Jump to content

Klan GAZELE


EnzoPoz

Recommended Posts

Mali oxygen ( na slici desno ) u zhivotu nisam video manjeg choveka a da igra tako dobro, malishi veliki respect!

Samo da ispravim par stvari...Mali desno je hunter (Neno) a oxygen je star k'o kornjaca tako da to nije on [:D], i drugo, uopste nisu oba iz tima GAZELE nego samo taj desni. Levi je Nikola iz tima wns Brcko. Osim ovog hunter-a desno ostali su sve stariji momci, tako da nema potrebe da zbijate shale sa tom ekipom. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Samo da ispravim par stvari...Mali desno je hunter (Neno) a oxygen je star k'o kornjaca tako da to nije on [:D], i drugo, uopste nisu oba iz tima GAZELE nego samo taj desni. Levi je Nikola iz tima wns Brcko. Osim ovog hunter-a desno ostali su sve stariji momci, tako da nema potrebe da zbijate shale sa tom ekipom. [:D]

Dada neno, ja sam ga pomeshao, u svakom sluchaju bio iz te ekipe ili ne, mali ima veliki respect od mene. Malisha igra sjajno :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

HAHAha :) ja sam to dobio od djembe i on mi rece da su ovi klinci sabili mnogo ekipa na tom turu ukljucujuci i snagu... tako da ono... ako cete krivite nekog krivite djembu ja sam vam samo pruzio uvid u situaciju :D

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...