Jump to content

Online Elit Serbian Tour Bracketi/Mecevi


fatcat

Recommended Posts

jesi video kako daje strele? :DDD to treba znati :)) sa tim covekom izgubis partiju i kad imas score 23/2, sta reci :)) a ovaj mali kurton nazvao replay "morph vs 25cm" Oo to nije lepo od tebe... znas i sam da si bio nadvladan or rickija 1v1 kad god :))

Il' si pro il' imas ribu.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto sam reko i na mIRC-u onaj dan igracemo sledeceg vikenda a taj vikend je ovaj sad,Jer EED nije mogo da igra preko nedelje a prosle nedelje ja sam bio sprecen.Tako da mozemo da odigramo sad u subotu npr 20:00 ? Neam net kuci na nisam proveravao forum ove nedelje. Sto se tice onog replaya(Chivava) Ja svaki replay koji sacuvam na kompu stavim ime heroja i vs koga(tim)/gde sam igrao :D nije ono bilo nista licno.I ne savujem replay ako sam izgubio u 90% slucajeva xD

EED vidite za sutra u 20:00 da li vam odg pa javite ...

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam reko i na mIRC-u onaj dan igracemo sledeceg vikenda a taj vikend je ovaj sad,Jer EED nije mogo da igra preko nedelje a prosle nedelje ja sam bio sprecen.Tako da mozemo da odigramo sad u subotu npr 20:00 ? Neam net kuci na nisam proveravao forum ove nedelje. Sto se tice onog replaya(Chivava) Ja svaki replay koji sacuvam na kompu stavim ime heroja i vs koga(tim)/gde sam igrao :D nije ono bilo nista licno.I ne savujem replay ako sam izgubio u 90% slucajeva xD

EED vidite za sutra u 20:00 da li vam odg pa javite ...

Def win za vas.Mi smo odustali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...