Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

случајно сада проверавам нешто и ладно ми је погани фантази ресетовао капитена и уместо Персија ми капитен Агуеро... ма јебем им матер, НЕЋУ ВИШЕ ДИГРАМ!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ako bi uveli free agency waiver listu jel bi idalje mogli da uzimamo igrace dnevno?

 

Edit da bude jasnije:

 

Opcija 1: Hocu da uzmem slobodnog igraca, ulazem zahtev, u dva popodne ga dobijem ako sam ga jedini trazio ili ako sam na visem mestu na waiver listi.

 

Opcija 2: Trazim igraca u ponedeljak, dobijem ga tek u sredu ako sam ga jedini trazio ili sam na visem mestu na waiver listi, a waiver zahtevi se obradjuju sredom i petkom na primer.

Edited by Zuzi
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Daklem, mislim da ćemo VGM popuniti da nas bude 10 bez promena u odnosu na prošlu godinu:

Ako Boriša ne bude igrao lista čekanja je:

Rebi

Trn

Dva Docina druga sa posla

 

Fantasy classic je ista lista čekanja, a možemo i da proširimo ligu na 14 igrača.

Grujo, jel igraš?

 

A možemo i da napravimo još jednu ligu sa 10 ljudi koji uvek igraju, pa da nju potpuno zatvorimo i ubacimo keeper sistem (neki igrači iz prethodnih sezona se prenose u sledeću). Tko bi to igrao? Zauvek!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja bih igrao keeper ligu, a takodje sam za free agency waiver listu (ako se svi slazu da bude opcija 1)...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Daklem, mislim da ćemo VGM popuniti da nas bude 10 bez promena u odnosu na prošlu godinu:

Ako Boriša ne bude igrao lista čekanja je:

Rebi

Trn

Dva Docina druga sa posla

 

Fantasy classic je ista lista čekanja, a možemo i da proširimo ligu na 14 igrača.

Grujo, jel igraš?

 

A možemo i da napravimo još jednu ligu sa 10 ljudi koji uvek igraju, pa da nju potpuno zatvorimo i ubacimo keeper sistem (neki igrači iz prethodnih sezona se prenose u sledeću). Tko bi to igrao? Zauvek!

 

Jedan drugar za koga sam pitao ti je već imenovan u listi čekanja, tako da onda ostaje samo jedan.

 

Ako stara head to head liga ostaje kako jeste, u tom slučaju nemam ništa protiv treće keepers lige.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...