Jump to content

24.10.2009 on line tour


Recommended Posts

ok ostalo je jos 7 ili 8 gejmova pa da napravimo ovo za finala. Ovi sto se nisu pojavili ako se ne pojave sutra bice automatski DEFLOsovi. Zadovoljan sam zbog volje igraca da igraju. Finala ce biti lakse i bolje organizovanija i bice zanimljivije jer ce se igrati bo3 umesto bo1 :) hf

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

replaye cu okaciti ja posto nemaju svi rur i imam pune ruke posla oko addovanja repova ;o bice uskoro.

Sutra se nastavlja oko 14:00 ili kada su se igraci dogovorili.

grupa A : ZeRoX,Sweet,Pura,HDx.MaKy, Boq,

Zerox i pobednik maky vs boq

grupa B : Aca,Vladica, weakskill,SrLe-, Virus MishaKinzh

Aca Virus i Weakskill

grupa C : Noni, grinder,ajk,mloko, Slash, TomaBre

Noni i Ajk

grupa D : Krtizza,freeman,madmaxns,veliki buda, MaRe-SCG,Bora

Krtizza mare bora i freeman treba da odigraju u nedelju

grupa E : yuri, razzor, hugo i rista, Giga, Zaba

Razzor i +1 nedelja se igra

grupa F : huangfeng,MizA,MatoriCokac, p1nke, suri ,TROOPS

Miza huangfeng i troops na izbacivanje

grupa G : rob,bucko i sk8er, Lucifer, Lakis, Bullseye_SO

Lakis +1 nedelja

grupa H : voodoo,spork_,hoyla, mitar, Rudan., Koja.

Rudan +1 nedelja

ovi igraci koji su prosli imaju po 3 wina ili je bilo izjednacavanje grupa. Sutra ce biti dovrseno igranje i svi replayi ce biti uploadovani. Sto se tice finala bice daleko lakse ipak je ovde bilo 30 ak igraca . GL HF

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

krtica 1-0 bora

krtica 0-1 mare

a ja i bora igramo sutra u 12 a ako bi frimen mogao u to vreme bilo bi extra isto zato sto putujem nazad na faks pa onda mogu tek u ponedeljak da igram,a mozda odem i u pon. :d jos se javim

slazem seu potpunosti ... bilo bi dobro da freemen dodje sutra da zavrsimo grupu !

Link to comment
Share on other sites

E ljudi imam jedno pitanje (offtopic) imam brata debila koji je cackao nesto oko replay fileova i sjebao je nesto... Fora je sto nemam SAVE REPLAY posle partije??? Zna li neko sta je debilcina sjebala? :)

ne diraj freda !!!!!!!! Idi u options pa u namesti autosave replays tamo imas da stikliras i destikliras jedan prozoric, ako nece onda idi pa reinstaliraj igricu :) hf

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Ja cu za nekih 1h biti tu,pa mogu da odigram svoje partije,ako bude nekog iz moje grupe. Nije mi samo jasno kako ni u jednoj grupi nema drugara kojeg sam rekao da stavite josh pre 2 nedelje MadMaxNS?? Nek mi sada neko to lepo objasni....

pazi ja mogu da igram veceras oko 19-20 h ne mogu ranije!

vs madmaxns

http://www.demonreps.com/clanbp/details-22307/

Link to comment
Share on other sites

eo

Zeroks : Ajk

Virus : Spork

Lakis : Krt

Razzor : Mare-SCG

Aca : Rudan

Frimen : Rob

Noni : Miza

weakskill : Huang_Feng

ako se nisam zeznuo negde, jer iz glave pisem koliko se secam onog kostura kojeg sam napravio ( i izgubio) na papiru.

Ovi gejmovi ce se odigrati 31. 10 . 2009 u subotu sa pocetkom u 14:30 ko ne dodje od 14:30 do 15:00 bice diskvalifikovan. Posto su ovo finala bice daleko lakse i svi replayi se salju mani na E-Mail : Techpriest@staff.esl.eu ; ako neko pak ne moze igrati u 14:30 neka mi javi na pvt ili neka kontaktira i dogovori se sa svojim protivnikom kada moze da igra u toku dana, takodje mogu odigrati ranije svoj BO3!

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...