Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pun net servera na kojima se igra 6v6-9v9 S&D, a da bi igrao sa ljudima koje poznaješ mora da padne neka akcija a la RURCW

ma oke znam za servere, ali tamo se nisam snasao jer ima previse likova koji ono igraju na svoju ruku, i onda opste rasulo :) kapiram da sam trebao da udjem u celu priche dublje da spoznam ekipe i sta i kako, ali realno nemam vremena za to preko godine (jesen i zima svakako moze)... bla bla kme kme prd prd :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja igram na nekom LOW serveru uglavnom (nisam u windowsu pa ne mogu da pejstujem adresu), i tu se igra prilično inteligentno. desi se tu i tamo da dođe neki papan koji u napadu obavezno pokupi bombu i ode da zagine na najnezgodnijem mestu, al to je otprilike to od retardizama. i dosta se tvrdo igra, ako mi nije dan, imam negativni net :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedino ako naprave da se killstreak ne računa kroz airstrikeove i helikillove, onda bi imalo smisla.

A i svakako mogu da te lako obore raketlom :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja pohvatao iz igre, nisi ti u avionu vec si samo kontaktirao posadu da puca tamo gde ti pucas ?

Piše "be the gunner of an AC130", prilično sam siguran da lik sam roka odgore. Što je i fer, s obzirom da je izložen vatri odozdo, ovo više dođe kao bonus gomilanje killova dok te ne obore pre ili kasnije.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sranje, nisam ni video kako izgleda ta petica. ivane, tvoje misljenje, jel bolji mp u petici od mp-a u cetvorci? ako je bolji = zanimljiviji, ali opet sa dovoljnom dozom realnosti.

citam topik i lozim se... moracu opet da uzmem taj adsl gajbi, da vidim kolko ste napredovali svi :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

nisam ni ja igrao peticu u multiju, previše me je smorio singl pa sam odma deinstalirao. al igram četvorku još uvek tu i tamo :)

racunam nesto na prste pa kad mi nije preostalo vise slobodnih ukapiram da si u tim "peshadinskim igrama" vise od deset godina. da si otisao u pravu peshadiju vec bi bio

Zastavnik Prve Klase [;)]

Link to comment
Share on other sites

i jedino u q2 nisam bio totalna rupetina :)))

pa da zato mi je cudno da si presao na te sporije igre (ok imao si slab komp ko i ja (tj 8mhz sporiji [;)]) V2 su nam bile iste Apac al' si imao losiji internet za q3)

http://muertichen.googlepages.com/1999-ivan_rur.flv

da ovakav skakac sa TDM i letac sa kukom na CTF zavrsi kao "prashinar" [;)]

a sa tvojom danasnjom makinom mogao bi da "letis" ovako [8D]

http://muertichen.googlepages.com/2009-eunet_fun.flv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zasto bi, kad je popularnost CoD prvenstveno lezala kod ljudi koji igraju S&D sa nekim od pam/promodlive modifikacijama gde je sve to iskljuceno. Jeste da dosta ljudi bleji na javnim 24/7 serverima ali na kraju dana traze neki izazov/timsku igru. A javni serveri obicno bivaju preplavljeni cheaterima posle metar dana.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...