Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

osmatra me ovaj sa 16:46:13 oO

moz da ga ducka,dok doleti do vamo 5cuke.a ja kad se nafatiram za par dana shaljem preko noci flotu:Dkruko reci mi,jel te ovaj jokerov opro?

[zavrcem_rukave]ko te diro mali?

jeste to je taj

[vracam rukave]e jebiga sigurno je imo dobar razlog

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma to je neka geto krizari alijansa, ima ih brda, kapiram da ce da ti rashiju chmar ako budes dirao lika koji me je napao (koji je kreator alijanse lol)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma to ovaj kakoo pere, i ja sam isto tanak, opr'o me nocas onaj seronja sa 16:40:5 sto je tebe jebao :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma to ovaj kakoo pere, i ja sam isto tanak, opr'o me nocas onaj seronja sa 16:40:5 sto je tebe jebao :))

ma bre,ko jel ja?!

Stolen resources:

Metal: 906370

Crystal: 470725

Gas: 265060

Stolen resources:

Metal: 471468

Crystal: 246083

Gas: 136680

Scrap: 3125

Metal: 342031

Crystal: 184491

Gas: 113178

Scrap: 840

Metal: 250508

Crystal: 131706

Gas: 71694

Scrap: 1563

Stolen resources:

Metal: 602600

Crystal: 217560

Gas: 75000

Scrap: 25000

Stolen resources:

Metal: 906370

Crystal: 97630

Gas: 0

Scrap: 0

naleteo na nekog lika sa 5milki na dve planete,odbranu nema.jedino je bedak sto mogu jos 2 puta da ga udarim dok ne bude imao 2x manje poena.vec mi se desava da posaljem jednu flotu na lika,i vec za 2 sata ne mogu da ga napadnem jer imam previse bodova:D

a opet me spijunira ovaj 16 46 13.ovog puta sam mu ubio skauta:Dnije mi jasno zasto me spijunira...mozda su hrvati pa izvalili rur?:)samo sam jednom poslao spybota na njega,koji se uspesno vratio.

ijaoj kako sam se zajebo nemam na sta da potrosim pare,pun mi hangar i que:(jedino da apgrejdujem brodove preko lvl5

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Super je igrica...jel neko od vas poslao poruku za one "credits" (kako da ih dobijem uopste, samo questovima?) ? Hocu da budem premium acc uvek! [xx(] Koliko je sigurno to, da posaljes? Citao sam u novinama za takve stvari, gde ti posle skidaju redovno pare :( kao onaj IQ test

edit : kako radi ovaj recruit friend? kad ja dobijem 1/10 icome? ja pozvao troje, reg su se i nista nisam dobio

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

naravno da sam zapalio:)nesam lud.al idalje ne izvaljujem na koji fazon je on mene mogao da napadne!?!?!100 hiljada battle poena ima lik!

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=21aa80b799

ja jos gledam i rekoh,uuuuu pojeo bih ga.kad malo dole gledam nestaje zid od 5 mil u jednom udarcu.a onda sam primetio ghostove:)

bacio scrap na preradu,400k.potrosio 1,4mil na brodove.ostatak u trade centru izmenjo,platio po 10ljada ovima za cuvanje resorsa:)poslao tankere da recycluju,a ostatak flote(2.4k u valutu) u napad.

aj da kazemo da sam izgubio nesto vise od 800k metala sto mi je porusio...tolko ja izrudarim za 15sati:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja sam resetovao nalog... nek jedu ovi smaraci iz ove alijanse malo govna...

inace praivla o poenima ne vaze samo da znate... kako inace vec 15 dana moze da me napada lik koji ima 9x vise poena od mene....

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

haha:)nema sta da se pise,nova su pravila od pre nedelju dana.ako lik ima do dva puta manje/vise resurs i/ili batlpoena moze da te napadne.

al koji sam zajeb uradio juce.napadnem lika,on to primeti i posalje celu flotu na mene(po 80 gardiana,destroyera i bcova).ja povucem svoju flotu i posaljem baji poruku da i on povuce da ne bi obojca izgubili po pola flote.naravno baja ne jebe zivu silu i nastavlja.ja rekoh,ma nanu ti,sacu da se povucem al kad mu posaljem flotu koju trenutno pravi ima da kuka(30goliata,30shielda,30space armada i 20bombera).ALI KOJI JE TO ZAJEB BI JAOOO.simulirao sam bitku sa trenutnim stanjem flote na njegovoj planeti sa 1.4mil stita i bilo bi nereseno ali bi ja dobio mnogo vise bpoena,negde oko 12k.da sam ostao na svojoj planeti sa 5.5 miliona stita jos vise bi ga odvalio.al ja picka,ocu da napravim ogromnu flotu pa da gazim...i naravno kazna je stigla.ujutro me opet napao onaj deadcandance,koji je btw 40 i neki na rang listi,i naravno unistio mi celu flotu,a ja njemu 30 absorbera:(((

sada pravim novu flotu,al mi se sve nesto cini da ce ovaj opet da me maltretira...ako bude tako,necu praviti flotu narednih nedelju dana nego idem na max apgrejd rudnika(sada vec imam 65k mentala po sat).apgrejdovacu sve shipyardova na 8 lvl,jer jedino tako mogu da izadjem iz kanala,i da odjednom napravim solidnu flotu.jos jedan zajeb sam napravio kad sam kolonirao trecu planetu.umesto da uzmem neku u drugoj galaksiji pa da mogu na miru da sakrijem brodove,ja jednu do druge...

da se nisam ovako zajebo vec bi bio u prvih 150,ovako ...bas me smorio lik:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=d1b2c4be45

aj dont tinksh zo:)ne mosh mu nishta...a za ovo dvoje iz bbb klana,to cemo da se dogovorimo.nemaju mnogo jaku flotu a imaju resursa kolko oces.za par dana ako uspem da napravim ovo sto sam krenuo:)samo sto nismo bas blizu,a oni su u osmoj galaksiji

dogovoricemo se da posaljes flotu kod mene imam veliki vault 4.2k jos dva cu apgrejdujem pa odavde da udaramo.eeeee jesam pametan:D

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ovi nisu normalni.

od kad sam legao da kuntam, cekam da mi se acc restartuje pa cu polako i lagano iskusniji da krenem od nule, ovako stvarno nema smisla :)

2010-01-12 03:48:54

From: Secretary

A battle, in which you have been part of, has happened.

Take a look at the report.

Stolen resources:

Metal: 25296

Crystal: 12588

Gas: 2656

Scrap: 0

Attacker is a winner

Your Side: Defender

Delete

2010-01-12 02:55:06

From: Secretary

A battle, in which you have been part of, has happened.

Take a look at the report.

Stolen resources:

Metal: 37569

Crystal: 18750

Gas: 2848

Scrap: 0

Attacker is a winner

Your Side: Defender

Delete

2010-01-12 02:54:57

From: Secretary

A battle, in which you have been part of, has happened.

Take a look at the report.

Stolen resources:

Metal: 75138

Crystal: 37500

Gas: 5696

Scrap: 0

Attacker is a winner

Your Side: Defender

Delete

2010-01-12 02:54:45

From: Secretary

A battle, in which you have been part of, has happened.

Take a look at the report.

Stolen resources:

Metal: 150275

Crystal: 75000

Gas: 11391

Scrap: 0

Attacker is a winner

Your Side: Defender

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ kakoo

sad cu da napravim sim protiv te flote da vidim, mada kapiram da ce me razgaziti :P

edit: skinuo sam mu 77 absorbera i to je to :P

ne mogu da stacioniram brodove kod tebe, to moze samo na team planeti, smor...

@ igor

pa dobro, nije strashno. ceo dan tucam nekog lika sto me je jednom napao, mislim da sam ga odvalio 10 puta od sinoc :)

i daj koordinate matori, koordinate! ako neko moze da ih leshi i tako pomogne i tebi i sebi, daj! mislim, koji kurac je poenta alijanse :) bar dok se ne skupi ljudi za team planet, sto nece nikad :)

ovaj sabinka7778 sa 16:43 sto te drndao mi je crven, sad cu da ga userem :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...