Jump to content

Empire: Total War


brue

Recommended Posts

Ne pomaze ni to bog zna koliko puno kada je mnogo nacija koji igraju, a to mnogo nervira, turn dok komp odradi traje minimum 2 minuta kad odmakne igra malo

2 minuta mozda malo izgleda kad ovako gledas, ali brate mili zamislite tako 50x turnova, da umresh jebte

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Instalirao sve najzad(pre toga stavio 3650 tnx Vudi za savete, radi sve na medium + najveca moguca velichina jedinica) i krenuo Grand Campaign na max level tezine naravno, sa Rusima. Odigrao sam tek 10ak poteza, pa je ovo prvi utisak.

Ukratko:

Do sada nisam nashao neku ozbiljniju, ili chak, nikakvu zamerku. Sve mi se svidja, a najvishe povecana kompleksnost cele igre.

To su, recimo, sitnice koje su ubachene, dodate a prethodni TWovi ih nisu imali. Npr sada je precizirano koje benefite donose unapredjivanja palata(eh, zaboravio sam kako se sada zovu, znate nashta mislim) pa je to +2%na tax i + 1 repression itd. Isto tako mi se jako svidja nachin na koji se dobijaju/povecavaju/gube traitovi za generale, a i nachin na koji je to opisano. Pa je onda dobro, recimo, shto je moral kod jedinica sada predstavljen numerichki...itd itd

Odigrao sam jednu kudikamo odbrambenu major bitku protiv brojchano duplo vece vojske, i utisak je odlichan. Skroz je zanimljivo. Kompjuter sada napada pametnije(chini mi se). E da, svidja mi se puno shto 'shooter' jedinice, mogu da predju u meele mod, kada treba, bez da chekash da potroshe municiju. Super je i shto shooteri imaju liniju koja predstavalja domet i polje na koje mogu da pucaju...Teren je isto dobar, pa sada imash i litice(kao u shogunu shto je bilo) koje napadachka vojska mora da obilazi. Odlichno mesto za topove.

Sve u svemu, za sada, moja ocena 9.85

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, koje taktike koristite u naval bitkama? Ja npr. nikako nisam uspeo da predjem onu bitku u demou, 6 britanskih brodova protiv 7 francuskih. Probao sam jedno deset puta i smorio se kao kreten.

Ne znam da li treba sam da ciljam sa onim full broadside, ili da ih pustim da sami napadaju.

Jedino sto znam iz teorije je da se treba postaviti u T formaciju, tj. tako docekati neprijatelja, da ga rokas bocno dok ti on prilazi od napred, 'di nema topova.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

probaj da namestis da ti ides uz vetar, a on niz (ako sam dobro shvatio) posto niz vetar kad ides, teze skreces i treba ti sto godina da se okrenes na stranu, za to vreme onaj sto ide uz vetar se okreno i puco pet puta.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e ljudi igram sa rusijom na very hard

godina je negde 1735 jako mi dobro ide

ratujem sa austrijom engleskom i ujedinjenim provincijama :)

samo me interesuje kako austrijanac u line infrantry ima 200 ljudi a ja 160?

jel zna neko> kontam da je do tehnologije samo do koje?

meni je vojna prilicno dobro istrazena a ove druge dve negde na pola

ako igrate sa rusima batalite kozake kesa su u borbi prsa u prsa

Link to comment
Share on other sites

Bash sam juche primetio smeshan mali bag. Ushao sa vojskom u Rumeliu, krenuo da osvojom Carigrad, Turci me napadnu i pobede...vojska, koja mi je ostala, se povukla skroz do Ankare(valjda je Ankara...uglavnom glavni grad oblasti sadashnje Turske) i to skrooooooz okolo kopnom preko Kavkaza lol, umesto da odu u Bugarsku.

Inache, igram na najveci nivo tezine i chudno mi je shto su Turci tako slabi. Jedino tu jednu bitku shto sam izgubio, inache sa malo vojske ulecem redom i osvajam teritorije. Vishe sam se cimao da osvojim glupavu Gruziju i Dagestan.

Pomorske bitke su mi do jaja, probao 2 puta tek...Neka dobra taktika za njih? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam problem sa instalacijom igre......Mauntujem prvi disk, instaliral...trazi drugi,mauntujem i drugi.....posle nekog vremena instalacije stane, trazi ponovo prvi disk i izbacuje gresku ERROR 12....

AKo neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan...

Help.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...