Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

ja sam chovek studenat, i moram da se bavim naukom, nemam vremena da igram 10 fantasy liga kao neki:J. da znam ishta pridruzio bi se chisto zbog zezanja, ali nemam vrmena da sad pochnem da izuchavam nhl, ako bash ne budete imali dovoljno ljudi, a ja nadjem posle ispitnih rokova malo vremena da se pozabavim tom problematikom prikljuchitju se, ali za sada vam dajem fore da nabavite prave igrache

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi vam bilo preporuchljivo da se prebacite na neke sajtove o nhlu i pripremate za fantasy, nego da prichate o nekim nepostojetjim nba ligama i slichnim metafizichkim stvarima (kaletova pobeda od 11:0)...  ;)

ahaha...rofl za ovo:)))...zao mi je momci, stvarno bih vam pomogao, ali ja sam do skora meshao nhl i nfl:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

yahoo otvorio vrata milionima patjenika koji nemaju pametnija posla u svom besmislenom zivotu do da tratje dragocene sekunde svoje patnje na uzaludne gluposti tipa fantasy nba. ajmo svi u napad

lexe mislim da je dobar trenutak da se izvrshi prozivka, a zatim i postave rurove lige

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

I evo ga:

League Name: Karl Malone@RuR

Password: mailman

Draft Type: Live Draft

Draft Time: Sun Oct 30 10:00pm CET [ Add to My Calendar ]

Max Teams: 12

Scoring Type: Head-to-Head

Max Moves: No maximum

Max Trades: No maximum

Trade Reject Time: 3

Trade End Date: March 9, 2006

Waiver Time: 3 days

Can't Cut List Provider: Yahoo! Sports

Trade Review: Commissioner

Weekly Deadline: Daily - Tomorrow

Start Scoring on: Week 1

Roster Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util, BN, BN, BN, IL, IL

Stat Categories: FGM, FG%, FT%, 3PTM, PTS, OREB, DREB, AST, ST, BLK, TO

Kao shto mozhete primetiti, za sada imamo 12 mesta, bitje ih vishe, ako bude bilo potrebe (ali 16 max),

jedina promena u odnosu na proshlu sezonu je shto vishe nemamo ofanzivne skokove i ukupne skokove, nego ofanzivne i defanzivne skokove kao posebne kategorije.

Shto se Pippen lige tiche, Kale i Bartuc su kandidati za komesara, pa neka se njih dvojica dogovore i oko pravila i oko svega drugog, uz svesrdnu pomotj nas ostalih. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

veeeee, to se ceni:)...samo jedna molba za dragog nam komesara:)...jel moze draft u petak ili subotu uvece, posto je velika verovatnoca da cu nedelju uvece provoditi u bg-u(a tamo nemam komp)...a cimanje mi je da trazim net kafe koji radi nedeljom uvece...zato i prosle sezone nisam mogao da draftujem...ajde pliz, ostavicu par najboljih igraca na klupi kad budemo igrali lekse:)

btw, nece da se join-uje, neki problem sa serverom...

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...