Jump to content

Antivirus


Barabesku

Recommended Posts

Kao što sam već napisao ovde, seli se. Prki će zato vreme da koristi moj PC. Problem je što on baš seksualni ludak, što bi rekli nastran. Ne u smislu da je derpej, već da ima drugaćiji seksualni ukus od većine. Njegov PC je uvek pun virusa i raznih drugih gluposti, a ja to neću da se kod mene desi. Dakle, treba mi najbolji antivirus (ne mora da je besplatan, naći ću rešenje za creck), pa mi treba vaše mišljenje. Znači nijedan nije problem, već sam našao na Internet razne vrste (ESET, ZonaAlarm, Avira, AVG, Kasparski i ostali) i bez problema mogu da ih skine, samo mi treba preporuka koji je najbolji. I takođe da li mi trebaju antispyweri i firewalovi, pošto to još nisam nikada koristio?

P.S. Moli za iskrene odgovore, potpuno sam ozbiljan i treba mi vaša pomoć. Hvala.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

posto kazes da ce glavni uzrok virusa biti net, preporucujem avast jer nadzire internet aktivnost i blokira konekciju kada primeti maliciozni kod

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Avira ako zelite komp sa virusima i trojancima

Kaspersky ako zelite komp sa virusima i trojancima i 30% slabije performanse racunara

Nod32 ako zelite da budete sigurni i bez ikakvih virusa i trojanaca

Ovo vam govorim iz iskustva u firmi u kojoj ima +200 rachunara

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

evo ti na primer drugog primera

RAF, zajedno sa CET-om ima više od 200 računara, i više od 500 korisnika, uglavnom su to studenti i mlađi ljudi, koji sve i svašta gledaju i svlače sa neta. Koristi se milion aplikacija, sve moguće Microsoftove (Office, VS), Adobe, razna IDE rešenja i sl, i svuda je NOD32. Neretko se dešava da NOD32 propusti virus..

tako da, svaki ciga svog konja hvali [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nod32 ako zelite da budete sigurni i bez ikakvih virusa i trojanaca

Nemojte koristiti win [:p]

Kao što si reko u postu iznad ni jedno AV rešenje nije garant. Neki će čak i reći da samo stvaraju lažan osećaj sigurnosti, ali ja ne bi išo baš toliko daleko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...