Jump to content

Prodajem t7.5 orc shamana na maghteridonu


Otpisani

Recommended Posts

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Otpisani

Ovako lik ima extra gear t7.5 head jedino nisam uzeo jer imam bolji.Charr je na najboljem horde PvP realmu.

Proff:alch 450 herb 450

Gold:5700

Titule:Jenkins titula i za Champion of the frozen Wastes fali samo par heroica jer sam sve raidove uradio

Mounti: Black warr bear.2 vuka,ahg quiraj mount i fly 60%

Prodajem za 150 eura

Tel:064 353 40 48

Account takodje ima lvl 70 human female prista na frostmane

Mail: marko_bradic@hotmail.com

Edited by Otpisani
Link to comment
Share on other sites

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Otpisani

Ovako lik ima extra gear t7.5 head jedino nisam uzeo jer imam bolji.Charr je na najboljem horde PvE realmu.

Proff:alch 450 herb 450

Gold:5700

Titule:Jenkins titula i za Champion of the frozen Wastes fali samo par heroica jer sam sve raidove uradio

Mounti: Black warr bear.2 vuka,ahg quiraj mount i fly 60%

Prodajem za 200 eura

Tel:064 353 40 48

Mail: marko_bradic@hotmail.com

Magtheridon best PvE realm!

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa to te i jebe, sto trazis 200e za heroja na koga si nabacio gear za dva dana PUGovanja (figurativno receno), server njesra i to svi znaju, heroj skoro napravljen jer je Vanila i TBC reputacija nula, isti slucaj kao sa onim likom koji je za new-fag shamana trazio 400e jer ima full t7.5 sto i nije neka muka nabaciti a to sto je statistika i achievment nista to ne gleda. A jos ni epic fly mounta nemas.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pa to te i jebe, sto trazis 200e za heroja na koga si nabacio gear za dva dana PUGovanja (figurativno receno), server njesra i to svi znaju, heroj skoro napravljen jer je Vanila i TBC reputacija nula, isti slucaj kao sa onim likom koji je za new-fag shamana trazio 400e jer ima full t7.5 sto i nije neka muka nabaciti a to sto je statistika i achievment nista to ne gleda. A jos ni epic fly mounta nemas.

Zaboravio sam da kazem da acc ima i lvl 70 human prista na frostmane

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...