Jump to content

ESL.ENC


MarkoL

Recommended Posts

Iako smatram da mi postovanje u ovom topicu smanjuje IQ, odlucio sam zaradim vise koristi da postujem.

Realno, ova ekipa je sasvim ok zbog uigranosti, a i diskutabilno je da li ima boljih za zadnja 2 slota (oko Marta, Mareta I Goxa nema diskusije), ali maniri im definitivno nisu na nivou (cast izuzecima).

O internet konanima ni ne treba pisati, oni sve sami za sebe kazu.

Evo jedna slika da docara atmosferu i da vam pomogne da svatite koliko je besmislena ova rasprava.

arguing_over_internet.jpg

Ps. Srecno na turu, imate realno dobre sanse da budete visoko rangirani, i siguran sam da ni jedna ekipa (npr sastavljena od 5 preostalih "najboljih igraca") ne bila ni blizu ovoj ekipi, kao sto je svaki skoriji turnir pokazao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iako smatram da mi postovanje u ovom topicu smanjuje IQ, odlucio sam zaradim vise koristi da postujem.

Realno, ova ekipa je sasvim ok zbog uigranosti, a i diskutabilno je da li ima boljih za zadnja 2 slota (oko Marta, Mareta I Goxa nema diskusije), ali maniri im definitivno nisu na nivou (cast izuzecima).

O internet konanima ni ne treba pisati, oni sve sami za sebe kazu.

Evo jedna slika da docara atmosferu i da vam pomogne da svatite koliko je besmislena ova rasprava.

arguing_over_internet.jpg

Ps. Srecno na turu, imate realno dobre sanse da budete visoko rangirani, i siguran sam da ni jedna ekipa (npr sastavljena od 5 preostalih "najboljih igraca") ne bila ni blizu ovoj ekipi, kao sto je svaki skoriji turnir pokazao.

Objasnio covek........

ako ne nabijete hrvate!Dolazim u bg i macak ima da skici jel jasno! GL

Link to comment
Share on other sites

Mozak nam je zapravo svima priblozno iste velicine, samo neki umeju da koriste delove mozga koje neki ne mogu. :D

Tacnije bitna je velika gustina neuronske mreze, odnosno veza izmedju mozdanih celija.. a to najvise utice na intelektualne kapacitete pojedinca.

chivava bolji od zepa? taj zep igra 24/7 high skill partije ... koje partije igra chivava.........?

ne kazem da je chivava los ali je zep bolji 3x ....

mare ocu obs slot !

Alo ti josh jednom kazes nesto protiv chivave i prebicu te! Zep ga dudla ispod stola malom maretu i zato je u timu i zato mali mare prebija!

Sledece: ne znam da li ste skontali ali pola postova posle mog je bilo otprilike copy paste..

@Golca(nauci padeze i dodji na bar jedan tur ili prestani da spamujes) A ja cuvam Damketova ledja, tako da prica postaje zajebanija.. (ofc, tesha cuva moja :))

"""Vi cobani sto vam se ne svidja sadasnja repka napravite vas tim pa igrajte BO5 ili tako nesto pa ako ih pobedite budite vi reprezentacija. """

@Slash

-Nemoj jos jednom da sam te cuo da prozivas cobane, pastire i pastirce, ujedinicemo se i doci sa minimum 20 traktora (John Deer) opremljeni grabljama,motornim testerama, obicnim sikirama i srusicemo Beograd? JEL JASNO?? Sve, ali sve osim Damketovog stana koji ce posle ove seljacke bune moci da se vidi sa kalisha, jer cemo i one 3 zgrade u zemunu da srusimo!

Link to comment
Share on other sites

Tacnije bitna je velika gustina neuronske mreze, odnosno veza izmedju mozdanih celija.. a to najvise utice na intelektualne kapacitete pojedinca.

Alo ti josh jednom kazes nesto protiv chivave i prebicu te! Zep ga dudla ispod stola malom maretu i zato je u timu i zato mali mare prebija!

Sledece: ne znam da li ste skontali ali pola postova posle mog je bilo otprilike copy paste..

@Golca(nauci padeze i dodji na bar jedan tur ili prestani da spamujes) A ja cuvam Damketova ledja, tako da prica postaje zajebanija.. (ofc, tesha cuva moja :))

"""Vi cobani sto vam se ne svidja sadasnja repka napravite vas tim pa igrajte BO5 ili tako nesto pa ako ih pobedite budite vi reprezentacija. """

@Slash

-Nemoj jos jednom da sam te cuo da prozivas cobane, pastire i pastirce, ujedinicemo se i doci sa minimum 20 traktora (John Deer) opremljeni grabljama,motornim testerama, obicnim sikirama i srusicemo Beograd? JEL JASNO?? Sve, ali sve osim Damketovog stana koji ce posle ove seljacke bune moci da se vidi sa kalisha, jer cemo i one 3 zgrade u zemunu da srusimo!

HAHAHAHAHHAHAHAH

Inace, ZEPE od kad su RUZE VOCE :D:D:D:D:D

Molim viktora da objasni STA JE VOCE A STA NIJE!

Gledao sam danas kviz "Zdravo Evropo" i video Zepa :D

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

-Nemoj jos jednom da sam te cuo da prozivas cobane, pastire i pastirce, ujedinicemo se i doci sa minimum 20 traktora (John Deer) opremljeni grabljama,motornim testerama, obicnim sikirama i srusicemo Beograd? JEL JASNO?? Sve, ali sve osim Damketovog stana koji ce posle ove seljacke bune moci da se vidi sa kalisha, jer cemo i one 3 zgrade u zemunu da srusimo!

xDD

Link to comment
Share on other sites

:))

viktor i kosuta su objasnili,stvarno ne znam zasto sam uopste i uso u raspravu sa nekim pojedincima ovde kad sam znao da nema svrhe...

@andre: nema smisla da pricas tako nesto dugo se znamo,nije lepo da upadas u ovakve spike koje te se ne ticu i nemas ama bas blage veze sta sam ja mislio sa ovom mojom nazovi "pobunom"

ko god misli da mene boli sto ne igram za "repku" moze slobodno da se obesi,jere mene to absolutno ne interesuje :D

mare,i minitito je mogo da stavi svoja 5 lan ortaka i da igra za cro ali nije (jer nije retard) ne kazem da si ti retard nemoj pogresno da me razumes.

ni za dansku ne igra ravens,nego mix mym-a ravensa i par igraca koja nemaju ekipu

ne razumem zasto se ti pravis pametan kad nema razloga,pokusavas da me spustis sto se tice skila a nisi samnom odigrao dotu jos od turnira u kg-u.

jedino ako si ti od onomad zakljucio da sam ja low skill,dunno.

Link to comment
Share on other sites

banalan ti je primer, ravens ne igra zato sto u ravensu ne igraju top 5 igraca Danske, vec maelk mania pusher + 2 iz ravensa

u reprezentaciji igraju 3 igraca (srs) za koja mogu slobodno da kazem da igraju trenutno najbolje u srbiji, +2 igraca koja se slazu sa njima i proveli su puno vremena igrajuci sa njima, uopstalom zar to nije i poenta?

glasanja za igrace iz reprezentacije nije bilo, jer da se hamla nije iscimao ( i to 3 - 4 dana pred rok za prijavljivanje ekipe ) ove ekipe ne bi ni bilo i sve je moralo da se resi na brzinu, uostalom siguran sam da sve ekipe iz evrope ne odlaze na svoje forume i stavljaju glasanje za to ko ce da igra, i ja se potpuno slazem sa time, bolje ce odrediti neko ko igra dotu duze vreme za koga smatra da moze da igra u reprezentaciji, nego svako ko moze da napravi nalog na forumu.

ne razumem dalju raspravu, DCE nations je ako se ne secate ova slicna ekipa zavrsila kao druga, pobedivsi dance u polufinalu koji su favoriti za enc turnir, i nesrecno izgubila u finalu...

mi ne pravimo ekipu tako sto zovemo ortake, mi pravimo ekipu koja moze lepo da pretstavi srbiju, a ja to ne zelim da radim preko ventrila, (ekipa preko venta i ekipa iz lana su dve potpuno razlicite ekipe, pogotovo ako je jedan preko venta) sa covekom sa kojim nisam odigrao jednu partiju dote, (a skoro svi koji ste napomenuli ovde spadaju pod ovo) sa covekom koji nema iskustva u igranju ozbiljnih klanskih mecheva, (da se razumemo takvih igraca nema puno u srbiji) ako se to nekome ne dopada, stvarno mi je zao, ali tako ce biti.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

banalan ti je primer, ravens ne igra zato sto u ravensu ne igraju top 5 igraca Danske, vec maelk mania pusher + 2 iz ravensa

u reprezentaciji igraju 3 igraca (srs) za koja mogu slobodno da kazem da igraju trenutno najbolje u srbiji, +2 igraca koja se slazu sa njima i proveli su puno vremena igrajuci sa njima, uopstalom zar to nije i poenta?

glasanja za igrace iz reprezentacije nije bilo, jer da se hamla nije iscimao ( i to 3 - 4 dana pred rok za prijavljivanje ekipe ) ove ekipe ne bi ni bilo i sve je moralo da se resi na brzinu, uostalom siguran sam da sve ekipe iz evrope ne odlaze na svoje forume i stavljaju glasanje za to ko ce da igra, i ja se potpuno slazem sa time, bolje ce odrediti neko ko igra dotu duze vreme za koga smatra da moze da igra u reprezentaciji, nego svako ko moze da napravi nalog na forumu.

ne razumem dalju raspravu, DCE nations je ako se ne secate ova slicna ekipa zavrsila kao druga, pobedivsi dance u polufinalu koji su favoriti za enc turnir, i nesrecno izgubila u finalu...

mi ne pravimo ekipu tako sto zovemo ortake, mi pravimo ekipu koja moze lepo da pretstavi srbiju, a ja to ne zelim da radim preko ventrila, (ekipa preko venta i ekipa iz lana su dve potpuno razlicite ekipe, pogotovo ako je jedan preko venta) sa covekom sa kojim nisam odigrao jednu partiju dote, (a skoro svi koji ste napomenuli ovde spadaju pod ovo) sa covekom koji nema iskustva u igranju ozbiljnih klanskih mecheva, (da se razumemo takvih igraca nema puno u srbiji) ako se to nekome ne dopada, stvarno mi je zao, ali tako ce biti.

Ovakav post je dostojan lidera. Sve jasno i glasno, ovako je trebalo od pocetka.

Peace GL

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

rasparava o cro teamu je pocela jos krajem januara... i nakon svih predloga, dogovaranja, minitito je odabrao 4 coveka sa kojima je dobar i odigra po koji mix s vremena na vreme...btw taj nacin glasanja je glup bar po meni jer mnogi od ljudi koji su glasali nisu kompetentni za tako nesto... takodje u cro teamu nema lactosea jer je u svadji sa titom... sto dovodi do toga da lider moze da "odradi" kako mu se hoce :D

a po meni je logicno da cete poslati neku uigraniju ekipu nego da ljudi "prvi put" igraju zajedno na touru:D

gl sve najbolje

Edited by -eXeCUt0r-
Link to comment
Share on other sites

ovako,zna se ko odlucuje o pravljenju tima koji ce nas predstavljati...

to su (mare,mare,gogi)

e sad ko ce biti +2 u njihovom timu to ce se oni sami dogovoriti...(tj vec jesu)

ekipa o kojoj pricamo nije toliko iskusna nego sto je uigrana-i naravno da postoje 2 bolja igraca,ali pitanje je kako ce se oni uklopiti u ostatak tima,a jos nisu uopste igrali partije..tako da je glupost da pricamo o tome da neko zameni zep-a u ovom trenutku...(proshili dce na. se igrao u drugacijem sastavu ,i to je bilo pre god dana,pritom dobili su dance gde je 1 covek u bitnom momentu sa centaurom odlucio partiju..bilo je bas prepucavanje sa dancima,a secam se da sam tek tada video zepov acc kako postuje na forumu i bodrio 4gl tim,koji tada nisu imali konkurenciu uopste u srbiji)

mislim da je greska da srbi kao igraci igraju samo partije izmedju sebe na turnirima-koji i nisu toliko cesti...

i da se posle prepucavaju ...

zato se radujem ovoj novoj ligi koju mare prawi,jer ce moci svako da se dokaze kao igrac i zasluzi svoje mesto...

do toga,ovako ostaje

mislim da je ovo trenutno realna slika

Link to comment
Share on other sites

Tacnije bitna je velika gustina neuronske mreze, odnosno veza izmedju mozdanih celija.. a to najvise utice na intelektualne kapacitete pojedinca.

Alo ti josh jednom kazes nesto protiv chivave i prebicu te! Zep ga dudla ispod stola malom maretu i zato je u timu i zato mali mare prebija!

Sledece: ne znam da li ste skontali ali pola postova posle mog je bilo otprilike copy paste..

@Golca(nauci padeze i dodji na bar jedan tur ili prestani da spamujes) A ja cuvam Damketova ledja, tako da prica postaje zajebanija.. (ofc, tesha cuva moja :))

"""Vi cobani sto vam se ne svidja sadasnja repka napravite vas tim pa igrajte BO5 ili tako nesto pa ako ih pobedite budite vi reprezentacija. """

@Slash

-Nemoj jos jednom da sam te cuo da prozivas cobane, pastire i pastirce, ujedinicemo se i doci sa minimum 20 traktora (John Deer) opremljeni grabljama,motornim testerama, obicnim sikirama i srusicemo Beograd? JEL JASNO?? Sve, ali sve osim Damketovog stana koji ce posle ove seljacke bune moci da se vidi sa kalisha, jer cemo i one 3 zgrade u zemunu da srusimo!

xaxaxaxa, UNITED WE STAND !!! Ali ja dolazim sa IMT-om [:D]

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

Ali kada vidim kukulele, tek napravio acc i prvi post mu ovde... zZZzzZz

Pretpostavljam da je neko iz juzne Srbije(po nicku) ali svejedno KOJI KURAC SE TI UNKNOWNU SADA UBACUJES U RASPRAVU + PONAVLJAS PO KO ZNA KOJI PUT SVE STO SU DRUGI LJUDI NAPISALI?>????

Ako nemas da kazes nesto novo CUTI, ako imas da kazes nesto novo OPET CUTI ili se sa starim nickom uloguj pa pisi.

I ja se radujem tebi sto se radujes novoj ligi koju Mare pravi!

Hasan

ko god misli da mene boli sto ne igram za "repku" moze slobodno da se obesi,jere mene to absolutno ne interesuje :D

ali aBsolutno!?!? GG srpski jos jednom :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...