Jump to content

RELAX LAN Turnir 2009 - BEOGRAD


DrLudi

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima, nadam se da nije bilo vecih propusta sa nase strane i da ste zadovoljni...

GG svima pogotovu glorijancima,dol-u i unitiy-u koji su me odusevili...sto skillom, a jos vise ponasanjem.

Hvala svima koji su dosli da proprate takmicenje, video bim-a nije bilo...jedno vreme je bio prenos u starom AI-u...kad je to ukino, max smo pokusali da izadjemo u susret posmatracima, a opet da ne ometamo igrace prekomernom kolicinom ljudi koja im dise za vrat :)

Juce me neki lik cima na forum (zavrsila B grupa, nije pocela C...) ,,E, kad ce demoi?!" Ja se smorio skroz, ne znam gde udaram.

Demoa ima preko 2GB, bice pregledani, sredjeni i uplodovani...Samo malo strpljenja. Ustao sam danas oko 17 (probudili me!), jeo, prosetao i nastavio da spavam (do sada)...Sada tek dosao sebi pa reko da Vam se obratim. Znaci, samo strpljenja malo ...pls

kreator pozz ;)

Link to comment
Share on other sites

Da se zahvalim i momcima iz AI igraonice...pogotovu Luki koji je tu bio ceo dan sa nama i pomagao nam maximalno...;-)

,,nadam se nastavku :)" Da si mi ovo jutros rekao, ne znam sta bi ti odg %%% :D

Nismo jos pricali, ali bilo bi greota da se ne napravi neki filmic o ovom tur-u, jel je zaista bilo dobrih kill-ova...

Posle uspesno org online lige, sad ovog lan tura...napravicemo jednu lepu pauzu...da odmorimo fino :)

Na kraju sam snimanjem finala, presnimio nesto sto je snimano ranije tog dana xD (pricam o kameri, ne brinite nije HLTV :D )

zzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...