Jump to content

STALKER : Call of Pripyat


lakosta

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki postprocesing za refleksije i osvetljenje... sad ću da probam da uključim pa da vidim kako je, možda su i planirali da se igra sa tim pa je bez toga onako užasno.

SSAO off:

ip1opw.jpg

SSAO high:

1zp0f3q.jpg

Nope, nema neke razlike osim što je kontrast malo jači zbog boljih senki. Jebo te život onoliko naprednih opcija u podešavanjima, pomislio bi čovek, ovo će da izgleda bolje od Crysisa, kad ono prc.

Link to comment
Share on other sites

I bre, kakvi ste vi to Stalkeri kad treba da izgleda bolje od Crysisa. Ta dodatna podešavanja su da se naglase nijanse rđe na zgradama i objektima, Stalker i treba da izgleda ružno, sumorno i zarđalo :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da ali vrteo sam onaj Call of Pripyat benchmark što je izašao ranije i izgledao je mnogo lepše (u smislu realističnije) :(

Što se mene tiče, nek je ista grafika ko u kecu, uz ispeglani gameplay i da više ubace Lade Nive da ne mora da se šipči toliko, ihaaa.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

BTW ne kapiram nešto - Shadow of Chernobyl se završava opštim krljanjem u centru zone, vojska vrši vazdušni desant itd.

Sad odjednom po intro filmu ispade kao da se ništa od toga nije desilo. Da li je početak Pripyata uglavljen između uništenja brain scorchera i dolaska Streloka u nuklearnu elektranu?

Link to comment
Share on other sites

kakav crni amer, ukrajinski specijalac naravno :)

posle krljanja sa kraja Shadow of Chernobyl vlada shalje helikoptere da izvidi sta ima unutar centra zone, svi se rushe i niko se ne vraca, pa salju tebe Alexandra Degtyareva da ispitas zasto su svi helishi pali....

igra mora da se igra u dx 10 da bi bila lepsa a u dx11 tek...

edit: fail za failom, tako je kad oces sve odjednom na brzinu :)

razlika izmedju dx9 i dx10

Dx9vsDx10

zanimljivo, u glavnom u dx9 zaista je ruzno, licno deluje ruznije nego prethodna dva dela

pogledajte na youtubeu 1080p dx11 demo... otkida

http://www.youtube.c...feature=related

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Preso igricu juce posle nepuna 2 dana igranja, jbm li ga blago sam razocaran.

Prvi deo mi je ubedljivo najbolji u serijalu, ima i onih CGI animacija kad se baja onesveti itd, slika mi je nakako lepsa nego ovde, svet za istrazivanje manji, misije kolko tolko ubagovane, jbni zadnji kit za budzenje oruzija mozes tek upotrebiti kad zavrsis igricu (tj nalazi se u pripjatu)...

infidel

Link to comment
Share on other sites

au, probah i ja ovo i za sad sam odusevljen. i sto je dosta kul, izgleda kao da je bolje optimizovan u odnosu na prva dva. radi lepo bez ikakvih patcheva za razliku od prvog dela koji me je smorio jako jer nisam mogao da ga odigram.

atmosfera je dojajna, emissions/vreme/mrtve ptice posle emissiona/grmljavina/zvucni efekti itd, sve lepo odradjeno.

par puta me isprepadase bloodsuckeri, dok trckaram okolo ukakim se od raznih zvukova :D

Link to comment
Share on other sites

Koje oružje teglite? Posle drndanja i testiranja sam shvatio da mi najviše leži Strelokov SG550, jer mogu da menjam optiku, a ima i 40 metaka i prigušivač. Uz to Predator šotka u rancu za mutante i Vintorez za pegle na srednjem i dugom dometu.

Ima li šta dobro kod Nimblea? Izvukao sam onaj besni svemirski automat (Avalanche valjda) ali sam se razočarao, jer je slabiji od gore navedenog.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam najvise koristio stelokov sg550 i avalanche koji moze da se kupi od nimblea. Taj avalanche se bazira na vintorezu ali ima drasticno veci dmg ali manji rof ako se secam. Bombonica je kao snajper, samo sto su mu meci subsonicni pa moda se kompenzuje rucno na vecim daljinama. Takodje striker shotgun (onaj sa okruglim burencetom) je bolestan kada se unapredi u full auto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...