Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde nemoj se vise nikada vratiti u bg, pls...

seljacino....

'De si Mendzi, kako chitanje??!/

Ne kontam shto tebi smeta shto mi se smuchio malo Beograd i shto sam se uzeleo kuce? Iskoristio sam frazu iz clipa chisto iz zajebancije... I da, moram se vratiti u Beograd opet u oktobru.

@ontopic

i r happy ^_^

.

Link to comment
Share on other sites

popravio napokon bajs, vozio se po adi.

do sad igrao fudbal na keju kod mene, napravili teren sa peskom. bice vrh ovo leto :)

6611_120528236976_526451976_2624257_1217577_n.jpg

Jel ovo na Karaburmi,ortak me bas veceras zvao da dodjem da igram fuzbal na pesku tamo...nisam mogao,pio sam pivu :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Uh..ponedeljak...:(((

Bio juce u Novom sadu...lepo izgleda ona gomila ljudi tamo...

Nazalost nisam mogao da ostanem na Exitu:(

Jedan lep vikend, kad sve rezimiram...:)

na fejsu je Lana Fancy Trisxic :)

'93. godiste, cale je joj je menadzer meka u srbiji, ili tako nesto

mozete dobro da se udate :D

"!OD SEBE DAJEM SWE DAJEM SWE ZA ORTAKE,MOJI LJUDI RUKE GORE CEO SWET ZA ORTAKE,BRATE PAZI SE,PAZI SWE ZA ORTAKE,JER UBILA BIH TE JA ZA TREN ZA ORTAKE!" ispod profil slike

Ahaha...vidi se da je `93....

Slusa se Ivan-200 na sat :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

raspadam se...

4 dana nisam spavao kao covek,a danas uopste...cekam sad da se pozdravimo sa ovim novosadjanima ovde,pa palim za BG da sredjujem sve,treba 15. uvece da krenem na more...

Mnogo mi lepo prosao Exit,nesto sto ce se lepo pamtiti...

u sustini \o/ :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

uh uh sad sam se cuo sa japanskom ambasadom, iznabadao sam test iz engleskog 90/100 pooena,i kao sjajan uspeh u skoli, sta ti ja znam, usao u finale

usmeni razgovor i tako to :)

gligorov 3 - rl 1

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

otisao do ljermontove, podigao novi pasosh i lichnu kartu. ostale su samo josh neke sitnice za vizu. Posto sam proveo tri sata u autobusima i na betonu u centru grada castio sam se kineskom piletinom i pecurkama na kraju

i da, hoce li mi neko objasniti poentu Tvitera?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

lichna (sa chipom) je bila gotova posle 5,a pasosh posle deset. ali ja sam dosao posle 19 dana, rachunajuci da ce nesto zasrati pa da ne idem dva puta

Isto ko fejsbuk samo što nema korisničkih aplikacija.

niti slika, niti itd...

mislim, ne kapiram poentu tvitera, jer je u sustini jednosmerna komunikacija koja je josh ogranichena na 140 karaktera

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bacih bosonogi hejt depressed-u na onom topiku o horoskopu. kapiram da ću da izeditujem, ne valja mi što me određene stvari (ljudi koji su u školi naučili samo kako se jede užina u ovom slučaju) izbace iz takta u deliću sekunde.

inače, to što je igiju trebalo nedelju dana da dobije ličnu i pasoš ne znači da su kerovi naprasno postali ažurni nego da je imao vezu :)

Link to comment
Share on other sites

hvala igi

razmishljam se shta da kupim caletu za rodjendan...planiram neshto normalno i funkcionalno, a kapiram da cu posetiti sutra prodavnicu lovachke i ribolovachke opreme...mozda imaju neshto zanimljivo

btw imam devojku iz Shvedske i jako mi se svidja :)...preeeeslatka, kul, pametna i duhovita, imamo odlichnu komunikaciju...jedino shto je ovde josh samo jako kratko, pa ce biti gg no re :/...taman kad ono...eh zivote

Link to comment
Share on other sites

inače, to što je igiju trebalo nedelju dana da dobije ličnu i pasoš ne znači da su kerovi naprasno postali ažurni nego da je imao vezu :)

imao sam vezu da ne cekam broj za slikanje, nego sam samo dosao i slikao. sve nakon toga je islo redovnim putevima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

btw imam devojku iz Shvedske i jako mi se svidja :)...preeeeslatka, kul, pametna i duhovita, imamo odlichnu komunikaciju...jedino shto je ovde josh samo jako kratko, pa ce biti gg no re :/...taman kad ono...eh zivote

gl sa vraćanjem na srbijanske ziljavuše kad jednom iskusiš kako izgleda normalna komunikacija :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...