Jump to content

ESL.ENC


MarkoL

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Totalno je bezveze bez ikakovog dogovora , vota itd. samo ste izasli u javnost sa time i bam to je ta ekipa.Na sta to lici ???Marko iscimao si se kao manager i to je super ali kako ti mozes da procenis ko je dobar na dota sceni a ko nije,hocu da kazem da ne igras tu igricu,nisi u tim vodama ,ako se razumemo.

Edited by Coffin

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Totalno je bezveze bez ikakovog dogovora , vota itd. samo ste izasli u javnost sa time i bam to je ta ekipa.Na sta to lici ???Marko iscimao si se kao manager i to je super ali kako ti mozes da procenis ko je dobar na dota sceni a ko nije,hocu da kazem da ne igras tu igricu,nisi u tim vodama ,ako se razumemo.

Ko kaze da sam ja birao?... Napravio sam tim i pitao Scat-a da napravi ekipu posto on zna igrace daleko bolje od mene, tako da u odabiru jedino sto sam radio sam izabrao kapitena.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam napravio ekipu, ko se ne slaze nek napravi vote pa da vidim tu bolju ekipu.

edit: a inace ta ekipa je pravljena na osnovu uspeha, skilla i lokacije, ne zelim da igram preko venta partije jer to znatno smanjuje teamplay, u beogradu stvarno ne znam jos nekoga ko bi mogao da igra u ovoj ekipi.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa ti onda promeni ime ekipe u Beograd.

posto ne zelis da se igras preko venta a naravno ovo su 5 najvecih skilera u BG-u slazem se.

ovo nije prvi put da tako pravite ekipu to su nationalsi a ne 4gl ili gm ili kako vec se zove vasa "lan ekipa"

ocu da se ne ponasate vise tako nego da zovete najbolje igrace u srbiji da igraju za repku i kraj.

Edited by HaAsAn
Link to comment
Share on other sites

Ok, necu igrati za reprezentaciju srbije, srecni?

edit: damke i igrace oni koji su tamo addovani, znaci 3 iz srs-a 2 iz GM.net+a, a ovakve stvari koje pises ovde naduvas mi jaja najozbiljnije.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa ti onda promeni ime ekipe u Beograd.

posto ne zelis da se igras preko venta a naravno ovo su 5 najvecih skilera u BG-u slazem se.

ovo nije prvi put da tako pravite ekipu to su nationalsi a ne 4gl ili gm ili kako vec se zove vasa "lan ekipa"

ocu da se ne ponasate vise tako nego da zovete najbolje igrace u srbiji da igraju za repku i kraj.

Hasane, dosadan si stvarno vise, svaki put kad treba reprezentacija da se skupi, svaki put nesto smaras. Da si napredovao - nisi, da li vidim ljude po Srbiji da napreduju - vidim, ali da li vidim ijednog igraca koji je bolji od igraca koji su trenutno u prvoj postavi reprezentacije - ne vidim.

Posto kad pokusam da napisem nesto iole normalno, ti to skoro nikad ne razumes, sad sam ti lepo nacrtao i nadam se da razumes. Zato se i pravi domaci dota portal sa ligom, da se zna ko je najbolji i kraj, ne mogu vise da se smaram, jer svaki put kad se pravi ekipa, nadje se neko pametniji. srs je top 5 ekipa u svetu, 4gl je top 10 ekipa u svetu, ako cu od nekud da vadim igrace, sigurno cu iz te 2 ekipe. Posto svi nesto volite da dajete predloge, stavite to lepo konstruktivno u vas poll i glasajte, siguran sam da ce rezultat biti isti.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Alo mi se svi poznajemo necu na noz sada zbog ovoga ne gubite se odrasli smo ljudi i to necu da igram jel si srecan batali ali malo ste to trebali drugacije da odradite samo to hocu da vam kazem.Nije fer prema ostalim igracima a vidim da ima onih kojima smeta.A ipak sam ponosan kad vidim mog pulena u reprezentaciji.:)

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Ma iskreno, ali onako NAJISKRENIJE, me zabole za njegovih 5 igraca iz Srbije, ako oce da prave glasanje, nek prave, bas bi voleo da vidim rezultat, i nadam se da me nece izglasati da mogu ovde da dodjem da pljujem po svakom igracu iz te tzv. reprezentacije. Samo cekam da ispadnu iz prvog kola od Uzbekistana i da im se smejem u facu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...