Jump to content

Bioshock 2


LaG

Recommended Posts

Meni puklo posle sat vremena igranja i ukapiram da nema autosave ili ga bar nije bilo za tih sat vremena igranja i smorim se kao strumf. ME2 me razmazio :(

Sat vremena igraš i ne stisneš save ni jednom, i to sve sa pirackom igrom, ccccc....... Mada su taj save sistem u ME2 odradili stvarno majstorski.

Meni fino radi u mnogo puta mnogo rezoluciji, dobro je optimizovano (izgleda da je vreme za UT4 engine :)), grafika je detaljnija nego u kecu, al mi sve izgleda kao nekakav Bioshock 1.5, previše je slično originalu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

BioShock.2.PROPER-RELOADED

Note:

Razor released this game without a launcher initially, and then released a

launcher which was hacked together using an old version of the Securom

launcher and the icon for Bioshock 2. Their launcher is from another game.

Besides potentially causing trouble, it is also not very retail of them.

Proof:

Version number of RZR Bioshock2Launcher.exe : 0.1.0.0

Version number of our Bioshock2Launcher.exe : 0.1.0.8

Additionally we cracked the launcher for both SP and MP, because they are

not identical launchers.

Link to comment
Share on other sites

Vi se šalite, ja ne mogu jednu celinu iz tri puta da pređem koliko me smara igra. Na stranu atmosfera, okruženje i priča, sve ostalo je toliko generično i isto ko u kecu da mi samo seva glava: ispretumbaj svaku sobu i zaviri ispod svakog kamenčića da pokupiš opremu/municiju/plazmide, iskantaj Big Dedija, mazni sestricu, pa onda nađi dva leša sa Adamom, pa odbrani dok napuni injekciju, pa otprati do prve rupe u zidu, pa slikaj onom smarajućom kamerom, pa sve to u krug do nove celine. Ima par briljantnih momenata (ona izložba u zabavnom parku, kad se gledaju oni anti-kapitalističko-komunistički eksponati, npr.), ali ima previše generičnog skupljanja municije i opreme ko hrčak, da smara za medalju. I preteraše sa onim vending mašinama, na svakom koraku jebote, kad se setim SS2, tamo kad nađeš aparat pa se zadržiš dvaes minuta na njemu, dok ga exploatišeš maksimalno, ovde kad god mi zatreba nešto samo pozovem kartu i bez greške ima aparat koji mi treba ili healing stanica u radijusu od najviše tridesetak metara.... Pa onih aparata za apgrejdovanje oružja sada ima i više od jednog unutar jedne celine za razliku od prvog dela, tačno je sve podređeno navlačenju municije i rokanju sa protivnicima u generičnim situacijama (odbrani sestru, napadni Dedija, odbrani se od splajsera kad se pokrene neka očigledna skripta i sl...)

Umesto da su se više potrudili oko dizajna igre i veće nelinearnosti, celu igru su zamislili kao sendbox arenu u kojoj će igrač da kombinuje različite napade da bi se šibao sa protivnicima (spali ga munjom, pa ga muni onom burgijom, il ga potpali, pa raspali sačmarom, pa izvuši miniganom dok je u vodi kroz koju si pustio struju, pa baci onu loptu da se ubijaju međusobno, dok ćeš ti da ishakiraš kameru da šalje dronove na njih). Jesu kreativne metode, ali brate 90% igre se svodi na to, tu i tamo ponekad uvijeno u nešto malo drugačije, ali opet isto.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

NIje igra sranje, al ima toliko potencijala da bude kult, al džaba kad praviš igru sa konzolašem u glavi svo vreme :((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Malim slovima , koliko se secam , pise u jednom trenutku u donjem desnom uglu da napravis offline acc .

Dobar ali ne sasvim tačno, treba da se skroluje van okvira glupog prozora. pfff

hvala pomogao si mi

btw igra mi se ne sviđa ni najmanje, grafika mi je ružna, objekti, arhitektura, sve mi je grubo i nevešto urađeno. a i steampunk stilizacija igre mi je failovana, steampunk je baš težak podžanr. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...