLe igrao jedno vreme

pola pola si pogodio sastav :D

ali jedno je sigurno da isti taj ds je pre nas igrao mnogo ranije :)

mi smo samo nasledili kao posle to kad su oni prestali da igraju

pa su neki od njih napravili 4gl cini mi se a ostatak quitovo

Link to comment
Share on other sites

Iz Krusevca od old school ekipa imate i cnk : BiGGie, Blade itd, a imate i NN : tzar, mimi, mrki, RMZ, StatiX

To su bili odlicni dani kao sto neko rece....Turniri svakog vikenda, pikao se dobar CS, dobro je zezanje bilo....Skola OUT, CS IN ! :D

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

pa da Nish je imao dosta ekipa...igraonica da ne pominjem...od igs-a,spidernet-a do onih u zoni mnogo bash...secam se i klana vVv :) ali najbolje je bilo za thc 1 i 2...oni su stalno varirali...jedno vreme je thc 2 bio bolji od thc1...smej zivi bio...a za krushevljanje...best tur of all time...kad je organizovano u 3 igraone umrezene...secam se...sinalco girls :D ekipa nam se zvala "zali boze 50 marke" :D jer je ufur bio 50 maraka :D

HtAnjE NemA !!!

Link to comment
Share on other sites

Auh, ja pamtim par old skul ekipa iz subotice.

Tj. i nisu neshto mnogo ol skul, pamtim od 2002 pa na dalje. Uglavnom su to bili isti igrachi.

Bila je tu arenA, global, inTer, cyber, spaceport, i josh par. Zaboravio sam. Kasnije su se meshale postave tih ekipa, vetjina je batalila cs davno. Eto, chisto da napishem da se i tamo igrao kanter nekada. :D

Ako ima neko iz tog doba iz Subotice, on tje da napishe ako sam izostavio neshto.

Link to comment
Share on other sites

otk(paracinci) ? Kele de si njih nasao ? :))

Ekipa koja je osvojila prvi tur. u pn-u je bila Enemy (NME) - igrali su : EasterBunny,Highlander,Ale...itd. To je ona naj oldschool ekipa koju pamtim :)

Posle je bila dobra ekipa W - specificna po tome sto je imala curu u sastavu :) Marija (BlackAngel) ...

kasnije su dosle ekipe kao sto su : GF(GreatFive) , NRG(Energy) i K ... mozda izmedju ove 3 ekipe se pojavila ta otk ja ih iskreno ne pamtim :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...