Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

pa ne stvarno, ne vidim zasto je nemoguce nekoj od ovih firmi sto se bave prodajom igara da ubace opciju preorder

svaka usluga ima svoju cenu, a i zasto je prekomplikovano preoderovati za nekog drugog, ne znam, mozda jeste ali bitno je imati opcije ponuditi potencijalnom kupcu... dobiju pare unapred ko zna koliko mogu rade sa njima sta hoce da uplate na vreme svakako, samo da na kraju ispostuju to sto treba, proslede ti brzom postom i caozdravo....

preorder za to i sluzi, veliki broj igraca se kad tad upeca na hajp za neku igru koju najverovatnije kasnije ne bi ni kupio kada se ona pojavi

i u tom momentu lozenja kada mu padne mrak na oci, on bi da kupi igru odma sada odma i da ne razmishlja posle, kada pocne da razmishlja onda ce da je skine sa neta ili ce procitati na netu da je losa i ostalo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kupujem original u svakom slucaju, za takvu igru vredi dati i 60 jura.

A ta pricha oko velikog pinga i te fore je totalna glupost, meni je u cod 4 bilo sve do jaja kad sam igrao na bilo kom serveru, ili u americi ili u evropi.

A i onako ce biti evropskih servera, pa cemo lagano da rankujemo do vrha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da u multiju sa 30 igraca. Ja ga stalno koristim cim je neka manja ekipica 5v5 i slicno, jbg, a realno to i nije toliko teska implemetacija, ne znam zasto su izostavili to.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...