Jump to content

Help


krkela

Recommended Posts

Pozz

Znaci zaboravio sam kako mi ide mail,ne password nego mail ID a preko yahoo.com nemogu da retrive mail posto sam budala nalupao neke informacije. Imam sav ostali info ID,SQ,First Last name... etc!

Realno ako nemas ni cd key od wow clasic,zajebano,acount kurcu ne vredi.taman da ga imas za uspomenu. ;p

Mozes da probas ovde,ili da pitas nekog odavde ko je vracao info,ja sam cuo da sve moze da se vrati ako si ti prvi owner.

evo ovde http://eu.blizzard.com/support/webform.xml pa sta ti bog da.

Citao sam ovde da je Silencer imao problema nekoliko meseci da samo odblokira payment od visa kartice a imao covek ceo info.

Generalno bez cd key(wow clasic) i jos neznas email ?! zajebano.

Link to comment
Share on other sites

vidi ja sam imao taj problem jedno 5x mislim nisam zaboravljao mail nego hackovi i slichno, poslednje sranje koje mi se desilo jeste da su mi ukrali novhcanik na njemu mi je bio keychain ili ti blizz authenticator :D i naravno duze sam chekao i poduvao za uplatu i sve ali vratili su mi. Ali prvi sam vlasnik, poshaljem key i sq i svaki put dobiju novu svezu sliku mene kako drzim kutije i lichnu kartu i no frks...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Andwhat imash ti neki dokaz ili samo bla bla, jer ne mogu bash da verujem da ovde prodaje lika i da ovde trazi pomoc jer je zaboravio mail :/ mada nikad se ne zna :D

gief proof da bude zanimljivo :D

vise bla bla ali u pravu si bumpovo je 6og maja zadnji put moguce je da je zaboravio... opet gief proof :p

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...