Jump to content

Prodaja / Razmena / Usluge


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izgleda da je ipak kod mene jeftinija cata :D i uplata preko post neta je jos nekih 100 din kod mene toga nema :P

Nove cene

Prodaja GameCarda i Cate :

GameCard = 2400din

WOTLK = 2000din

Cata = 2400

Battlechest = 1500din

wow = 900din

tbc = 900din

za vise informacija na

pm

063/649-102

msn :gwpanta@gmail.com

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Posted 09 June 2011 - 18:19

Prodaja Golda 1000g samo 60 dinara

Serveri

Auchindoun

Boulderfist

Bronzebeard

Grim Batol

Dunemaul

Lightning's Blade

Ragnaros

Stormreaver

Stormscale

Sunstrider

Sylvanas

Twisting Nether

Zenedar

Kontakt : http://wow-gold4you.com/contact.html

Bump za choveka i +rep, prebacio 20k na Stormreaveru za 10ak minuta, chak me i sachekao za pare dan-dva. Sve korektno, preporuka!

Link to comment
Share on other sites

Ti kada levelujes, ti samo radis questove, ne zadrzavas se da odradis achivmente koje mozes da radis dok levelujes bez problema, tako dok dodjemo do 85lvl-a ima vise od 1500 :) , a sa 85lvl do 5k achiv ne treba mnogo vremena kada znas sta se i kako radi, i jos da dodam da to radi tim od tri igraca pa je sve brzo i lepo .

kiss.

3500 ach poena na 85lv, nek ti za svaki poen treba po minut to znaci 7 dana da igras po 10h dnevno samo za te poene, za levelovanje ti treba jos toliko ako si vrlo iskusan igrac, znaci 14 dana po 10h dnevno ces da igras rucno bez botovanja i hackova za 6k dinara. Nesto se ne uklapa u pricu. Ako bi mogao malo da pojasnis pls, ja bih bio zainteresovan za ovu i jos neku drugu uslugu ako me ubedis da sedis za kompom 14dana po 10h za 6k dinara i rucno levelujes.

takodje mi je nepojmljiva sledeca ponuda: "3000Dinara za achivmente kao Loremaster" gde ti radis 2843 questa za 3000din,

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

3500 ach poena na 85lv, nek ti za svaki poen treba po minut to znaci 7 dana da igras po 10h dnevno samo za te poene, za levelovanje ti treba jos toliko ako si vrlo iskusan igrac, znaci 14 dana po 10h dnevno ces da igras rucno bez botovanja i hackova za 6k dinara. Nesto se ne uklapa u pricu. Ako bi mogao malo da pojasnis pls, ja bih bio zainteresovan za ovu i jos neku drugu uslugu ako me ubedis da sedis za kompom 14dana po 10h za 6k dinara i rucno levelujes.

takodje mi je nepojmljiva sledeca ponuda: "3000Dinara za achivmente kao Loremaster" gde ti radis 2843 questa za 3000din,

Momak, vidis kog je datuma taj post, i vidis kada sam zadnji put postovao,sve sto nekoga zanima nemojte ovde da pisete lepo posaljite pm, ne zelim da se ovo pretvori u to da se moji topic replicira nekoliko puta, kada ovde ljudi treba da ostave svoje oglase. Nisam racunao ali ako kazes 10 sati dnevno 14 dana, izracunaj sada ti koliko je 10 podeljeno na 3, posto nas toliko igra.

A ti druze procitaj malo bolje moj post,pa mi se lepo obrati na pm, pa lepo dogovorimo poso, pa ako to ne ispunim ti se lepo zali ovde, a ne ovako da pricas bzv, posto vidim nema nikog da se zali, to znaci da lepo radimo.

Molim sve koji su zainteresovani za moj oglas da mi se lepo obrate na pm, ovde vise davati komentare necu. Pozz

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je ipak kod mene jeftinija cata :D i uplata preko post neta je jos nekih 100 din kod mene toga nema :P

Nove cene

Prodaja GameCarda i Cate :

GameCard = 2400din

WOTLK = 2000din

Cata = 2400

Battlechest = 1500din

wow = 1000din

tbc = 1000din

za vise informacija na

pm

063/649-102

msn :gwpanta@gmail.com

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na sledecim serverima:

CHROMAGGUS

JAEDENAR

SYLVANAS

TWISTING NETHER

STORMREAVER

HAOMARUSH

KAZZAK

SILVERMOON

EONAR

FROSTMANE

uskoro i na: outlandu, al'akiru.

CENA NA SVIM SERVERIMA JE:

Horda 10.000golda 700dinara

Alijansa 10.000golda 800dinara

Horda 100.000golda 6500din

Alijansa 100.000golda 7500din

Horda 200.000golda 12000din

Alijansa 200.000golda 14000din

Placanje preko tekuceg racuna u meridian (Credit Agricole) banci ili uzivo ako ste iz Novog Sada i okoline.

Kontakt na PM.

Ljudi koji su vec kupovali od mene, ili mi prodavali accounte i sl. a da su sa ovog foruma

Kemp., Nebra, moyo, alokin_bg, nilash, shecky, jolle, supyoyo, i mnogi drugi

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Prodaja Golda!!!

USKORO !!!

NA SVIM SERVERIMA !!!

Trenutni serveri bez limita :

-SYLVANAS

-DARKSORROW

-FROSTMANE

-SILVERMOON

-AUCHINDOUN

-KAZZAK

Takodje :

Game time (RAF - Recruit a Friend) na svim serverima za gold

Power leveling

Honor point's

Justice point's

Za vise informacija posetite "NOVI" web sajt

www.wow-corporation.com

Pohvale , preporuke , reputacija - klanrur.rs

Pohvale , preporuke , reputacija - mmowned.com

Placanje :

wulog.th.gifmblog.th.gifbtlog.th.gif

MSN - service005@live.com

Email - service005@live.com

Skype - anticni

AIM - Wow Corporation

ICQ - 637511370

Mob. 063/1595-389

Edited by Wow Gold Corporation
Link to comment
Share on other sites

Nove cene

Prodaja GameCarda i Cate :

GameCard = 2400din

WOTLK = 2000din

Cata = 2400

Battlechest = 1500din

wow = 1000din

tbc = 1000din

za vise informacija na

pm

063/649-102

msn :gwpanta@gmail.com

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

- Levelovanje -

Levelujemo charactere po veoma niskim cenama !

Trenutno na akciji od 1-85lvl-a 7800 Dinara. Radimo i pojedinacne rep za INSANE titulu, naplacujemo u zavisnosti koliku rep vec imate.

Za sva ostala levelovanje do 68 lvl-a jedan lvl 100Dinara, minimum 5 lvl-a. Od 68 do 78 cena jednog lvl-a je 150 Dinara, minimum 5 lvl-a. Od 78-85 cena jednog lvl-a 150 Dinara.

Mogucnost popusta ukoliko narucite vise levela. Takodje uz levelovanje gratis golda od 1k-5k golda u zavisnosti koliko levela narucite. Za profesije po dogovoru .

Profesije - Primary profesije 800 Dinara do 525 skill-a. Gathering profesije 500 Dinara do 525 skill-a. Sav mats koji bude visak od levelovanja ostaje na accountu.

Arheologija je dosta zahtevna i u zavisnosti od epic itema koji zelite cene po dogovoru, enchantig , tailoring, u zavisnosti koliki je skil se naplacuju.

Takodje radimo achivmente, u zavisnosti od tezine i vremena koje taj achivment zahteva, cene variraju od 50 Din/achivment do 3000Dinara.

Farmanje reputacije sa bilo kojom frakcijom - za lakse 450 Dinara po frakciji pa do 3000 Dinara za teze kao npr. "Wintersaber Trainers" . U zavisnosti od tezine reputacije i vremena potrebnog za grind, dogovoricemo se lako za cenu .

Farmanje honora - 4000 Honor points 1000 Dinara za 3-4 dana

Farmanje Conquest poena na nedeljnom nivou - 400 Din za nedeljni cap - dobijete za 1h max posle uplate , a i postoji mogucnost igranje arene na 2 accounta ukoliko imate arena partnera.

Arena rating levelujemo jedino ako se igra sa 2 accounta ili 3 u zavisnosti da li je 2v2 ili 3v3. Cena po dogovoru.

Farmanje golda 1k - 50 Dinara min 10k

Sve sto nije gore navedeno znajte da mozemo i oko toga da se dogovorimo oko cene i svega, sve u svemu sve sto se tice wow-a moze da se odradi. Sve sto vas interesuje pitajte odgovaramo sto je pre moguce .

Tim od dva hard core WoW playera koji igraju od Vanile su vam na raspolaganju 24 sata dnevno. Kontakt preko PM-a gde dobijate vise informacija (broj telefona, msn itd.).

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na sledecim serverima:

CHROMAGGUS

JAEDENAR

SYLVANAS

TWISTING NETHER

STORMREAVER

HAOMARUSH

KAZZAK

SILVERMOON

EONAR

FROSTMANE

OUTLAND

uskoro i na: al'akiru, aszunu, grimbatol-u i jos mnogima!

CENA NA SVIM SERVERIMA JE:

Horda 10.000golda 700dinara

Alijansa 10.000golda 800dinara

Horda 100.000golda 6500din

Alijansa 100.000golda 7500din

Horda 200.000golda 12000din

Alijansa 200.000golda 14000din

Placanje preko tekuceg racuna u meridian (Credit Agricole) banci ili uzivo ako ste iz Novog Sada i okoline.

Kontakt na PM.

Ljudi koji su vec kupovali od mene, ili mi prodavali accounte i sl. a da su sa ovog foruma

Kemp., Nebra, moyo, alokin_bg, nilash, shecky, jolle, supyoyo, Bane95, Dragonslave, Cass, i mnogi drugi

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...