Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

vudu je kurac od ovce

+1, ovo je moja pecina!!!

nego jel probao neko rusku verziju :)

svuda hvale da je totalan gothic trip, pravi naslednik

edit: eno na nfohump-u budze engleski audio (inache ima eng subtitle) sa xboxa na pc.. i izgleda da je izvodljivo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali, čemu to? Zajebavaš se sa skidanjem, pa sa krpljenjem, pa sa budženjem, pa ovaj fajl tamo, pa sad izvuci kabl, pa vrati kabl, pa stavi brightness na 35 da bi ti jedva proradilo nešto što će velikim delom da bude nestabilno i izbagovano. A znaš da ćeš da skineš full verziju kad se pojavi, naročito što je to u ovom slučaju za par dana. Tako se isto nisam cimao ni za betmena novog, drndaj ini i preuzimaj sejvove pola dana, da bih i dalje prolazio kroz zidove i skucavao komp, zato sad lepo uživam.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja znam da kada bih cekao pravi nastavak fallouta skinuo bih i madjarsku verziju ako bi ona bila prva

i ne bi znao da je igras:) nije to PES pa da je sve sto ti treba da nadjes options i exhibition da te drzi ta tri dana do engleske. ovde ti neko prica na madjarskom lol:) samo bi se upropastio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto ne znam nemacki, zbog Gotika. Konatam da je posebno iskustvo da se igra na maternjem.

Ako odrze duh Gotika 1 i 2, bice sjajno.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

i ne bi znao da je igras:) nije to PES pa da je sve sto ti treba da nadjes options i exhibition da te drzi ta tri dana do engleske. ovde ti neko prica na madjarskom lol:) samo bi se upropastio

ne bih ni igrao samo bih razgledao menije, gledao loading sreenove, i slushao muziku :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Risen-THEPiRATEGAY

::::Release Information::::

Q: What the hell is this?

A: This is the Russian clone, with the English subtitles from the net, the

intro video converted from the XBox version and the English audio extracted

from the XBox version.

Možda je ipak bolje sačekati zvaničnu englesku, čisto zbog patchovanja.

Link to comment
Share on other sites

Taman sam hteo da kažem, dok skinem ovaj ruski, dok ga namestim da radi, već ću da krenem da skidam engleski. I lol za krpanje sa Xboxa, znam da je kompatibilno i sve, ali zar je baš tolika kriza da se odigra odmasadaodma :))))

So, Vudu, jel' to to?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Evo sad izadje i zvanicni clone(avengedov) pre jedno 5mina na PRE-u..(4.45gb)bice valjda scena do veceras/ujutru.. Izgleda da cemo imati pre shopova LOL..

Probah ga na box-u jutros grafika i sve ostalo super..jedino su zadrzali combat iz Gothic-a.Na zalost.(Na zalost kazem jel su mogli nesto novo da stave,nije da mi smeta gothic-ov combat)..

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

Clone radi finonino, čak ni krek nema, ne znam šta bi scenski trebao da donese što već nema ovde.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...