Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu,kakav mec...

bas sam se nauzivao gledajuci,majke mi...

a krajnji zakljucak je da me je Isner ODUSEVIO! Momak ima srca,muda,smiren je,i nekako skroz simpatican. Mozda to samo meni,ali gotivan mi je lik skroz!

A Noletu nije trebalo ono drndanje sa publikom u poslednjem gemu,ali ajde adrenalin,emotivni naboj,sranja,pa moze da se razume...

bravo za tenisere,sad na Hrvate! :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

najsmesnije mi je bilo kad je bubnjar ispred mene poceo da se dere "you're gonna lose maaaaaaaaan"

inace da, bilo je ludo i nezaboravno...

sa hrvatima mozemo da igramo i 0:5 i 5:0 ...

Djokovic vs Ivo Karlovic.

Moze Ivu da kenja servis, moze da ga ne kenja...

Novaka moze da kenja return, moze i da ga ne kenja...

Obojica mogu da imaju random psiholoske/fizicke probleme taj dan... 5 setova u glavu

Djokovic vs Marin Cilic.

Cilic je opet u usponu, dobro igra, odlican prvi servis, odlican kick servis, odlican forehand, dobro kretanje...

Moze da iznenadi Novaka, sto da ne? I ovde dajem 5 setova.

Troicki/Tipsarevic vs Ivo Karlovic/Marin Cilic.

Sa ovom dvojicom ludaka se nikad ne zna. Ozbiljno. Kidanje zivaca - DO KRAJA.

Zimonjic + T/T vs Ivo + Veic / Karanusic / Zovko / Ancic / Ljubicic / WHOEVER THE FUCK

Taktika ista kao i na match-u polufinala AO Zimonjic/Nestor vs Karlovic/Vemic.

1. drzi svoj servis

2. pusti ivu da resheta asevima i budzi svoje rekorde

3. breakuj slabijeg servera pred kraj seta

4. ???

5. PROFIT!

Edited by dnyS
Link to comment
Share on other sites

ladno dnyS !

elem,nisam pratio,al mi je bilo drago kad smo pobedili,zato sto sam cuo da idemo na Hrvate :)

toplo...

ma brate, ako prodjemo hrvate...

ceska je gg odmah...

novak vs stepanek aj cao

novak vs berdych aj cao

t/t vs s/b jedan poen je nas

zimonjic + t/t vs dlouhy + X/Y/Z = epic fight, we win

Link to comment
Share on other sites

Djokovic zna da igra tenis,Karlovic zna samo da servira.Vise se ja plasim Cilica koji stvarno lepo igra u poslednje vreme.Cenim da ih u dublu dobijamo i da ce na kraju peti mec da presudi,videcemo.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Djokovic zna da igra tenis,Karlovic zna samo da servira.Vise se ja plasim Cilica koji stvarno lepo igra u poslednje vreme.Cenim da ih u dublu dobijamo i da ce na kraju peti mec da presudi,videcemo.

ne moze Cilic Djokovica... sem ako nole ispadne retard taj dan (pozeljno: petak)

Karlovic moze samo da izmori Djokovica tako da bih stvarno hteo da se taj mec igra poslednjeg dana

ja se najvise plasim za Troickog i Tipsarevica, u zavisnosti od toga koga ce Bogdan Obradovic da pusti (u zavisnosti od performansa u narednom delu sezone)...

Troicki je svetski odigrao protiv Isnera sad u Areni tako da deluje da ce mozda i moci da se izbori sa Karlovicem...

Tipsarevic ima bolji return od Viktora... Ali on je sam po sebi PSIHO... nikad se ne zna sa njim...

Matchup `naseg drugog igraca` i Cilica ne bih da komentarisem... Cilicu tu dajem ogromnu prednost... :(

Novak dakle:

-mora da dobije oba single mecha

Zimonjic:

-mora da dobije svoj dubl... sto i nije tesko, vec sam rekao, pusti ivu karlovica da puca aseve pa breakuj drugog igraca xD

ako neko od njih "usere" stvar, pritisak je na Troickom... Zato je najbolje da on dobije svoj mec prvog dana ako je u pitanju Karlovic...

Link to comment
Share on other sites

Ma preforsirao se posle Dubaija sa onim dejvis kupom,promenio 3 podloge za par nedelja.Bice dobro ako ne umre u Majamiju.Treba mu jedan duzi odmor i da vrati servis i bice bolje.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ne zelim da pomislim sta bi mu nadal uradio kad ga je verdasko ovako otresao.steta,taman sam pomislio da se setio kako da igra dobar tenis posle onog meca sa nalbandijanom.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

vidim niko ne komentariše rolan garos

soderling oprašio s terena federera, ono je bilo uživanje gledati. lik ko da ima turbo mod koji može da uključi jednom po turniru, zato kad ga dovati nadal u finalu jebaće mu oca za prošlu godinu

dobice Soderling Djokovica u finalu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...