Jump to content

Assassins Creed 2


exile

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Na Warez-BB, jos pre par dana je bila ruska verzija a danas se pojavila i engleska.

Velika je 6.3 gb i jos se ceka na normalan crack, ima nekih losih krekova i fikseva za neke bagove ali bolje je cekati za Razorov ili Reloaded crack. Ovo sto ima da se skine je clone dvd.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

ja koliko sam primetio opusteno mozes da skidas clone dvd i samo skines crack posle i cao zdravo!

ubisoft je najavio da ce SVE igre da traze internet da bi se igrao sp i time se hvalio na sve strane, i normalno da ce svi crackeri&hackeri ovog sveta da opletu po njihovoj novoj zastiti

a sto ej najgore samo kenjaju kako piraterije ima na pcu... ne znam zasto sam ovo napisao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Preshao sam ga na soniju. Odushevaljava igrica.

Samo shto je mnogo lagana, ili bar laksha od prvog dela. Ochekivao sam mnogo vishe misija koje tju morati po 20 puta da igram iz pochetka, ali takvih nema uopshte. Ali pricha je uber!

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

woohoo.gif

Woohoo, stigo original (koji su drugi platili :)))

Sad još samo da vidimo dal radi sa ovim skrnavim serverima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Radi perfektno igra (original), nema nikakvih zajebancija, osim kod same instalacija (prvo neki apdejt, pa patch, pa opet neku skalu popunjava, pa mora da se registruje i profil i igra na ubiju (ali se to radi iz samog instalera) i posle toga sve fercera perfektno. Izašao sam iz igre na nekom random mestu, i on me je posle ponovnog pokretanja spawnovo u blizini tog mesta (odnosno na checkpointu, koje često okida), što znači da se odmah nastavlja sa igrom, ne počinje se kao Dezmond. Ne znam šta se dešava ako pukne veza, ali ne bih rekao da stalno nešto drlja sa netom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...