Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

Mi u 1/4 finalu trebali da idemo na NORDIC a ne na sMk,zato sto je mali-LeadeR kako bi SK|BobbaN(SK|BobbaN PRCHINA) rekao "uprchio" kostur oko ukrshtanja.Iskreno nisam imao vishe snage da se kochim,popizdeo sam mnogoooo vs phobie 14-1 - 1-14 = 15-15(LUDNICA-HAOS)posle vishe nisam znao gde bijem tj nisam imao snage da bilo shta radim.Iskreno nismo odmah primetili tek danas,inache bih se bunili i ispravili greshku na licu mesta da smo primetili na vreme,sami smo krivi nepaznja,umor:)Nisam mogao da pucam pushkama kako valja tj nisam pucao nishta bolje recheno,morao da igram na 800x600 rezoluciju da bih stavio 4/3 na monitoru a inache igram na 640x480 4/3 ,tako da sam morao samo awp-om da nabadam:)No nebitno sve u svemu nije bilo loshe gg svim ekipama,mimi se trudio maximalno isposhtovao moju ekipu mene tako i tako.. :)Zna mimi dobro zashto mu ovo prebacujem,ali dobro prvi mu je tur i ok li je lik tako da mu necemo zameriti,bar ja necu za ostale ne znam.

btw MIMI DA SAM NA TVOM MESTU OVIMA STO PLJUJU TUR MORAO BIH MALO DA IH NABADAM,ALI FACE TO FACE NE PREKO NETA,NABADAO BI IH "KAO KOBRICA MACU" Kobrilo i maca overili ceo tur LOOOOOL hahaha :)

GG SVIMA POZ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posle mecha sa CTK izashli ispred da prichamo,nervozni bili,a za to vreme mi neka BUDALA ZAMENILA MISH,tamo gde je bio moj mish,stavio svoj,oljushten,sav nikakav :@,a uzeo moj....,a josh nije moj mish,o boze kakvih lopova ima,ovo nije moguce....2 minuta nisam bio pored kompa i zamenili mi mish.....a tek sam danas primetio -.-

Link to comment
Share on other sites

Hvala..nadam se da je smestaj bio dobar..jer je preveliki broj igraca i u toku dana trazio da se odmori u Hotelu...cena je bila izuzetno jeftina sto se svidelo i igracima...Naravno bile su greske,prvi turnir mora da se nauci sve.Jedina Ekipa koja nas je do kraja ispostavala su sMk,momci su toliko bili fer i korektni i njima je bilo skroz u full-u.Ipak drugo mesto sta da se radi....

U finalu druga mapa je bila de_inferno (9-6)16-12...

JEBENI prigusivac na m4 je doneo Gloriji pobedu....POzzzz

ofc

Inace turnir je ok ispao , organizatori nemaju dve blage o kanteru i serverima ja sam moram da namestam sve , to je veliki propust. Masine su ok radile nemam nikakve primedbe.Smestaj na nivou. Ovo je bio jos jedan mix a ne glorija ko glorija prava tako da ne lozite se :) pola nas nije upalilo kanter 3 meseca do ovog turnira tako da prestanite da serete. KGK super ste odigrali samo napred manje price i prozivanja ne treba vam to , sledeci put ce biti berba usiju :) sve u svemu gavra je REPREZENTATIVAC :) i da mnogo su vam dobre ribe u KGu :)

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

brate otusteno..i mi smo mix..da smo igrali u sastavu kao sto smo igrali na proslim turnirima,verujem da vam ne bismo uzeli 2 partije..nego tu su djoxic i aleksa doktori..:))...ono u vezi dranja je bila sprdnja,jednom u zivotu sam uzeo mapu gloriji...nebitno sto nije bila full sastav..xDDDD...dobro smo se pucali,sve u svemu veliki GG za sve :))...

Link to comment
Share on other sites

duhast,bez uvrede na tvoju inteligenciju,bez obzira sto te ne znam,bez obzira sto si arogantan kreten,ti si idiot

Jos jedan u nizu debila koji gotive da igraju kako njima ne odgovara, a ne kako postenje nalaze? Khm khm, idi sine u kuhinju i stavi glavu u mikser, PLS BE SO KIND :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

ofc

Inace turnir je ok ispao , organizatori nemaju dve blage o kanteru i serverima ja sam moram da namestam sve , to je veliki propust. Masine su ok radile nemam nikakve primedbe.Smestaj na nivou. Ovo je bio jos jedan mix a ne glorija ko glorija prava tako da ne lozite se :) pola nas nije upalilo kanter 3 meseca do ovog turnira tako da prestanite da serete. KGK super ste odigrali samo napred manje price i prozivanja ne treba vam to , sledeci put ce biti berba usiju :) sve u svemu gavra je REPREZENTATIVAC :) i da mnogo su vam dobre ribe u KGu :)

hahaaahaaahahaha,sad ces ceo zivot da me prozivas,zbog onog rafala i bacanja slusalica :) ?

i stvarno su vam mnogo dobre ribe u kgu :)

i spawao sam sa bizom u sobi,a hrce kao distro :)

gg svima,odlican turnir..

bravo za kgk , deca ratnici :)

poz svima,vidimo se.

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Pa ako vec toliko pricate o tom misu koji je zamenjen i ja mogu da pohvalim one koji su MENI digli misa i stavili ga u svoj dzep...tako da nisam nista rekao niti cu ikoga da krivim jer nemam koga....ali jbg....

ofc

Inace turnir je ok ispao , organizatori nemaju dve blage o kanteru i serverima ja sam moram da namestam sve , to je veliki propust. Masine su ok radile nemam nikakve primedbe.Smestaj na nivou. Ovo je bio jos jedan mix a ne glorija ko glorija prava tako da ne lozite se :) pola nas nije upalilo kanter 3 meseca do ovog turnira tako da prestanite da serete. KGK super ste odigrali samo napred manje price i prozivanja ne treba vam to , sledeci put ce biti berba usiju :) sve u svemu gavra je REPREZENTATIVAC :) i da mnogo su vam dobre ribe u KGu :)

Znali su ljudi da podesavaju koji su bili zaduzeni za to ali jedan je otisao kod burazera u RIBARSKU BANJU da ga obidje jer mu je burazer imao nesrecu a drugi se uspavao :) i nije dosao...Meni je bitno da su dobre picke :) Nadam se da ste lepo proveli i ruckali :) poz za Confija :)

ono sto se desilo nama nedao bog nekome da se desi... Ono je bilo veoma nepripremljeno... da se procesor pregreje tako JAKO da ne moze jebeni CS normalno da sljaka... polupali smo misheve i ispizdeli... dobro je sto smo ustali od kompova nzm sta bi ovi moji uradili... kada se onako nesh desi, trebate da imate spreman plan a ne jebeni ZASTOJ i ispade da smo mi odugovlacili a ne vasa nepripremljenost... znaci ne kapiram... moj komp sa 1.7GHz nema onakav problem... 3 igraca od 5 ne mogu da se krecu uopste.... kao da je jebena pentium 2ka... samo se pregrejalo... da su bili ugaseni 20 min moglo bi normalno da se nastavi... samo smo zapalili za KV i pukli preko 100EU ukupno klanski da dodjemo.... zbog cega ? da slomimo covpa, da ispizdimo i da se raspadnemo...

e da btw necemo pikamo vise ovo je zaista preko mere bilo..

od sada no stress sa istim sastavom - lan turniri + WCG i tako nesto "oficijalno"

pozz nadam se da nece jos neko da ispizdi i sve da vam polupa... sa tih 30ak hiljada sto vam ostaje, mogli ste sa 10k da pripremite kompove (znam da ste pokusali, ali doziveli smo da to nije dovoljno)...

za napusavanje koje ce da usledi od ostalih clanova GMa ja nisam odgovoran, uzivajte :D

HF

Alo slusaj sine ti si obican BOT koji ne zna da PODESI rate i ostale funkcije..JESTE LAGOVALO..ali to jeste bio problem...ali odakle ti 30000 ?Jer ja MORAM da platim igraonicu i moram da platim ljudima smestaj...ti kad budes napravio turnir i ako budes uspeo u tome bices na konju ja sam zadovoljan sa ovim sto sam uradio...i ok greske-greske..ali ako ces ti da pricas o necemu sto nemas veze idi igraj bolje mice kuci ili tablic,to je dosta prosta igrica.Sledeci put PONESES svoje kuciste pa ces moci da igras i neces moci da se zalis...

Link to comment
Share on other sites

hahaaahaaahahaha,sad ces ceo zivot da me prozivas,zbog onog rafala i bacanja slusalica :) ?

i stvarno su vam mnogo dobre ribe u kgu :)

i spawao sam sa bizom u sobi,a hrce kao distro :)

gg svima,odlican turnir..

bravo za kgk , deca ratnici :)

poz svima,vidimo se.

bolje reci ljudima koje perverzije sam ti radio u sobi :P

jebi shokicu :)

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, Gavru ubija lik glokom i Konfi kreten pocinje da se smeje kao lud :D i tako narednih 30 min :DDDDDDD

Jebi konfija bre :D

nabacivke :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Posle mecha sa CTK izashli ispred da prichamo,nervozni bili,a za to vreme mi neka BUDALA ZAMENILA MISH,tamo gde je bio moj mish,stavio svoj,oljushten,sav nikakav :@,a uzeo moj....,a josh nije moj mish,o boze kakvih lopova ima,ovo nije moguce....2 minuta nisam bio pored kompa i zamenili mi mish.....a tek sam danas primetio -.-

hahaahahaaahahahahahahahahahahaha joj brate moj :D:D

Link to comment
Share on other sites

GG svim ekipa koje su ucestvovale na turniru ... Na kraju gg i organizaciji posto sam ocekivao da ce ispasti dosta gore , bilo je podnosljivo ... Svaka cast 4.glory , smk i Nordic-u , ali naravno najvise cestitki nasoj maloj decici kGk koji su sve iznenadili ... <3 ih sve ... :) Jos jednom GG svima pa se vidimo na nekom sledecem tuniru ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...