Jump to content

naked gun :)


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

decko je objasnio 50x da ne zeli da muci zivotinje niti uziva u tome, ali svako cita sta mu odgovara kao sto pekar rece.

ne mogu da se ne smejem ovoj diskusiji sad, jbt pa pretnje preko neta ljudi obicno prerastu nakon godinu dana interneta. ivke iscimaj se, a ja cu da se iscimam da ti kupim kranch. Decko pa ti si poceo da vredjas prvi na ovoj temi, meni ovi tvoji izleti van stvarnosti deluju vise kao neki luft da se oslobodis frustracije tako da necu ovo shvatiti ozbiljno.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Svako cita ono sto zeli da procita, standardno. Igor vidi sadistu, Ivan vidi buduceg socijopatu

a pekar vidi priliku da malo beograđanima natrlja nos jer u betonskoj džungli nemaju dovoljno mačaka

Link to comment
Share on other sites

Sta da radim kad ne volim taj grad, radije bi ziveo u nekom podrumu sa pacovima, nego da moram da zivim u gradu gde ljudi umru i posle 4 dana komsije osete smrad pa se sete da ima jos neko pored njih. Ili da mi je neophodan auto a da sam brzi na nogama zbog guzvi. A posto sam gradjevinac po struci kad vidim onaj vas deo grada oko autobuske i glavnih ulica meni krene neka zila da radi sve namigujem na prolaznike.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ok, živi i dalje u podrumu sa pacovima, kkthxbye

a ove koji i pomišljaju da gađaju mačke i sl stvarno treba prevaspitati, što kaže Ivan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

golubovi su pacovi sa krilima a macke se kote ko nenormalne

+1 :)

to znači da bi uživao da ga koristi i na ljudima, i da ga u tome sprečava jedino strah od zakona.

inače, znam i kako se kolje svinja i kako zvuče mačke u teranju i mnogo sličnih stvari. živim u beogradu al sam video selo u životu, zamisli.

hohoho :D

lol, rofl, shta god..

Link to comment
Share on other sites

A realno, dokazano naucnim studijama, treba se plasiti tih mirnih i povucenih sto kukaju na nas bukace i internet konane, oni su grupa sa najvecim procentom rizika da ce da jednog dana odluce da redizarniraju komsiluk u crvene tonove. Da da ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...