Jump to content

2 klipa


Recommended Posts

Први клип већ данима, без икаквог разлога изазива ерупцију одушевљења на интернету. Људи који дају детету да цирка су дегенерици. Бољи ми је рад Ксенијина песма о брки. :|

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

kao prvo pivo nije alkohol al ajde,kao drugo to sto je dao detetu par gutalja piva je nista(koliki je deteov gutalj)i svi su kao mali(bar vecina ako ne svi)su umakali prste u rakiju sto je po meni mnogo gore od ovoga.

drugi klip retardiran.

famine,pestilence,war,death.

Link to comment
Share on other sites

kao prvo pivo nije alkohol al ajde,kao drugo to sto je dao detetu par gutalja piva je nista(koliki je deteov gutalj)i svi su kao mali(bar vecina ako ne svi)su umakali prste u rakiju sto je po meni mnogo gore od ovoga.

drugi klip retardiran.

Shto volim ove carske izjave da pivo nije alkohol. Sve shto ima 1 molekul Etanola je alkohol.

A i gledano van toga:

0.5 piva ti je 25ml alkohola

Shot zhestine ti je 12ml alkohola.

Jedino shto se shotovi brzhe piju...tj u vecini sluchajeva.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

kao prvo pivo nije alkohol

Јеси пио ти некад пиво? Како није алкохол?

Или си ти превише суров алкос и имун си на та педерска, женска пића?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ovi komentari su prajsles :D

Druze ja ovde u kuci imam 2 lekara specijaliste...a ti meni reci ko je to umro od 3 gutljaja jecma?

cim dobijem dete odma ujutru casica rakije u podne casa vina i posle casa piva najzdravije !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kolko znam alkohol i cigaru su zabranjene da se reklamiraju na tv,

a pivo se i dalje reklamira jer je prehrambeni proizvod.

da kao i vino ali i jedno i drugo je alkohol....jebote i na tv-u kazu da smo mi srbi zivimo u pecinama

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kolko znam alkohol i cigaru su zabranjene da se reklamiraju na tv,

a pivo se i dalje reklamira jer je prehrambeni proizvod.

Ово је аргумент типа: "печурке су месо, јер се пеку на роштиљу".

Пиво је алкохол. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

jebes mi mater ovog sifona bih odma banovao da imam admina na minut !

Kog bi admina hteo da imas na minut?  [:0]  

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...