Jump to content

Novi Pazar LAN STEAM TURNIR


Nook

Recommended Posts

Momci ne obracajte pazhnju na ove hejtere, koji zive za to, da neko postavi temu za novi turnir i oni da se pobiju ko ce pre da izracuna kolko ce gazda da uzme, kolko ce na pice da uzme, kolko mu koshta sat vremena u igraoni...Pa prave neku rachunicu(uglavnom pogreshnu). To je jednom rechu strashno. Stavili ste pravila i uslove. Ko voli nek izvoli. Kraj price. Na ove hejtove nema potrebe ni da odgovarash. gl sa turom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro, ljudi, nema razloga da odmah napadate organizatore za odabir pozvanih ekipa, oni su zvali koga su hteli da zovu i to je to, pa makar to bili pera, zika, laza i kassad. a i ufur da se smanji, nagrada bi bila manja, tako da sve ima svoje.

gl sa turnisom, igraona lepo izgleda, nadam se da ce sve proci ok.

[roflmao]

@Biohazard: Decko, ako ti se ne svidja to sto je uplata prevelika za tebe koji jos nemas svoju zaradu, i ako ne verujes organizatorima, napusti temu i ne vracaj se nazad. Sve sto si ovde rekao mogao si da kontaktiras nekog od organizatora i raspitas se.

Brisace se postovi ako nastavite da hejtujete.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Decko, ako ti se ne svidja to sto je uplata prevelika za tebe koji jos nemas svoju zaradu, i ako ne verujes organizatorima, napusti temu i ne vracaj se nazad. Sve sto si ovde rekao mogao si da kontaktiras nekog od organizatora i raspitas se.

Valjda si u pravu. Preterao sam, necu se vise javljati u temi ;)

A organizatorima i ekipama GL HF. :)

Edited by biohazard
Link to comment
Share on other sites

@ copy/paste : all rights reserved by Du

Momci, sve najbolje sa turnirom, sreca vasa sto ce trajati 1 dan :D VERUJTE MI, ZNAM! :D

Krivo mi je sto niste pozvali ove moje debeljanere, ali sta da se radi ;)

VAZNO : Cinjenica je da ljudi koji nemaju igraonicu (odredjeni ljudi iz organizacije ovog tura i ja) moraju da daju vlasnicima odredjen novac... Ako pogledate, kod mene je falilo 40k od nagrada, morao sam odredjenu cifru da dam igraonici, ali znaju ljudi iz nekih boljih ekipa van Beograda gde su pare otisle... Daleko od toga da sam ja ista zaradio, u '-' sam kada pogledam... Ali proslo je dobro ;)

GL+HF samo dajte da budu svi demoi i to je ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

@ copy/paste : all rights reserved by Du

Momci, sve najbolje sa turnirom, sreca vasa sto ce trajati 1 dan :D VERUJTE MI, ZNAM! :D

Krivo mi je sto niste pozvali ove moje debeljanere, ali sta da se radi ;)

VAZNO : Cinjenica je da ljudi koji nemaju igraonicu (odredjeni ljudi iz organizacije ovog tura i ja) moraju da daju vlasnicima odredjen novac... Ako pogledate, kod mene je falilo 40k od nagrada, morao sam odredjenu cifru da dam igraonici, ali znaju ljudi iz nekih boljih ekipa van Beograda gde su pare otisle... Daleko od toga da sam ja ista zaradio, u '-' sam kada pogledam... Ali proslo je dobro ;)

GL+HF samo dajte da budu svi demoi i to je ;)

Sto se tice vas uvek mozete da budete pozvani nacicemo vam mesto posto ste vi nama tako ustupili mesto da smo uplatili ali imali smo problem tako da ako zelite samo se javi nije problem za vas :):):)

I naravno u pravu si sve sto kazes za organizaciju naravno ide ostala cela suma igraoni tj vlasniku mi nemamo nista od toga ...

a copy/paste ipak lepo sastavljeno sve <3 tako ako zelite doci na nas turnir samo mi se javi .

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice vas uvek mozete da budete pozvani nacicemo vam mesto posto ste vi nama tako ustupili mesto da smo uplatili ali imali smo problem tako da ako zelite samo se javi nije problem za vas :):):)

I naravno u pravu si sve sto kazes za organizaciju naravno ide ostala cela suma igraoni tj vlasniku mi nemamo nista od toga ...

a copy/paste ipak lepo sastavljeno sve <3 tako ako zelite doci na nas turnir samo mi se javi .

Tnx tebra, nexttime ;) dodaj na msn pa mozes da se dogovoris sa mojima za neko pucanje ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Da li je updejtovan ovaj spisak sa ekipama koje su potvrdile ? Posto kruze price da neka/e od tih ekipa nece doci pa proveravam. I kad ce se otprilike znati konacnih 16 ? Ili tako ostaje do 6.oktobra pa se u onih 2 dana resava to pitanje ? Hvala

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Da li je updejtovan ovaj spisak sa ekipama koje su potvrdile ? Posto kruze price da neka/e od tih ekipa nece doci pa proveravam. I kad ce se otprilike znati konacnih 16 ? Ili tako ostaje do 6.oktobra pa se u onih 2 dana resava to pitanje ? Hvala

Nije konacan spisak ekipa ono ako neko od njih odkaze ekipe koje su na cekanju ce upasti umesto njih tako da ako neko zeli da se prijavi moze ono nije problem uvek su svi dobro dosli ...

Hoce li biti video bin ispred igraonice za gledaoce ili tako nesto?:D

Pa naravno da oce dole na spratu u kaficu bice opremnjeno full sve ono za pracenje mechevea ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...