Jump to content

Shkrabotine na zidu


Recommended Posts

za dzabe?se zajebavas bre,MOER!

gde si ovo crto?

kolko sam se ja lozio na grafite u osnovnoj i gimnaziji,steta sto sam ostao na svrljanju olovkom i markerima :D.oduvek mi je bio san da isaram celu gajbu grafitima,kolko se secam tebi je takva gajba?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

za dzabe?se zajebavas bre,MOER!

gde si ovo crto?

kolko sam se ja lozio na grafite u osnovnoj i gimnaziji,steta sto sam ostao na svrljanju olovkom i markerima :D.oduvek mi je bio san da isaram celu gajbu grafitima,kolko se secam tebi je takva gajba?

Hmm... nekada davno davno, tamo oko 2002/3e. Cekaj, kako ti to znas ?:

koji bre domi??

Domi, Domi, Domi. Smo pikali Q3 kod Vuka, zaboravio sam bio kako se zvalo mesto. Celo leto, blejali su svi tamo is tadasnjeg *21*.

;>

edesi reve e :)

Hvala na komentima.

A'e okacicu jos nesto; mislio sam da ce biti 0 replies topik pa da ne gusim sa slikama.

:*

Link to comment
Share on other sites

Thanks¬ !:)

Mnogo mi je poznat ovaj stil crtanja,da te pitam da li si bio prosle godine na jamu?

Nisam. U Srbiji nisam bio ni na jednom dzemu!

Matori,a da mi ofarbas sobu a? [:D] [:D]

Nije problem :)

jel znas neki sajt sa dizajnovima i vrstama pisanja ili bilo sta :D

neku vrstu priruchnika za noobove koji bi da se bave ovim :D

Do it yourself culture ;) Ne postoje prirucnici. Sve sam. Pocnes od tagovanja ( obicno pisanje markerkom ili bilo cime ), razradis malo slova u simple fazonu. Krene bombe da lupas, 1-2 boje, da radis na tehnici sa sprejem, i osecajem za proporciju i jos 101 stvar. I onda polako polako. Ali uglavnom ces upoznati nekog ako pocnes ko moze da ti da savete za skice na neki nacin irl.

¬

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...