Jump to content

1Club.FM Radio


Recommended Posts

2u73n6e.png

O čemu je reč, dakle ovo je jedna od najjačih radio stanica na svetu. Streaming'u najjednostavnije možete pristupiti preko odličnog softverskog rešenja zvanog Screamer Radio gde ćete po završetku instalacije pokrenuti software, odabrati > presets > by network > 1Club.FM > muzički pravci, preporučujem dance edition. Izdvojiću jednu od slušanijih muzičkih stanica koje se nalaze u sklopu 1Club.FM Clubbing Dance Edition-a.

Dance (EDM) Radio Stations (Nominated for Best Global Radio Station)

Dance Hits (Chicago), Electro House, House (Miami), House Mix-Sets, Ibiza Dance Radio, Altered State, Breakbeats (Tampa), 3Degrees Global, 93.1 The Beat (Miami), Electronic Playground, Gruvsonic Dance, Gruvsonic Hard Dance, Gruvsonic Goa-Psy, Trance, Trance Mix-Sets, Vocal Trance, Full Throttle, Euro Dance, CRAZE Radio, Chillout Lounge.

Oficijalni sajt 1Club.FM globalne radio stanice - www.1club.fm

Link to comment
Share on other sites

Ok sve to, mimo toga shto cenim da ovde svi znaju za Scremera...al what the deal shto ti kachish ovo?

Druže okačio sam sasvim normalan topic, ne vidim sta ima loše u istom. Cenim i ja da većina zna za screamer, ali poenta je bila globalna radio stanica ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok, poenta je globalna radio stanica. Ali i dalje ne razumem zasto si otvorio topic? Bez hejta ikakvog, lepo pitam - cemu ovaj topic? Mislim, poenta je da se o odredjenoj temi (topicu) vodi neka rasprava, odgovara na neka pitanja, ja ovde ne vidim o cemu mi ovde mozemo da raspravljamo? Online radio kao i svaki drugi... tj. ajde da je tvoj privatni radio u pitanju pa i da skontam, al ovako...

Link to comment
Share on other sites

A nit postoji mogutjnost da oni gledaju kolko si ih ti postovao na netu, nit ti je link sa referalom...tako ne dobijesh nikakve pare...znachi nije promo....nije diskusija...tako wtf?

Ko shto reche Neecola, najnormalnije pitam...bez ikakvog hejta, za sad :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...