Jump to content

RELAX LAN Turnir 2009 - BEOGRAD


DrLudi

Recommended Posts

hvala dejo :) ipak je bio pritisak na organizatora :) ^^ nekad ti ni velichina ne pomaze: ) kiss i odlicno si odigrao na nuke gledali smo te odusevio si nas !!! retko kome kazem javno al odusevio si nas u finalu stvarno i da STO KUPUJES DEGENSKE PUSKE :) FAMAS I GALIL :) A PUN SI PARA :P hahaha

hvala kobrice :*

pa jbg dok dinare pretvorish u dolare u najblizoj menjacnici koja radi u 4 ujutro prodje buy time :D

edit:

@vesna

moh-ovci su se smorili jako i nisu hteli da ostaju do 5 ujutro da bi igrali za trece mesto pa su predali mech i krenuli za sabac.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reska je bila sto je server bio online a ne u lanu tako da je gutalo metkove kako kad, al dobro kako nama tako i svima...poz

Bizicu nemas ti pojma sta je server online a sta lan :P Kad mi pokazes online server sa 3 pingom ja cu ti pokloniti ceo server na kome si igrao ;)

Anyway,svaka cast organizatorima i svim igracima koji su bili maximalno uljudni i prvenstveno dosli zbog dobrog zezanja i druzenja a da nepricam sto je to sve trebalo izdrzati...

GJ everyone

Link to comment
Share on other sites

hahaha :D poceralo me jbg :D:D:D:D

@Tocke

Jbg brate, steta.. Razumem vas jbg, ceo dan u ovom budjavom bgu, cekate 12h da odigrate mech itd itd, ochaj.. :(

sledeci put ;) <33

Edited by shok1caa

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

@ Dejan J.

Hvala Deki tako sam i predpostavila da je bilo. Zao mi ej sto nisam bila.

Malo je Goga snimala ali to tek trebam da vidim kako izgleda. btw jos malo mi je ostalo snimanja pa montaza jbg kad snimas tri razlicita filma u isto vreme ne mogu da stignem. jedva cekam da ga zavrsim.

I treba mi neko ko dobro montira demo snimke ako neko hoce da pomogne naka se javi :D

Lenica :D

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam vecinu meceva ali realno sve pohvale finalistima 4glory i dalje nepobediv, ali igrac turnira je ja mislim realno DEJAN.J. ! Lik je iznenadio sve prisutne kada je stavio tastaturu u krilo i tako igrao...decko se realno smorio do polufinala ma ceo unity kad seway ustane i pusti klinca da odigra 3runde...gg svima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...