Jump to content

SHA JE SA WCG-om SRAMOTA BREEEE


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Voz povratna karta do Beograda je 400 dinara, josh ako idete u vecoj grupi ima sa popustom da vas ispadne povratna karta oko 300 dinara i manje (u zavisnosti od grupe) a u BG ste za 2 sata otprilike. Jeftinije nego taxi po gradu, cak u Novom Sadu.

Jeste da je Voz odvratan, ali jebiga zrtvujte se za cenu [:)].

karta je 100 dinara kod konduktera.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Opusteno ... ja sam rekao ispaliti koju raketu u ctb ... podaviti ih ko pilice ... i gg

shta nema igraonice sramota je bre... kako dopustate da se organizuje u CTB wcg predkvali .HAHAHAHA na CRT monitorima 17" + mi pozuti ekran tako kad mu se digne ... zaakuca mi mashina sudije boli qrc shto su nam propale 3 partije itd... blahh ... pustiti suzu .. jednom od nasih igraca sam igrac ide u nazad ... dovodite igrace u tu fazu da vam razlupaju celu igraonicu...

SRAMOTA ...

da ste org u KUM-u bila bi druga prica + bi se igralo na 19" TFT na mishevima mx510 i G5 .. brutalnim mashinama HVALA POZZ ... zato nemoj neko da sere da u NS nema dobre igraonice ...

Link to comment
Share on other sites

Haha i kreator da je upucen u neshto. [:D]

Otre, naravno da bi bilo bolje u kumu ali kao i mnoge gazde malo boljih igraonica vajde im od cs-a nema, i oni to dobro znaju.

Neku masovnu wow arenu bi u svako doba organizovali, ali cs turnir nikada. Ista je pricha i sa kumom. Nije do organizacije, nego niko drugi do ctb-a nije hteo da pravi u ns-u. Jedne godine x3m i to je to.

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da dam komentar iako sam iz crne gore i nemam veze sa sa srpskim wcg-om:) (<3 srbiju!!!)

sto se tice komp, zalili su se dosta, glavno je da daju 100fps , da se cs ne krasuje i to je to

a sto se tice opreme,opremu donose igraci,jer se sporazumjeva da na wcg idu prof ekipe(citaj ekipe koje malo ozbiljnije igraju, jer kod nas nema prof-ova pravih). tako te price izgubili zato sto je oprema ovakva onakva ostavite sa strane...izgubili ste sto su vasi protivnici bili bolji od vas.....srecno svima u nastavku !!!

pozzzzz

Niksic

Link to comment
Share on other sites

mi smo novosadjani kraljevi mambe :D

ti si sisa moja masna .... kazes pre wcg-a ovde ne znash ko sam ja ... bice da ipak znash ko sam, al ne znash da se javish.. to ti je omladina danashnja ... by Otresac ...

@ramb0 ... brate nisi bio ne pricaj ... znaci igraju momci iz vipa na monitore kakve bog zapoveda na mashinama full, a neki igraju na kurchinama brate ja bi na komodore bolje odigrao nego na ono ... kapiras... ne kapirash ... nije bitno nisi video nisi bio tako da ne seri ... ( sry za recnik :D )

Link to comment
Share on other sites

Sve najbolje za tebe i Novi Sad a posebno za Novosadjanke, ali brate bio bi red da dignete u vazduh CTB:) Nasta taj lik mlati pare, ko njemu daje pare tamo za igranje, jos i rezervise 20 kompova... pa to je za plakanje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...