Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

I jos nesto da napomen decko je dosao sa strane da bi igrao za ekipu IMPROVISION i nista mu nije smetalo a se bunis...Nemam nsita protiv vas ali ste VI DEBILI sto HEJTUJETE posle turnira sto je i uobicajno.....Bice Shok1cee KGT vol.2

i to vrlo uskoro :) Poz bratelo :) i svaka cast za mec vs 4glory...

A da te pitam nesto?!!??!!RATE TREBA DA BUDE 25000 updaterate 101 i cmdrate 101 i fps 101 A TEBI JE BILO SVE DRUGARICE TO TI MORAS DA PODESIS AKO ZNAS?!!!BOTE!!!!!i necu bre da se raspavljam kad si TI IDIOT!!ajde mars i idi prvo naucis da igras i da pises pa se javi...DOVIDJENJA!!

Hejtujemo brate posle turnira, ali ne mozes da kazes da nismo trazili da popravite kompove.. Sat i po ste pokusavali sto je ok, ali brate da pustis onako mec da se igra.. mogao si barem malo da ga odlozis. Ovo sve sto si ti sad napisao, ispada da smo mi krivi sto su kompovi bili pregrejani i da smo samo mi videli sta se desava, a likovi iza nas se krstili.

Mi smo dali 3500 + pare za put, da bi se iznervirali, a samo mi kazi jel igrao posle neko na tim kompjuterima i koliko posle?

samo jos nesto... neki lik kucao nama fps_max 61 i kaze da monitor samo toliko podrzava?! Za rejtove i ta sranja mi znamo, ali ti i dalje bezis sa cinjenice da su kompovi bili pregrejani kad smo mi seli, a ne kad smo mi kucali komande! Brate ja za 3500 din.. da nas onako ispale kompovi, brate imam pravo na hejt. i nemoj tu da mi se pravis na nekog pro lika, i kenjas da nismo trazili da popravite. Pravis se na facu preko neta..

Necu vise nista da pisem jer je dovoljno receno.. ako je samo nama na turu ovako bilo zasrano, dobio si 3500 dzabe.. z

Edited by Stardust
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E ovako realno,sve je proteklo,u redu i sve lepo vo ono zezanje,masine vrh,fps kove,i sve to,ali samo da pitam kako mi nismo mogli da udjemo u CPANEL u MOUSE da namestimo svoj sens,a vidim glorijancima je skidano nesto bla bla.....samo me to interesuje ??????? Sve ostalo je full + za prvi tur koj org. mimi dobro je :))))

Mogao si DECKO koji je radio u igraonici SVIMA JE PODESAVAO da udjete u CONTROL PANEL I vi namestate sve...Tako da verovatno ako si zvao,zvao si nekog drugog a ne njega....radio je od 7 ujutru do pola 6 ujutru tako da Maco sorry:) Sledeci put za tebe cu ja da radim tako da mene zoves ;) Poz bro :)

Link to comment
Share on other sites

@improviser,tego i svi ostali... >>> Prvo odete na 10etak turnisa i kazete da ne valja organizacija... a ne dodjete prvi put i mislite da ce neko da vam udovoljava pored jos 200ljudi jos plus ne znate ni da podesite cs...niko se drugi nije zalio na racunare ili bilo sta osim par njih za ukrstanje koje blage veze nema sa vasom temom o vasim jebenim racunarima na kojima je bio fps 61 i na kojima se nije moglo igrati cs.. sem finala... kucali su valjda fps_max 101 ?!:O

@ Mislim da orga nema sta da se raspravlja na forumu sa debilima koji nemaju blage veze

@ Dobili ste toliko pohvala od ostalih ekipa tako da opusteno i vidimo se i na sledecem turu.. poz :D

Link to comment
Share on other sites

Hejtujemo brate posle turnira, ali ne mozes da kazes da nismo trazili da popravite kompove.. Sat i po ste pokusavali sto je ok, ali brate da pustis onako mec da se igra.. mogao si barem malo da ga odlozis. Ovo sve sto si ti sad napisao, ispada da smo mi krivi sto su kompovi bili pregrejani i da smo samo mi videli sta se desava, a likovi iza nas se krstili.

Mi smo dali 3500 + pare za put, da bi se iznervirao, a samo mi kazi jel igrao posle neko na tim kompjuterima i koliko posle?

Naravno da DA !!Ekipa BB,WLM,URBAN,vF,sutra GLOLIRJA NORDIC finale i polufinale tako da ne znamo sta je bilo...i Izvinjavamo se zbog toga..ali necu da dozvolim da me ovaj IDIOT HEJTUJE i da me smara a ne znam sta sa tim postize..tako da iskulirajte ja kad sam isao na turnire i davao pare nisam kukao i zalio ako je nesto radilo lose,,Prvi put ovo radim ispalo je kako je svi su iz kg-a ocekivali lose ali je ispalo dobro imao sam 25 ekipa u TERMINU 25 i 26 JUL!!Sto je za mene sasvim ok....KGT vol.2 bice uskoro pa ako ti se dolazi dodji pa ces da tek da vidis organizaciju......POZ

@improviser,tego i svi ostali... >>> Prvo odete na 10etak turnisa i kazete da ne valja organizacija... a ne dodjete prvi put i mislite da ce neko da vam udovoljava pored jos 200ljudi jos plus ne znate ni da podesite cs...niko se drugi nije zalio na racunare ili bilo sta osim par njih za ukrstanje koje blage veze nema sa vasom temom o vasim jebenim racunarima na kojima je bio fps 61 i na kojima se nije moglo igrati cs.. sem finala... kucali su valjda fps_max 101 ?!:O

@ Mislim da orga nema sta da se raspravlja na forumu sa debilima koji nemaju blage veze

@ Dobili ste toliko pohvala od ostalih ekipa tako da opusteno i vidimo se i na sledecem turu.. poz :D

ty..i jos nesto Teshke iz mith-a VAM JE POMAGAO koliko je mogao jer je znao u cemu je problem decko je dosao na turnir i pomogao koliko je mogao...Za sledeci TUNIR za ekipu MITH spremam BOKAL VODE :) za bobija koji je bio toliko dobar ;) da je samo trazio VODU :) Poz za mith i ekipu !

Link to comment
Share on other sites

Spremi i meni sl put 500 din da se vratim kuci ^^

Sala na stranu =DDD

Naravno :) Decko mi je trazio novac, dao sam mu jer je ispao fer i korektan ok i svakom cu da udovoljim...A ne da mi se idiot zali a NE ZNA STA JE TURNIR !SMARAC

mi smo igrali jednom u grupama i posle jos jednom u 1/8 finala na tim kompovima sto su se oni zalili i radilo nam je sve kako treba

nego nisu ispali fer toliko su se namestali i trosili vreme da bi posle 5,6 partija izasli... ali dobro :)

O tome i pricam ....vi ste prvi igrali i radilo je sasvim ok..a posle je poceo da se baguje :S ?

Link to comment
Share on other sites

Mimi,ovako bilo pa proslo necu da raspravljam,sve je gotovo da promenimo stvari ne mozemo! :)

Onaj lik nznm mu ime stariji,sa naocarama i mindjusom na nosu....on je reko da ne moze da namestamo u CPANEL,i daje mi driver za MX,koji ja nikad koristio nisam jer imam ovako sens svoj i dobar mi je :) I jos mi kaze da smo jedini klan koji igra sa asceleracijom :D nbt bilo kako bilo ja naso nekako sens i pokazao :D

Link to comment
Share on other sites

E,realno ste smorili,samo geldam sta pisete,i smucilo mi se.(ovi tego i impoviser,ne znam kako se zove eki8pa)...Na tim kompovima sam igrao 10 minuta pre vas,i sve je bilo normalno...Fora je u tome sto ti ocekujes da ti komp tamo radi kao kod kuce,a to je jednostavno neizvodljivo,tako da ono preterujete mnogo.A,da kad ste se na halfu protiv mitha bunili da ne radi,teske je priso i podesio vam graficku da nije moglo vise,i opet vam nije valjalo,tako da ono ne znam o cemu pricate,te masine su radile do jaja...I pravite preveliku frku oko svega,umesto da ste lepo otisli na bazen da se zajebavate vi ce da se bijete,ma daj..hnf...gg svima...poz od Jagodinci :D:D

Link to comment
Share on other sites

@ egze

Brate nisi video kako su radile masine ... nismo bili na 10 ali smo od skoro smo poceli da idemo po turnirima u proslih 5 bili smo na 3

Za kasnjenje i sve to nema veze ali brate , neozbiljno je dodje lik i da mi podesava rejtove koji su vec bili podeseni i da kuca hud_fastswitch 0 cl_dynamiccrosshair 1 i tako te gluposti ... mozda i jesam preterao ali nije mala suma novca od 100 i preko evra da se tek tako baci...

@ Alexander

Braticu ne ocekujem da mi radi kod kuce ... ali na svakih 5 sec se pojavljvao kao slow motion uspori i ne mozesh da pucash ... nemoj da pricash kada nisi video o cemu se radi.

Tego

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

@ egze

Brate nisi video kako su radile masine ... nismo bili na 10 ali smo od skoro smo poceli da idemo po turnirima u proslih 5 bili smo na 3

Za kasnjenje i sve to nema veze ali brate , neozbiljno je dodje lik i da mi podesava rejtove koji su vec bili podeseni i da kuca hud_fastswitch 0 cl_dynamiccrosshair 1 i tako te gluposti ... mozda i jesam preterao ali nije mala suma novca od 100 i preko evra da se tek tako baci...

@ Alexander

Braticu ne ocekujem da mi radi kod kuce ... ali na svakih 5 sec se pojavljvao kao slow motion uspori i ne mozesh da pucash ... nemoj da pricash kada nisi video o cemu se radi.

Tego

IZVINI 100 EVRA?! Pa ne treba ti 50 EVRA za ucescve i 50 EVRA ZA PUT?! Ili gresim?ja mislim da je ucesce bilo 700dinara?! i za put ti treba najmanje od kv-a do kg-a 700dinara?! i da si poneo za trosak 1000?To je 2500?ja mislim da je to 25 EVRA an e 100 EVRA?!?!HEJTERU......i to sto sam ja tebi kucao znam zbog cega da a ne da ti bi popravio KOMP....

Link to comment
Share on other sites

cekaj bre pa onda su svi ludi sem vas,nikom nije tako radilo,ceo tur niko sem vas se nije zalio.tako da mi je tesko da poverujem da tu nesto fali,pre ce biti da mnogo ocekujete...a pazi sad,pre vas radili normalno i posle vas radili normalno,to ne razumem???

E je l' si ti LOOD?!COVEK JE POTROSIO 100EVRA ZA TUNIR je l' si ti lood?za tih 100evra je mogao da ode ko zna gde....pazi sta pricas njemu je sve smetalo :) SMARAC.....

Link to comment
Share on other sites

mimi , method i ostali iz organizacije su videli o cemu se radi ... tako da ne zelim da raspravljam .

Da,da,da,da,da,da SAD NE ZELIS a do SAD SI KENJAO kao da si pojeo 10kg SLJIVA pa ti se kenjalo da si se toliko lepo iskenjao po forumu.....SMARACU

Link to comment
Share on other sites

A znas u cemu je vas problem?Sto ste vi ovaj tur,a i kanter shvatili kao najvazniji na svetu,umesto da ste dosli da se upoznate sa nekim likovima da se zajebavate malo,vi se samo izdrkavate,jebes kanter,have life :-D

Trebali da odete na bazen:-)

Edited by AleXander_-_
Link to comment
Share on other sites

za pocetak , gg all.

pogotovo phobii i 4gl gavri bratu :*

dalje, koliko ja vidim ImProviseru od 15 strana samo se ti zalis na pregrejavanje kompa i ostlao, slazem se sa tobom da si ti taj baxuz koji je pogodio tajming da sedne bas kad su se zagrejale i kad su ti frejmovi bili ocajni i sve ostalo. Kontam da je i Mimi u celoj toj guzvi bio umoran i lupao razloge, jer ono sto si naveo da je on rekao da je problem,izginuo sam jako ka i dosta njih, no nebitno :)

Dobro je da je ova 2009 god. krenula sa dosta turnira i da ce tako ostati kad dodju hladniji dani i kad ne bude bilo da se radi pamenijih stvari, vec samo igraona ,cs , eventi.

I da, hteo bih da pomenem jednu vaznu stvar za ovaj event i za naredne da obrate ljudi koji citaju ovo i prate scenu..

Voleo bih da krenu da se postuju nasi klinci malo vise, govorim o PHOBIA-teamu koji se trudi, vezba i skuplja kes kako bi na sto vise eventa otisli a da ih tamo manje postuju zato sto su '93 godiste i ostlao.. Tipa ovaj turnir, djoxic je igrao za svoj klan kGk i novosadjanima je falio igrac pa igrao i za njih.. Ne znam kako je odigrao protiv njih ali o5 na kom eventu je skoro igrao jedan igrac za 2 klana? I to se tipa kao "prezmurilo" aj kao klinci su to. Dali su kes za tur jebenih 3500 kao i svi ostali, kao i na svakom turniru , dakle ispostujte to,organizatori, kao i klanovi ostali. Iskreno, misim da ce PHOBIA tuci sve zivo budu li opstali i nastavili da igraju zajedno.

@ gavra , svaka cast brale, nemoj se ljutis za lan vece pred turnir, nisi ti kriv , I won :)

@ Mimi, hvala na informacijama preko moba i s' obzirom da je prvi turnir sasvim solidno je organizovan, nisi ti kriv toliko sto je leto i toplo pa su masine malo vrisnule :P

@ kGk , svaka cast na dobijenoj mapi i produzetcima na trecoj mapi.

@ tema, demos :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Moj poslednji post i ne odgovaram vise... gledam svakakve gluposti ovde...

@Improviser pod 1. ne treba tebi orga da kuca hud_fastsvic 1 i te ostale kurce koje ste kucali... nego lepo trazis brate admina kao sav normalan svet i podesis sve sto ti treba...ako ne podesis onda znaci da ne znas.. jer orga nije zaduzena tebi da namesta fps i ostale kurce kod kojih si navikao online od kuce da igras ili odakle vec igras ...samo nedostatak iskustva

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...