Jump to content

WTS account sa Hunterom 80lvl Dk-om 80lvl Paladinom 50lvl


limastewa

Recommended Posts

Hunter dobro gearovan pravi 8500+ bez problema achivmenti svi raidovi ocisceni sem toc 25 hard mode gear iz toc-a 25 i icc 10/25 samo mi je cloak manji lvl item od 245 ostali itemi su mi 245+ na njemu imam 8k golda trenutno u 2. sam guildu na serveru HoB (Heroes Of Beer)server dunemaul 264lvl item bow, wrist,neck 251 lvl item hands i 258 lvl item finger ostalo 245lvl item iz toca 25 nisam stavljao tear iteme zato sto nemaju dobar set bonus a i vise sluze za huntera survival ja sam MM na pve specu imam malo vise od 600 armor pentrationa imam dobar procenat hita 49% criticala i oko 5k attack powera imam i PVP spec tu imam arena team 2v2 sa oko 1000 ratinga 3v3 sa 1400 5v5 sa 1100 ali cu u 2v2 za koji dan bidi izbustan do 2k ratinga imam furius/relle gear e da nisam rekao za pvp gear koristim trinket darkmoon card koji dodaje 90agility i ima sansu da se upali + 300 agillity imam dobru reputaciju prema ljudima na serveru pa bih zamolio da ako kupis acc budes i ti korektan prema ostalima ako neces da budes korektan kazi da sam ti prodao acc :) neznam sta vise da vam kazem profesije na hunteru skinning 450 enchanting 423 skilla http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Limastewa evo vam pa sami procenite samo da napomenem mozda na armoryu pokaze moj pvp spec koji je beast mastery pa mozete otici na wow head i videti pravi pve gear i spec....

Dk 80lvl epic flying mount on mi sluzi za grindanje golda zovem ga cash mashine a nick mu je limamc :)) imam minning i herb 450 skilla imam macroe koji automatski na mini mapi menja herb i minning za trazenje tako da u isto vreme mozete na minni mapi videti i biljke i herbe necu da lazem mozda neki neveruju ali sa ovim likom za 3 sata grindanja u WG i sholazar basin izgrindam preko 4k golda juce sam za 2 i po sata izgrindao 3400 golda tacno i to cu da objasnim kako da radite gde da letite i sve na ovom liku imam tank gear i nesto pvp mogu da tankam toc 25 sa njim lagano a za icc 10 nisam siguran 578 defensa 27% dodge 21% parry on nije toliko gearovan nesto da kazem sada posebno ali uz ovaj guild u kome jesam za 2 nedelje mozes skupiti ceo gear i jos ako nemas golda ako ti zafali mozes se posluziti iz guild banke sto je meni dosta puta pomoglo

Paladin 46lvl krenuo sam da ga dizem pre neki dan mozda ga i dignem ako se niko nejavi da kupi acc zelim da imam healera pa sam mislio da bi pala bio pravi st da kazem za njega imam BOA iteme to je to :))

E ovako moj broj telefona 062/505/330 moj msn Dzeky@live.com evo i face book Stevan LimaMc Cvejic ..... Kontaktirajte me za vise informacija moze i neka ponuda za 1 od charactera nemora ceo acc da se uzme ... pozdrav cujemo se

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...