Jump to content

Quit smoking, possible?!


Recommended Posts

prvi dan bez cigareta prosao relativno ok, vecinu dana sam prespavao jer tad jedino nemam neku veliku krizu :) al i kad sam bio budan nije bila frka zahvaljujuci vodi koju sam pio i dosta cokolade koje sam zdrao s vremena na vreme :) jos samo ranije da legnem, pa cemo da vidimo sta ce subota da mi donese :)

Never leave an unplugged plug unplugged!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hmmm ova e cigareta je skroz fantasticno resenje da sam milioner :)

hammm...

ne shteti drugima, mozesh da se sprdash sa ovim tipa odesh u bus il cak avion i kao zapalish pljugu (ukljucish), mozesh da menjash ukuse ako hocesh, nema pikavca, pepela, da ti tvoj nikotin fix i plus dim. Cak neki kazhu da pomazhe pri odvikavanju od pushenja. A da i nije toliko shtetno po tebe, kolko je obichna cigareta shtetna:) (skupo?) plus da zanemarimo starter kit, al cena ti dodje na isto ko pakovanje cigareta. kupish 5 kertridza za 9.20 il kolko vec jedan kertridz ti traje kolko i jendo pakovanje.

ne vidim zashto bi trebao da budesh milioner da bi pushio ovo?

ajl qvout majself ( [;)] )...

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

ali to je retardirano koliko i keglevich votka sa ukusom jebene dinje! ustvari verovatno josh retardiranije..

ajl qvout ju ( [;)] )...

a shto je retardirano? zasto shto se ne trujesh, zato shto mozesh da birash ukuse, a mozesh i standardan ne-ukus cigarete da izaberesh...

nabrojao sam razloge shto je bolje... u mom postu iznad i josh uvek ne vidism shta je tu retardirano

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

ruku na srce jeste retardirano, uzmes i prestanes, ako sam ja mogo posle petnes godina da presecem, onda moze svako. jeste da su prve dve nedelje gore od pakla, al brate, kazes necu i to je to, sta tu ima da se sere. a ovo jeste retardirano, mislim, ajmo sad jesti tofu, piti bezalkoholno pivo i igrati se sa neoriginal mastersima [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E vidis i ja sam mislio da je elektricni kurac sranje, ono kao "nista ne moze zameniti pravi komad ruzicastog mesa", ali vidis sad sam se vec navikao mogu ti reci!

Inace aj sad vec 2 meseca nisam pipnuo cigare, i ono sto je glupo i sto me plasi nisam imao ni najmanju krizu. Zapalio bi nekad, al cisto kad cekam nekog i gubim vreme

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ruku na srce jeste retardirano, uzmes i prestanes, ako sam ja mogo posle petnes godina da presecem, onda moze svako. jeste da su prve dve nedelje gore od pakla, al brate, kazes necu i to je to, sta tu ima da se sere. a ovo jeste retardirano, mislim, ajmo sad jesti tofu, piti bezalkoholno pivo i igrati se sa neoriginal mastersima [:D]

pravish suluda poredjenja...

ti i dalje imash onaj nikotin buzz koji isto dobijesh i sa cigaretom, nema katrana i josh xxxx shtetnih supstanci kojima su "punjene" cigarete.

hmm... ovaj uredjaj/cigareta mozhe da bude tofu medju cigaretama

"haha"? [dozey]

nisam podjebavao..

samo sam izneo svoje mishljenje, da je elektronska cigara retardirana i (po mom mishljenju) potpuno besmislena naprava.. i kvotovao smajlija pritom, bez nekog bitnog razloga..

ae da zanemarimo to shto ja gotivim vishe micubishi nego audi,bmw,mercedes itd. Objektivno kad pogledash, shta je bolje neshto shto ne shteti drugima, dobijesh slichan a mozhda i bolji nikotin buzz (ako hocesh mozesh da menjash ukuse), mozesh da pushish gde hocesh, chak i na poslu (srbija je malo vishe dementirana zemlja shto se tiche raznoraznih zakona, pogotovo zakon o pushenju) al recimo da radish u banci (gde je zabranjeno pushenje u kancelariji vec imash odredjene prostorije gde se pushi, sad kad razmislim ti postajesh produktivniji :D ne morash da idesh na push pauze keke) ti opushteno mozesh da sedish za stolom i da "zapalish" ovu cigaretu i radish svoj posao dok dobijash svoju dnevnu dozu nikotina i ne smetash drugima (sem ako su ljubomorni). Ne zhute zubi od ovoga, nemash losh zadah, ne docheka te jutarnji braon zelem zhut crn (koje vec boje) shlajm...

(kad napishem "mozhe da se pushi" mislim na cigarete) :D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

jedan kertridz 15-20 cigara ili 150 puff-ova

pri tome "nemas limit" da cigara izgori.

przio bi tako tih 5 pakli dnevno. 10 evra dnevno na pljuge? malo li je.

a sta kad mi nestane kertridza? cekam da mi stignu nove 2 nedelje?

pa upucao bi nekoga

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pravish suluda poredjenja...

ti i dalje imash onaj nikotin buzz koji isto dobijesh i sa cigaretom, nema katrana i josh xxxx shtetnih supstanci kojima su "punjene" cigarete.

hmm... ovaj uredjaj/cigareta mozhe da bude tofu medju cigaretama

nema sanse, ili nisi pusac ili nisi razmislio:) mislim, probao sam tofu i sranje je if you catch my drift. pusac se navikne na sve faktore kod cigarete, sad, kolko je to lose to je druga stvar, poenta je da je cigara cigara jebiga.

za vreme bombardovanja se pusila nana uvijena u papir od sveske, tu nema nikotina nikakvog. medjutim ima groznog dima koji grebe, pece i stipa, pa je bolje od tofua. jednostavno jeste. stvar je u tripu, ne u nikotinu, nikotin izbacis jako brzo iz sebe i ne treba ti posle jako kratkog vremena kad prestanes da pusis.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ae da zanemarimo to shto ja gotivim vishe micubishi nego audi,bmw,mercedes itd. Objektivno kad pogledash, shta je bolje neshto shto ne shteti drugima, dobijesh slichan a mozhda i bolji nikotin buzz (ako hocesh mozesh da menjash ukuse), mozesh da pushish gde hocesh, chak i na poslu (srbija je malo vishe dementirana zemlja shto se tiche raznoraznih zakona, pogotovo zakon o pushenju) al recimo da radish u banci (gde je zabranjeno pushenje u kancelariji vec imash odredjene prostorije gde se pushi, sad kad razmislim ti postajesh produktivniji :D ne morash da idesh na push pauze keke) ti opushteno mozesh da sedish za stolom i da "zapalish" ovu cigaretu i radish svoj posao dok dobijash svoju dnevnu dozu nikotina i ne smetash drugima (sem ako su ljubomorni). Ne zhute zubi od ovoga, nemash losh zadah, ne docheka te jutarnji braon zelem zhut crn (koje vec boje) shlajm...

(kad napishem "mozhe da se pushi" mislim na cigarete) :D

( [;)] )...

druze, ja nisam pushach, tako da je moje mishljenje sasvim nebitno, necu da poredim ovo sa bilo chim, ali i pored svih prednosti koje si naveo (a, vecina jesu prednosti, ako zanemarimo onu push pauzu i josh par stvari [:D]) ja i dalje mislim da je elektronska cigara (kao i gomila drugih "teleshop" elektronskih zamena za sve i svashta) besmislena.

e, sad, sasvim moguce da je moj stav pogreshan, ali koga boli kurac [:D]

Link to comment
Share on other sites

jedan kertridz 15-20 cigara ili 150 puff-ova

pri tome "nemas limit" da cigara izgori.

przio bi tako tih 5 pakli dnevno. 10 evra dnevno na pljuge? malo li je.

a sta kad mi nestane kertridza? cekam da mi stignu nove 2 nedelje?

pa upucao bi nekoga

Prvo, jeste 15-20 cigareta (u ketridz). dobro, standardna cigareta mozhe da izgori i kad izgori ta jedna ti prestajesh da pushish? Verovatno cesh zapaliti josh jednu, i onda josh jednu u zavisnosti gde si i shta radish. A stani, shta tebe kontrolise dal cesh pushiti 1 il 100 cigareta ako ih imash sa sobom? Zapaliti ih nije problem, jeftini su upaljachi.

Samokontrola?

a da, baterija jedne cigarete traje nekih 150-400 puffova pa recimo da to mozhe da te ometa malo u tvom planu da ispushish xxx cigareta za sat vremena :D

A sad oko naruchivanja, 7-14 dana iz uk`a, a mislim da ima neko ko se bavi tim cigaretama u Srbiji, nisam siguran al niko ti ne brani da pogledash:)

( [;)] )...

nema sanse, ili nisi pusac ili nisi razmislio:) mislim, probao sam tofu i sranje je if you catch my drift. pusac se navikne na sve faktore kod cigarete, sad, kolko je to lose to je druga stvar, poenta je da je cigara cigara jebiga.

za vreme bombardovanja se pusila nana uvijena u papir od sveske, tu nema nikotina nikakvog. medjutim ima groznog dima koji grebe, pece i stipa, pa je bolje od tofua. jednostavno jeste. stvar je u tripu, ne u nikotinu, nikotin izbacis jako brzo iz sebe i ne treba ti posle jako kratkog vremena kad prestanes da pusis.

Ja rekoh tofu medju cigaretama, ne u smislu da je ukus sranje, vec da je zdravije, tj. manje shtetno od standardnih cigareta...

A koji je to trip? dal ima buzz ima, dal ima dima ima, dal ima kartana i hemikalija nema, dal je istog ukusa ko cigareta ljudi pushachi kazhu da jeste, il cak je i boljeg.

druze, ja nisam pushach, tako da je moje mishljenje sasvim nebitno, necu da poredim ovo sa bilo chim, ali i pored svih prednosti koje si naveo (a, vecina jesu prednosti, ako zanemarimo onu push pauzu i josh par stvari [:D]) ja i dalje mislim da je elektronska cigara (kao i gomila drugih "teleshop" elektronskih zamena za sve i svashta) besmislena.

e, sad, sasvim moguce da je moj stav pogreshan, ali koga boli kurac [:D]

pa ako poboljshava nechiji zhivot (za primer da uzmemo standardnog pushacha) i ne sheti drugima onda u mojoj knjizi to nije besmislica:)

al ovo je mesto da na konstruktivan nachin razm.... nahhhh [:D] j/k

btw. kazesh da nisi pushach i da tvoje mishljenje je sasvim nebitno, tu nisi upravu. koliko si se puta vratio kuci posle izlaska, kafica, igraonice itd. i pomirisao svoju odecu? (iskren da budem, gotivio bi da il ceo grad pushi ove cigarete il da ne pushe nishta (cigarete) :D ). Ja iskreno mrzim taj smrad od dima koji mi se zarobi u odeci, koji posle ni koshava ne mozhe da izbaci, a plus kolko shteti nepushacima dim od cigareta, da ne krenem da pishem o tome:)

tako da me chudi shto recimo ti ko ne pushach nisi u fazonu super proizovd bash bi bilo kewl da to pushe umesto real cigareta... (but thats just me):)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...