Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zašto su teletabisi, pa ne možeš da imaš oči na potiljku i da kontrolišeš sve pravce iz kojih može da naiđe, pa još ako ima ono da ga ne čuješ kad trči a naročito još kad te onako retardirano spawnuje bukvalno nekome na nišan. Pored tih sa pištolj-nožekanjama i tubera, meni na jetru idu i likovi koji uzmu one akimbo 1887, nema teorije da mu pariraš čak i na srednjim udaljenostima, čak i ako počnem prvi da rešetam po njemu. I dizajn nivoa je uglavnom tupav, previše tačaka sa kojih mogu da te spiče, nema šanse da, kao u četvorci, lepo sekjuruješ uglove, prolaze i sl. odakle mogu da dolaze, ovo samo trčki-skači i moli se da te usere killstreak da ti padne nešto sa neba.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

covek je objasnio da je glitch u pitanju i zbog cega se nerealno brzo krece a efikasnost usled toga je evidentna...

retardiranost iz cetvorke su ovde jos pogorsali sto kad neko juri nozem nema nikakav drawback, ne oseca cimanje kada pucas na njega i secne te sa 2 m udaljenosti, tako da sada na mapama imas 2 ili vise tubera, jedan manijak sa nozem i 2-3 snipa i to je cao dobrom zabavnom gejmpleju (ako si uopste ubedio sebe da je dobar i pored ostalih poznatih gluposti)

nikako da nabavim mikrofon (crkao na slushkama, tj pokidala sestrichina ljubi je uja), x ljudi me startuje sa odakle si zbog nicka, pa bar da mogu bar ponekad da okupim neretardiranu ekipu... meh...

sad je One man army popularan, kad potroshish municiju samo zamenish klasu i rokas dalje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

danas sam igrao posle duzeg vremena i u jednom momentu shvatim da tipovi iz protivnickih ekipa razmenjuju iskustva koji je hack bolji i zasto preko chata u toku igre

a ovi se hvale kako su prodali 25 miliona primeraka igre.... bozemesacuvaj savremenog gejminga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam digo ruke od MW2 maltiplejera, bar dok žešće ne ispeglaju isti (dedi servere pre svega). Totalno je retardirano dizajniran multi, sve je podređeno akciji i bezglavoj jurnjavi uzduž i popreko mape, pa ko je brži na okidaču i precizniji, taj pobeđuje (dok ga ne spizdi neko sa strane). Mape su sve do jedne loše dizajnirane, sve je previše otvoreno i sa petnaest strana može da naleti neprijatelj, što samo potencira pomenuto jurcanje ko muva bez glave pa ako nabodeš nekog nabodeš. A tek retardirano spawnovanje, odlepim kad me baci usred mape, dok se opasuljim gde sam i gde hoću da krenem, već sam na nišanu bar dvojici iz protivničkog tima :((((

Batalio i instalirao ponovo COD4 posle osam meseci, i preporodio se. Juče sam bez problema vez'o 5 sati neprekidno, sa MW2 nema šanse ni upola toliko.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da nema veze sa topicom ali nisam hteo da otvaram novi...

Jel ima neko ideju kako da iskljucim na COD 4 serveru odredjene perkove kao marty i last stand a da ne moram da modujem server?

Bio sam na par servera gde je to tako reseno ali nemogu da dodjem u kontakt sa ljudima koji su to radili.

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo pitanje, ja sve što sam video sa oznakom "No marty, no ovo, no ono" završavalo se time da ti admin šalje opomenu/kick/ban ako te uhvate da to koristiš. Nisam još video ta je to i full zabranjeno, as in, nije ni dostupno da se bira, predpostavljam da ipak mora da se moduje. Probaj da postaviš pitanje na nekom od ova dva mesta, na tim serverima ja visim:

http://www.daclan.info/

http://www.thexo.co.uk/

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...