Jump to content

Electronic Motion - powered by Netplus - Pitanja i komentari


DuHast

Recommended Posts

Evo da odgovorim mladjanom Shrederu Bizicu, samim tim i gospodinu TALYANu... Sto se tice Vent/TS, glavni razlog zbog koga je organizacija odustala od koriscenja ovih programa je prica kada postanete DEAD, manje bitan razlog je nedostatak vremena i rigorozna satnica koja se mora ispostovati. Ja licno nesto vagam i dalje vezano za ove programe, bicete blagovremeno obavesteni, najdalje do 03.08. pre izbacivanja satnice. Sto se tice softwarea i drivera, iza toga stojim i konacna odluka je doneta da nece biti moguce instaliranje bilo cega. Nedostatak vremena. Daleko od toga da zelim ikome ista da uskratim, voleo bih najvise da imam 7 dana za turnir, 3000e da obezbedim svima smestaje i hranu, ali situacija nije takva. Prica da to povlaci 5 minuta vremena nije istinita, ucestvovao sam na 4 turnira u poslednjih 42 dana, video sam sve i koliko sta moze da traje. Ti Bizo dodji i sAm! Mozes da igras 1v5, ubacicu dodatno pravilo :D

A Kreator je decko sa majicom Klanrur? :) Bilo nas je 3jca u igraoni, sedeo sam do BiGFiLLa :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo izgleda jako ozbiljno,a.. Zbilja dobra organizacija i do sad najrigoroznija pravila :)

Ovako, dve stvari samo 5000 je turnir, to je dosta jaka cena a nema kasnjenja? Meni nije problem da iz Panceva dodjem do Novog Beograda, ali nekima da.

I drugo, sta da rade ljudi koji ne igraju hoce li biti hltv, video bim , kafic itd..

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

samo jos sluske da nabave i full je sve : )

Ima slusalica za sve nemoj da brines.

@HLTV/Kafic - Pored net-a trenutno ima 2 kafica a otvara se i treci tako da ce biti mesta da se sedne. HLTV ce naravno biti za sve meceve a potrudicu se da postavim i scorebotove na irc.

Link to comment
Share on other sites

Ne znamo jos uvek da li cemo organizovati video bim, ali je sigurno da nece biti takvog u kaficu okolo. Na 10m levo, 3 metra desno i 15m prekoputa netplusa nalaze se kafici. U radijusu od 100m jos jedan kafic, 2 pekare, forneti, 2 fastfooda, 2 kladionice, 3 prodavnice i trafika. Imate i mesaru u kojoj je fastfood extra :) Ako neko zeli da postavi pitanje kako doci... Genex/ulazna kapija studentskog grada su na 5m/1m peske od Cybercafe-a Netplus.

@ phanat1c : Ne znam sta da ti kazem care, ali ako neko zaista zeli da ucestvuje na turniru, onda neka se potrudi da ne zakasni. Mislim da se sve moze srediti. Niko nema privilegije. Svima isto, svima ravnopravno.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ne znamo jos uvek da li cemo organizovati video bim, ali je sigurno da nece biti takvog u kaficu okolo. Na 10m levo, 3 metra desno i 15m prekoputa netplusa nalaze se kafici. U radijusu od 100m jos jedan kafic, 2 pekare, forneti, 2 fastfooda, 2 kladionice, 3 prodavnice i trafika. Imate i mesaru u kojoj je fastfood extra :) Ako neko zeli da postavi pitanje kako doci... Genex/ulazna kapija studentskog grada su na 5m/1m peske od Cybercafe-a Netplus.

@ phanat1c : Svima isto, svima ravnopravno.

hvala na kvalitetnom odgovoru brate, ke se gledamo ako ne budem radio.. ako radim, dacu krv! :P

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Kakav kurac Fornetti, zaboravili ste palacinkaru Tata, najbolje palacinke na Novom Beogradu, 100+ dinara natrpaju ti krema umazes se ko svinja!

Znaci Open

@kokanidja: Mogu oni sebi da dozvole taj luksuz super jakih slusalica, ipak su oni stara i poznata igraonica (community da se izrazim).

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...